Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Recommended Posts

LotaRRR, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Ecchi önerisi çok eski yapimlar olmassa sevinirim 2017 2021  arasi gibi

Ishuzoku Reviewers, Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi. Bu ikisini önerebilirim fakat ikisi de ağır ecchidir. Baştan uyarayım. Birde Yuragi-sou no Yuuna-san var. Buda iyidir izlerken eğlenceli gelmişti bana baya.

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani muhtemelen bu anime seni tatmin eder)   Akatsuki no Yona ; Doğaüstü güç/ Krallık dönemi/ İyi olan bir grup var bu grupta tahtı elinden alınan prenses var bu bir grup insan kötü adamı tahtından indirmeye çalışıyor (bu animenin tagında shoujo var ama shoujoyla alakası yok bence çünkü dizide

kusura bakma biraz geç gördüm ama kolları sıvama zamanı  + Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen : iyibir büyü programcısı olan, okulda büyüye olan yeteneğini saklayan birinin hikayesi +noblesse: yeni başladı anime. Vampir gibi olan ama yapımcının vampir olmadıklarını iddia ettiği soylulardan raizel'in hikayesi (ova var ilk onu izlemeni tavsiye ederim) Absolute duo: öğrencilerin 2 kişilik gruplar halinde eğitim gördüğü, blaze denen ruh silahlarına sahip oldukları bir anim

Posted Images

Muteki, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Fantastik animeler arıyorum , popüler olanları izledim ve harem animesi olmazsa güzel olur yinede bildikleriniz varsa göz atarım . 

Merhaba iyi forumlar.

Sana önerebileceğim 3 tane anime var istediğin gibi hiçbirinde harem yok. Ben hepsini çok beğendim umarım sen de beğenirsin.

Ao no Exorcist baya duyduğum ama biraz geç izlediğim bu üçlüden en çok sevdiğim animedir. Şeytanlar falan da var baya eğlenceli.

Phantom World arkadaşımdan öneri almıştım o zamanlar da fazla listemde anime yoktu. Ben de izledim oldukça güzeldi.

Owari no Seraph bunu da forumdan buldum izledim güzeldi.

Umarım izleyip beğenirsin.:good-job-onion-head-emoticon:

Gloweee, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba iyi forumlar.

Sana önerebileceğim 3 tane anime var istediğin gibi hiçbirinde harem yok. Ben hepsini çok beğendim umarım sen de beğenirsin.

Ao no Exorcist baya duyduğum ama biraz geç izlediğim bu üçlüden en çok sevdiğim animedir. Şeytanlar falan da var baya eğlenceli.

Phantom World arkadaşımdan öneri almıştım o zamanlar da fazla listemde anime yoktu. Ben de izledim oldukça güzeldi.

Owari no Seraph bunu da forumdan buldum izledim güzeldi.

Umarım izleyip beğenirsin.:good-job-onion-head-emoticon:

Ao no Exorcist ve Owari no Seraph animelerini izledim , Phantom World'a da bir göz atarım

SAO , NGNL-Zero , Danmachi , Rakudai Kishi no Cavalry , izlediklerimden yalnızca bunları buldum . Umarım beğenirsin (izlemediysen en azından birkaç bölüm bakmanı tavsiye ederim)

Muteki, 16 saat önce tarihinde yazdı:

SAO , NGNL-Zero , Danmachi , Rakudai Kishi no Cavalry , izlediklerimden yalnızca bunları buldum . Umarım beğenirsin (izlemediysen en azından birkaç bölüm bakmanı tavsiye ederim)

Hepsi izlediğim ve güzel bulduğum animelerdi yine de teşekkür ederim.

10sakuragi, 10.06.2021 - 20:14 tarihinde yazdı:

eski çizimli baş yapıt öneriniz varsa alırım (golden boy , great teacher, Musekinin Kanchou Tylor )gibi

Berserk(1997)  10/10

Legend of Galactic Heroes  10/11

Rurouni Kenshin 10/8