Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

• Forum Admin

komedi animesi önerebilirimisiniz yani gerçekten çok çok komik olduğunu düşündüğünüz animeler neler :) yan tür olarak romantik olsa iyi olur çok sağlam 2li oluyo :) dram fantastik falanda girebilir konuya

izlemediysen - Beelzebub - Sakurasou no Pet na Kanojo - Great Teacher Onizuka - Full Metal Alchemist Brotherhood - Full Metal Panic - Lovely Complex - Nadame Cantabile - Ouran High School Host - Skip Beat - Special A - Tonari no Kaibutsu-kun - Uchouten Kazoku vesaire vesaire :D aklıma gelenler bunlar  :ph34r:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

Konusu bolca büyü, büyülü eşya barındıran animeler arıyorum.

bu kategoride şimdiye kadar fairy tail, magi izledim/izliyorum. Pek sayılmaz ama fma bh falanda izledim.

bu doğrultuda önerebileceğiniz neler var?

hunter x hunter izliyorum ama daha 3. bölüm, karakterleri neredeyse hiç sevmediğimi söyleyebilirim, tabi biraz erken ama olsun  :)

konu açmıştım aslında spresifik bir istek olduğu ve arada kaynamasını istemediğim için ama sağolsunlar forumdaki insanların davranışları hakkında genel bir gözlem yapma fırsatı verdi bir arkadaş. 

yardımcı olanlar için şimdiden teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

Konusu bolca büyü, büyülü eşya barındıran animeler arıyorum.

bu kategoride şimdiye kadar fairy tail, magi izledim/izliyorum. Pek sayılmaz ama fma bh falanda izledim.

bu doğrultuda önerebileceğiniz neler var?

hunter x hunter izliyorum ama daha 3. bölüm, karakterleri neredeyse hiç sevmediğimi söyleyebilirim, tabi biraz erken ama olsun  :)

konu açmıştım aslında spresifik bir istek olduğu ve arada kaynamasını istemediğim için ama sağolsunlar forumdaki insanların davranışları hakkında genel bir gözlem yapma fırsatı verdi bir arkadaş. 

yardımcı olanlar için şimdiden teşekkür ederim.

aklıma ilk gelenler "Zetsuen no Tempest" ve "Fate Zero" ile "Fate Stay Night" serileri, ama ana sayfada anime listesi türüne göre butonuna basarsan ilgi duyulanlara bir göz atarsın, gerçi bu tür olayına bir el atmak gerekir, türlerin tekrardan düzenlenmesi gerekir bence....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Şöyle sakin, sıradan bir okul hayatını ve ya bir olayı anlatan, doğaüstü güçler olmayan, spor animesi olmayan, konu bütünlüğü olan animeler var mı önerebileceğiniz? Mesela Honey and Clover, Genshiken, Lovely Complex gibi  ;)

izlemediysen; Sakamichi No Apollon (çok hoş müzikleri vardır) sonra Chuunibyou demo Koi ga Shitai! sonra Danshi koukousei no nichijou, romantizm de olsun dersen Toradora, Kimi Ni Todoke şimdilik aklıma gelen bunlar  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

izlemediysen; Sakamichi No Apollon (çok hoş müzikleri vardır) sonra Chuunibyou demo Koi ga Shitai! sonra Danshi koukousei no nichijou, romantizm de olsun dersen Toradora, Kimi Ni Todoke şimdilik aklıma gelen bunlar  ^_^

Teşekkürler izlediğim ve takip ettiğim seriler, Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai hariç  :lol:  Bir göz atayım seriye  ;) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.