Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Share

Recommended Posts

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nagito_komaeda, 13 saat önce tarihinde yazdı:

bence devam et sonunu bilsen bile izlemesi ayrı...:loveloveplz: :dying-onion-head-emoticon:

ben de orange'i uzun zamandır izlemek istiyodum yakın zamanda izliyeceğim ama bana da çok önerdiler 

ya sonunu bilsem bile güzel kesinlikle amaaaa ben sonra 100 yıl ağlıyorum falan fenalık geçiriyorum yani uyuyamıyorum o yüzden : D

@masaru art arda mesaj yapmak flood yapmaya giriyor ve bu da kural ihlaline sebep oluyor. Alıntılayacağın mesajları tek bir mesajda alıntılayıp yazabilirsin. Siyah daire içerisindeki artı işareti çoklu alıntı yapmana olanak sağlar. Mesajlarını gizlemeni ve hepsini tek bir mesajda toplamanı tavsiye ediyorum yoksa uyarı verebilirler.

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

@masaru art arda mesaj yapmak flood yapmaya giriyor ve bu da kural ihlaline sebep oluyor. Alıntılayacağın mesajları tek bir mesajda alıntılayıp yazabilirsin. Siyah daire içerisindeki artı işareti çoklu alıntı yapmana olanak sağlar. Mesajlarını gizlemeni ve hepsini tek bir mesajda toplamanı tavsiye ediyorum yoksa uyarı verebilirler.

tamamm teşekkür ederim uyarı yapılsada  bi şey olmaz ama artı işaretiyle yanıt veririm

masaru, Bir saat önce tarihinde yazdı:

kakegurui benim en sevdiğim animelerden izlemediysen izlemelisin ... şizofreni diyebilirim fena psikopatlık içerir :D

Aslında.. korku hissiyatını verecek türden animeleri kastetmiştim ^-^

Bu arada Kakegurui'yi izledim evet. Sıkılmadan izlediğimi hissettiğim nadir serilerden (2 sezonunu da 2 günde bitirmiştim xd)

Önerin için teşekkür ederim bu arada.

908, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Aslında.. korku hissiyatını verecek türden animeleri kastetmiştim ^-^

Bu arada Kakegurui'yi izledim evet. Sıkılmadan izlediğimi hissettiğim nadir serilerden (2 sezonunu da 2 günde bitirmiştim xd)

Önerin için teşekkür ederim bu arada.

rica ederim :D 

Arkadaşlar ben böyle baya aksiyonlu yeri gelince de güldüren karakterleri sempatik bir anime arıyorum ama aradığım animenin ana kuralı şöyle baş karakterimizin karakter gelişimiyle ilgili olması yani mesela bir amaç uğruna veya geçmişte yaşadığı bir olay yüzünden çok çalışıp çöp şişi bile kıramayan karakterin ileri bölümlere doğru tek parmağıyla ağacı devirmesi gibi (örnek çok saçma oldu ama powerup olunca böyle oluyor :D)

İzlediğim animelerden örnek olarak;

Boku no Hero Academia

HunterxHunter

Demon Slayer

yani bunlara benzer animeler arıyorum :)

(anime önerirken kendi yorumunuzu da katabilirsiniz mesela ben en çok bunu beğendim bunu pek beğenmedim gibi öyle daha zevkli oluyor animeler hakkında konuşmak:loveloveplz:)

29 minutes ago, FakeNanami said:

Arkadaşlar ben böyle baya aksiyonlu yeri gelince de güldüren karakterleri sempatik bir anime arıyorum ama aradığım animenin ana kuralı şöyle baş karakterimizin karakter gelişimiyle ilgili olması yani mesela bir amaç uğruna veya geçmişte yaşadığı bir olay yüzünden çok çalışıp çöp şişi bile kıramayan karakterin ileri bölümlere doğru tek parmağıyla ağacı devirmesi gibi (örnek çok saçma oldu ama powerup olunca böyle oluyor :D)

İzlediğim animelerden örnek olarak;

Boku no Hero Academia

HunterxHunter

Demon Slayer

yani bunlara benzer animeler arıyorum :)

(anime önerirken kendi yorumunuzu da katabilirsiniz mesela ben en çok bunu beğendim bunu pek beğenmedim gibi öyle daha zevkli oluyor animeler hakkında konuşmak:loveloveplz:)

• Full Metal Alchemist ( Çok karakter gelişimi yok yine de aksiyon ve hikaye konusundan izlemesi çok zevkli animedir. Yeri gelince güldürür yeri gelince ağlatır. En sevdiğim anime :D )
  • Blue Exorcist
  • Attack on Titan 
  • Guilty Crown 
  • Kisejuu (Aşırı büyük bir amacı yok ama kendini çok geliştiriyor) 
  • Naruto (bayağı klasik ama izlediklerimin araaında en büyük power alan Naruto) 

Farkettim de bu tarzda izlediklerim hep popüler animelermiş :exorcist-crazy-rabbit-emoticon:

Konusu ve çizimleri alışıldık olmayan anime arıyorum. 

Örneğin güçsüz karakterin birden güçlenmediği, ana karakterin tüm kızları kendine aşık etmediği, sürekli aynı tarz esprilerin dönmediği  klişelerden arınmış anime arıyorum :D 

İzlediğim animelerin sayısı çoğaldıkça bu tarz şeyleri sürekli görmek sıkmaya başladı...