Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Öncelikle teşekkürler.

Bilmediklerimi inceledim. Çoğunu duymuştum daha önce, ama ilgimi çekmemişlerdi. Bunlardan özellikle Ghost in the Shell kaliteli bir yapıma benziyor. Ve, hmm.. kaç parça olduğunu da anlamadım. Bölük-pörçük sanırsam.

Ghost in the Shell

Ghost in the Shell : Innocence

Ghost in the Shell : SAC

Ghost in the Shell : SAC 2

Ghost in the Shell : SAC : Solid State Society

bu şekilde yukarıdan aşağıya doğru ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Beyler bana öyle bir anime önerinki;

SAO gibi bir şey olsun.Yani Romantizm ve Aksiyon kesin olsun. Ana karakter sevdiği kişi uğruna mücadele etsin elindei herşeyi versin. Doğaüstü-güç de olabilir ama Romantizm ve Aksiyon öncelikli.Bu arada ecchi olmamasını tercih ederim ama olursada bi sorun olmaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyler bana öyle bir anime önerinki;

SAO gibi bir şey olsun.Yani Romantizm ve Aksiyon kesin olsun. Ana karakter sevdiği kişi uğruna mücadele etsin elindei herşeyi versin. Doğaüstü-güç de olabilir ama Romantizm ve Aksiyon öncelikli.Bu arada ecchi olmamasını tercih ederim ama olursada bi sorun olmaz.

animelerin çoğunda konu böyle zaten, herhangi birini seç ve izle :lol: animelerin yarısı,yarısından çoğu romantizm ve aksiyon içerikli ;) guilty crown, berserk, fate stay night, basilisk... izleyebilirsin
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir The Utopian

Merhaba arkadaşlar.

Shoujo-Ai izlemek istiyorum, fakat güzel bir seri bulamadım. Birkaç animeye baktım, hep çocuksu karakterler var.

Strawberry Panic'e başladım bir ara. Oradaki Etoile karakteri hoşuma gitmişti. Anime Yuri diye geçmesine karşın ben Shoujo-Ai'lık bir durum bile görmedim. (Gerçi pek bi' bölümünü izlemedim ama)

Her neyse. Shoujo-Ai tavsiyelerini bekliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

BlacQwOLF Önerir...

07 Ghost Büyü / Doğaüstü yaratıklar -- 2009)

Code Geass R1 ve R2 (Süper güç / Mecha -- 2006 / 2008)

Another (Gizem / Korku / Okul -- 2012)

Claymore (Doğaüstü / Shounen / Fantastik -- 2007)

D.Gray-Man (Macera / Shounen /Doğaüstü Güç -- 2006 / 2008)

Elfen Lied (Korku / Doğaüstü güç / Drama -- 2004)

Guilty Crown (Drama / Sci-Fi / Süper güç -- 2012)

Slam Dunk (Spor / Okul / Komedi -- 1993 / 1996)

Death Note (Gizem / Doğaüstü / Psikoloji -- 2006)

Soul Eater (Shounen / Doğaüstü / Fantastik -- 2008 / 2009)

Durarara (Shounen / Doğaüstü -- 2010)

Darker Than Black (Sci-Fi / Süper Güç -- 2007)

Black Lagoon (Seinen / Aksiyon -- 2006)

Byousoku 5 Centimeter(Drama / Romantik / Yaşam -- 2007)

Full Metal Alchemist

Naruto

One Piece

Fairy Tail

Gintama

Bleach

Ayrıca: Shakugan No Shana Serisi- 3 Seri- Doğaüstü Olaylar

Eskilerden: Dragon Ball serisi, Pokemon Serisi, Digimon Serisi, Tsubasa Serisi, Shaman King, Samuray Jack

Bu dediklerimde güzeldir. Çok anime izlemek yerine kaliteli animeler izlemek ve onlarda güncel olmak önemlidir.

Diğer yaptığınız her şey sizi psiko-şizofreniye dönüştürür. Her zaman söylendiği üzere hayatı biz kendimiz için yaşarız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi animeye başladım tamamen hayran kaldım adı "kimi no iru machi" bu tarz romantik animeler önerebilirmisiniz şimdiye kadar izlediğim romantik animeleri yazayım: Kaichou Wa Maid-Sama, Tonari no kaibutsu kun, guilty crown, zetsuen no tempest...

daha çok vardı ama aklıma gelmiyo şuan bana önerebileceğiniz kadar anime önerebilirmisiniz ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.