Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Share

Recommended Posts

nagito_komaeda, 15.08.2020 - 00:23 tarihinde yazdı:

guilty crown baya güzel bence devam et tavsiye ederim :good-job-onion-head-emoticon:

romantizm/shoujo olarak;      

kaguya-sama love is war

bunny girl senpai

your lie in april

relife

Oregairu

sakurasou no pet kanojo

fruits basket 

çook teşekkür ederimm your lie in april hariç diğerlerini izlememiştimmm : D çok mutlu oldum cidden teşekkür ederim . orange hakkında ne düşünüyorsun biliyorsan onuda bayadır bekletiyorum ... your lie aprilide sonunu öğrendiğimden beri yarıda bırakmıştım maalesef :( hepsini izlicem tekrar teşekkürler

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

masaru, Bir saat önce tarihinde yazdı:

çook teşekkür ederimm your lie in april hariç diğerlerini izlememiştimmm : D çok mutlu oldum cidden teşekkür ederim . orange hakkında ne düşünüyorsun biliyorsan onuda bayadır bekletiyorum ... your lie aprilide sonunu öğrendiğimden beri yarıda bırakmıştım maalesef :( hepsini izlicem tekrar teşekkürler

Orange çok güzel dolu dolu bir anime ben çok seviyorum tavsiye ederim 

masaru, 9 saat önce tarihinde yazdı:

bence devam et sonunu bilsen bile izlemesi ayrı...:loveloveplz: :dying-onion-head-emoticon:

ben de orange'i uzun zamandır izlemek istiyodum yakın zamanda izliyeceğim ama bana da çok önerdiler 

908, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Korku/Psikolojik/Şizofreni mi diyeyim.. bilemedim.

O hissiyatı az çok yaşatacak anime önerileriniz var mı? Düşündüm de "korku" tagı alan çoğu animede görebildiğim korku unsurları: gerilim müzikleri, jumpscare filan oldu sürekli ^-^

monster

evangelion

serial experiments lain

mousou dairinin

shinsekai yori

zankyou no terror

inuyashiki

aoi bungaku

mirai nikki

kiseijuu

madoka magica

elfen lied

gakkougurashi

happy sugar life

kokkoku

babylon

angels oh the dead

perfect blue,paprika gibi Satoshi kon'un filmleride hoşuna gidebilir.:good-job-onion-head-emoticon:

nagito_komaeda, 8 saat önce tarihinde yazdı:

monster

evangelion

serial experiments lain

mousou dairinin

shinsekai yori

zankyou no terror

inuyashiki

aoi bungaku

mirai nikki

kiseijuu

madoka magica

elfen lied

gakkougurashi

happy sugar life

kokkoku

babylon

angels oh the dead

perfect blue,paprika gibi Satoshi kon'un filmleride hoşuna gidebilir.:good-job-onion-head-emoticon:

Teşekkür ederim ^-^ Bunlara yakın zamanda başlamaya çalışacağım.

Düzeltme:  angels oh the dead'ı sitede bulamadım maalesef "oh" yerine "of" yaptım ama yine de sonuç çıkmadı ^-^ adında sorun var galiba

908, 39 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim ^-^ Bunlara yakın zamanda başlamaya çalışacağım.

Düzeltme:  angels oh the dead'ı sitede bulamadım maalesef "oh" yerine "of" yaptım ama yine de sonuç çıkmadı ^-^ adında sorun var galiba

özür dilerim yanlış yazmışımm :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: doğrusu angels of death japoncasıda satsuriku no tenshi öyle aratırsan direkt çıkıyor :good-job-onion-head-emoticon:

nagito_komaeda, Şimdi tarihinde yazdı:

özür dilerim yanlış yazmışımm :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: doğrusu angels of death japoncasıda satsuriku no tenshi öyle aratırsan direkt çıkıyor :good-job-onion-head-emoticon:

Yok be ne özrü, o kadar öneri yazmışsın ^-^ illa ki biri karışır.

Teşekkürler bu arada.

heymely, 15.08.2020 - 22:15 tarihinde yazdı:

Mahoutsukai no yome

Inu x Boku ss önerimdir

üsttekiki izledim ama 2. önerdiğini izlemedim o da aanime izleme listemdeydi kesinlikle izleyeceğim teşekkür ederimmm :)

908, 16.08.2020 - 07:01 tarihinde yazdı:

Korku/Psikolojik/Şizofreni mi diyeyim.. bilemedim.

O hissiyatı az çok yaşatacak anime önerileriniz var mı? Düşündüm de "korku" tagı alan çoğu animede görebildiğim korku unsurları: gerilim müzikleri, jumpscare filan oldu sürekli ^-^

kakegurui benim en sevdiğim animelerden izlemediysen izlemelisin ... şizofreni diyebilirim fena psikopatlık içerir :D