Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Asu no yoichi benzeri anime önerir misiniz?

Millet bu animeyi izlememiş o yüzzden öneri veremiyor, bende izlemedim ama koleksiyonuma eklemiştim sanırım bir bakarım olmazsa bu animeye, bu yüzden kasma kendini 3'nnü kez yazmışsın bu isteğini ^_^ veya türüne bakarak aynı türdeki ortak animelere bir bak ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum Asu No Yoichi güzel bir komedi animesidir hafif bir romantizm havası sezdirebilir ama şimdi sadece ona bakarak anime istersen sana komedi dalında öneri yapabilirim ; Kore wa Zombie Desu Ka serisi, Baka To Test serisi, Oni-chan Dakedo, Omomari Himari, Denpa Onna ( buna bakmanı öneririm), Full Metal Panic serisi ( çok çok iyi bir komedidir), Blood Lad, Yondemasuyo Azazel-San, Tonari No Kaibutsu-kun, Toradora, Ben-To bunlara bak hepsi komedi animesidir. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Yume-iro Patissiere ınu yasha  Kaleido Star bu animelerde yarım kalmıştı.keşke çevrilmeye devam etsee eğlenceli güzel anime serileri

Burası çeviri istek konusu değil, zaten bir çok konuya çevirilmesini istediğiniz serileri bir çok defa belirttiniz. Lütfen alakasız konularada bu tür şeyler yazmayın, çevirmek isteyen veya çevirebilecek durumda olan zaten çevirir. Bir daha olmasın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar

Daha önceleri anime dendiğinde aklıma sadece Bleach ve Naruto (+ Shippuuden) gelirdi

Şans eseri bir animeye başladım ki ismi : Elfen Lied ( 1 günde bitti )

ve salya sümük ağladım bir animede aranacak herşeyi barındırmaktaydı 

Kan 

Vahşet

Sadistlik

ve en önemlisi o insanın içini burkan malum son bölüm

Daha sonraları bu tarz anime çok aradım fakat sadece 

Mirai Nikki isimli animeyi bulabildim

Elfen Lied kadar sarsıcı olmasada insanı günlerce etkisinde bırakan gerçekten içini karartan ağlatan duygusal açıdan yıkan bir tarzı vardı...

Fakat

Ne yazıkki o da bitti

Bana bu şekilde beni duygusal olarak sarsacak içinde vahşetin döndüğü 

İkili ilişkilerdeki başarı ve başarısızlıklar gösterecek 

salya sümük ağlatacak bir anime lazım

Ayrıca High School DxD gibi yer yer duygusallaşan ve insanı kahkahalara boğan bir anime de aramaktayım :)

Yardımcı olabilirmisiniz ?

İzlediklerim :

Death Note

Elfen Lied

Mirai Nikki

Sword Art Online

FMA

Another

Hell Girl

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.