Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Naruto ve Bleach'i çok beğendim süperler.Bunlar gibi anime önerebilecek var mı ?

-Çizimleri çok kötü olmasın

-Özel güçleri çok abartı olmasın (yok dünya yok etme falan filan) ,

-Samuray , Ninja tarzı kılıçlı savaşlı animeler olabilir.Öyle doğa üstü güçler olmasına gerek yok işte güç olsun ama tadımlık olabilir.

Teşekkürler şimdiden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto ve Bleach'i çok beğendim süperler.Bunlar gibi anime önerebilecek var mı ?

-Çizimleri çok kötü olmasın

-Özel güçleri çok abartı olmasın (yok dünya yok etme falan filan) ,

-Samuray , Ninja tarzı kılıçlı savaşlı animeler olabilir.Öyle doğa üstü güçler olmasına gerek yok işte güç olsun ama tadımlık olabilir.

Teşekkürler şimdiden.

Code geass, one outs ve great teacher onizuka. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Another, Clannad, Toradora, Sword Art Online, Kaichou wa maid-sama, Gin no saji, Kyoukai no kanata, Shingeki no kyojin, Blood Lad, Vampire Knight, Kuroshitsuji, Kamisama Hajimemashita, Free!, Itazura na kiss, Mirai Nikki, Death Note, Elfen Lied (baya uzun oldu ama olsun) kesinlikle izlenmesi gereken animeler Naruto, Full Metal Alchemist'i söylememe gerek olmadığını düşünüyorum  :embarrassed1-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Clannad'ı bitirmişsin sanırım o zaman onun 2. sezonu olan Clannad After Story'yi izleyebilirsin.Ağır dram var. :)Haa bir de kan gizem korku türlerini seviyorsan Higurashi no naku koro ni izleyebilirsin.İlk başta biraz değişik gelebilir ama harika bir anime.4 sezonu var ama 4. sezonu komik anıları anlatıyor.1. sezon 26 bölüm,2. sezon 24 bölüm,3. sezon 5 bölüm.:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ey anime sever/tavsiye eder dostlarım. Superonline'dan basmışım Turbo butonuna, almışım 100mbps sınırsız, kotasız sömürmelik interneti 24 saatliğine. Şöyle 400-500 gb anime indirmeye kararlıyım helalinden. ((:

Buradaki dostlarımın özel tavsiyeleri ile bu başlık altında bir miktar göz attığım önerilerle başladım indirmeye, lakin sizlerden son tavsiyelerinizi rica ediyorum. Dövüştür, büyüdür, kılıçtır, samuraydır, ninjadır, komedidir anime olsun çamurdan olsun, siz söyleyin ben indireyim. (:

Elimdeki serilerin ve şu an download etmekte olduğum animelerin son hali şu şekildedir. İçinde olmayan herşey mübahtır. (:

1guk.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ey anime sever/tavsiye eder dostlarım. Superonline'dan basmışım Turbo butonuna, almışım 100mbps sınırsız, kotasız sömürmelik interneti 24 saatliğine. Şöyle 400-500 gb anime indirmeye kararlıyım helalinden. ((:

Buradaki dostlarımın özel tavsiyeleri ile bu başlık altında bir miktar göz attığım önerilerle başladım indirmeye, lakin sizlerden son tavsiyelerinizi rica ediyorum. Dövüştür, büyüdür, kılıçtır, samuraydır, ninjadır, komedidir anime olsun çamurdan olsun, siz söyleyin ben indireyim. (:

Elimdeki serilerin ve şu an download etmekte olduğum animelerin son hali şu şekildedir. İçinde olmayan herşey mübahtır. (:

listende bu serileri göremedim  :ph34r: hepsini şiddetle tavsiye ederim  :D özelikle kırmızı renkli olanlar  :rolleyes: umarım hoşuna gider, zevkle izlersin  ^_^ 

Ano Hana - Ao No Exorcist - Btooom - Devil Survivor2 - Dhurarara - Fate Zero - Ghost Hunt - Karnavel - Kimi Ni Todoke - K-Project - Library War - Lovely Complex - Nadame Cantabile - Natsume Yuujinchou - Phantom  Requiem for the Phantom - Rainbow(Nisha Rokubou no Shichinin) - Sakamichi No Apollon - Sakurasou no Pet na Kanojo - Senjou no Valkyria - Skip Beat - Spice and Wolf - Suisei no Gargantia - Tiger & Bunny - Tonari no Kaibutsu-kun - Trinity Blood - Uchouten Kazoku - Zetman

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

listende bu serileri göremedim  :ph34r: hepsini şiddetle tavsiye ederim  :D özelikle kırmızı renkli olanlar  :rolleyes: umarım hoşuna gider, zevkle izlersin  ^_^ 

Ano Hana - Ao No Exorcist - Btooom - Devil Survivor2 - Dhurarara - Fate Zero - Ghost Hunt - Karnavel - Kimi Ni Todoke - K-Project - Library War - Lovely Complex - Nadame Cantabile - Natsume Yuujinchou - Phantom  Requiem for the Phantom - Rainbow(Nisha Rokubou no Shichinin) - Sakamichi No Apollon - Sakurasou no Pet na Kanojo - Senjou no Valkyria - Skip Beat - Spice and Wolf - Suisei no Gargantia - Tiger & Bunny - Tonari no Kaibutsu-kun - Trinity Blood - Uchouten Kazoku - Zetman

Aman ya rabbi, gökten anime yağıyor. ((:

Valla teşekkür butonu olsa üstünde tepiniyor olurdum. (:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Benim pc de şuan bunlar var, hepsini izlemedim ama güzeldir hepsi :). Genelinde az da olsa romantizm vardır. Türkçe indirmiyorsun galiba sen, hangi seriyi hangi Türk Fansublardan indirirsen daha iyi olur diye sormak istersen yardımcı olurum :). Yabancı fansublar hakkında da az çok bilgim var, bilinenlerle ilgili :).

eQvEDA.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.