Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Share

Recommended Posts

Yeni bir animeye başlıyorum 5 bölüm izleyip bırakıyorum. Sanırım yokluğa düştüm. Gerçekten bağımlılık yapacak, bölüm biter bitmez yenisine başlamak isteyecek bir anime var mı?

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zorojuro, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Yeni bir animeye başlıyorum 5 bölüm izleyip bırakıyorum. Sanırım yokluğa düştüm. Gerçekten bağımlılık yapacak, bölüm biter bitmez yenisine başlamak isteyecek bir anime var mı?

Ne tarz sevdiğini söylersen yardımcı olmaya çalışırım ama kendi beğendiklerimden saymamı istersen en son saiki kusuo izledim hiç sıkılmadım birde nurarihyon no mago izlemiştim o da güzel. Diğer söyleyeceklerimi büyük ihtimal izlemişsindir diye yazmadım ama dediğim gibi tür belirtirsen daha fazla öneri yapmaya çalışırım.

Real-Men-Frrranky, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Ne tarz sevdiğini söylersen yardımcı olmaya çalışırım ama kendi beğendiklerimden saymamı istersen en son saiki kusuo izledim hiç sıkılmadım birde nurarihyon no mago izlemiştim o da güzel. Diğer söyleyeceklerimi büyük ihtimal izlemişsindir diye yazmadım ama dediğim gibi tür belirtirsen daha fazla öneri yapmaya çalışırım.

Saiki'yi izledim. Tür olarak Parodi, Komedi, Seinen, Aksiyon, Yaşamdan Kesitler olabilir.

Merhaba Arkadaşlar Anime Serilerine Yeni Başladım
Şuana Kadar Birçok Anime İzledim Burdan Öncelikle Tüm Çalışan ve
Emeği Geçenlere Teşekkürederim.
Anime Olarak Dövüş Sanatları Kategorisi Acayip Derecede Hoşuma Gidiyor.
İzleyip bitirdiği ve Yeni Bölümlerini Beklediğim Animeler Bunlar ;

Douluo Dalu

Xing Chen Bian

Yao Shen Ji

- Levius'a Birazdan Başlayacağım Bunlar Kadar Tat Vericek mi Bilmiyorum
ama En Azından Hikayesi Değişik Geldi.

Aslında Buraya Yazmamın Amacı Ne Olduğunu Bilmediğimden Sormak İstedim
Eğer Anime ise Adını Bilen Varsa ve Söylerse Çok Sevinirim.

Douluo Dalu: Qian Hua Xi JinDouluo Dalu: Qian Hua Xi Jin 13. Bölüm Final Bölümünde
17:55'de Başlayan Bir Ön Gösterim Var Onu Arıyorum.

Ekran Görüntüsü

CaferhanS, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu büyük ihtimal anime olmayabilir hiç bir yerde de görmedim ama dövüş sanatlarını seviyorsan The God Of High School'a bak bir bence yeni animelerden bir tanesi.

Teşekkürederim Öneri için Başlıcam Bugün Mutlaka Halen Kafaya Taktım Arıyorum Bulamadım Biraz Çevirmeye Çevirtmeye Çalıştım Oyun Olma İhtimali de Var Bir Yandanda Bu kadar Güzel Kalitede Animasyonuda Oyun için Kullanılcağını Düşünmüyorum Ondan ziyade Oyun Tarzı Bişi Olsa Öngösterimlerde Kenarda QR Kodu Felan Olurdu O da yok Umarım bilen Eden Birisi Çıkar :(

CaferhanS, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Bu büyük ihtimal anime olmayabilir hiç bir yerde de görmedim ama dövüş sanatlarını seviyorsan The God Of High School'a bak bir bence yeni animelerden bir tanesi.

Buldum Sanırım Çeviri Yapan Arkadaşlardan Birine Danıştım Bu Anime Olduğunu Söyledi Başlıyorum  " Wu Geng Ji " :)

allah aşkına bana romance veya shoujo neyse ne ROMANTİK anime önerin kıtlıktayım bulamıyorum hepsini izledim nerdeyse yani yüzde 99 unu izlemişimdir ... Mutlu sonla biten olsa daha iyi olur ve grafiklere çok önem veriyorum . aksiyon romantikte olur , romantik içindeyse her animeyi izlerim siz önerin lütfen . romance hariçte izlemişliğim var spor konuluda ilgimi çekiyor ama lütfen romance önerin ... ayrıca noragami danganronpa kakegurui gibi animeler biliyorsanızda o derece güzel olan önerilerinize açığım...

izleidiğim animeler: sao , lovely complex, amnesia, bokura ga ita,ookami shoujo to kuro,kimi ni todoke,kaichou,ao haru ride ,sukitte ii na yo ,tonari no kaibutsu kun ,akagami no shiriyuki hime ,chihayafuru , vampire knight , itazura kiss , diabolik lovers , kamisama hajememashita , hiiro no kakera , akatsuki no yona ,hakushaku to yousei , skip beat ,norn 9 ,hiyokoi ,ouran high school host club , shinrei tantei yakumo , la orda d oro , yuri on ice , tokyo ghoul ,death note ,taradora ,rakudai kishi ,noragami , watashi ga motete dousunda ,danmachi ,zankyou no terror , free , soredemo sekai wa utkuskii ,violet evergarden , code geass , mahoutsukai no yome  ,kakegurui, dance with devils,  kamigami no asobi ,code realize ,danganronpa, meiji tokyo renka, howls moving castle , your name , spirited away ..  bu arada guilty crown güzel diyorlar başlasam mı bilmiyorum ama :) 1 bölüm izlemiştim