Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

• Forum Admin

Merhabalar

Daha önceleri anime dendiğinde aklıma sadece Bleach ve Naruto (+ Shippuuden) gelirdi

Şans eseri bir animeye başladım ki ismi : Elfen Lied ( 1 günde bitti )

ve salya sümük ağladım bir animede aranacak herşeyi barındırmaktaydı 

Kan 

Vahşet

Sadistlik

ve en önemlisi o insanın içini burkan malum son bölüm

Daha sonraları bu tarz anime çok aradım fakat sadece 

Mirai Nikki isimli animeyi bulabildim

Elfen Lied kadar sarsıcı olmasada insanı günlerce etkisinde bırakan gerçekten içini karartan ağlatan duygusal açıdan yıkan bir tarzı vardı...

Fakat

Ne yazıkki o da bitti

Bana bu şekilde beni duygusal olarak sarsacak içinde vahşetin döndüğü 

İkili ilişkilerdeki başarı ve başarısızlıklar gösterecek 

salya sümük ağlatacak bir anime lazım

Ayrıca High School DxD gibi yer yer duygusallaşan ve insanı kahkahalara boğan bir anime de aramaktayım :)

Yardımcı olabilirmisiniz ?

Deadman Wonderland aradığınız sadistlik, kan ve vahşeti bu animede bulabilirsiniz.

Şimdide size biraz dram önereyim ama içlerinde vahşet ve kan yoktur ağlayabilirsiniz ama ;) Ano Hana, Angel Beats

Kan, küfür ve aksiyonlu anime önereyim bide çokta sevdiğim serilerdir :D Black Lagoon (2. sezonuda var), Jormungand (2. sezonuda var)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime tavsiyesi lazım.Bu zamana kadar izlediğim animeler : Another - Death Note - Guilty Crown - Shingeki no kyojin - Dante'yi izlemiştim.

Az çok tarzımı anlamışsınızdır.Dante hariç bütün diğer animeler beni hep şaşırtmıştır.Fakat Shingeki No Kyojin ve heleki Guilty Crown favorim olmuştur.Bana daha çok Gizem - Aksiyon - Macera - Bilim Kurgu - Doğa Üstü - Fantastik - Sürükleyici bir anime lazım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Anime tavsiyesi lazım.Bu zamana kadar izlediğim animeler : Another - Death Note - Guilty Crown - Shingeki no kyojin - Dante'yi izlemiştim.

Az çok tarzımı anlamışsınızdır.Dante hariç bütün diğer animeler beni hep şaşırtmıştır.Fakat Shingeki No Kyojin ve heleki Guilty Crown favorim olmuştur.Bana daha çok Gizem - Aksiyon - Macera - Bilim Kurgu - Doğa Üstü - Fantastik - Sürükleyici bir anime lazım.

C The Money of Soul and Possibility Control, Hyouka bunlarıda izleyin :), istediğiniz türlerin ve tarzların hepsiyle bağdaşmasada seveceğinize eminim ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

izledim animler:D

naruto

naruto sppuden

bleach

fairy tail

sword art online

one piece

busou renkin

infinite stratos 1 ve 2.sezon

freezin 1. ve 2.sezon

blood lad

log horizon

strike the blood

death note

ixion saga DT

Guilty Crown

hunter x hunter ( bu arada izlenilmesi gereken animelere bunuda ekleyin :D)(yanlışlıkla hunter x hunrer yazmışım :D)

hatekyo hitman reborn

shingeki no kyojjin

daha izlediğim 3-7 anime falan vardır. bana başka anima önere bilirmisiniz :D gintama olmasın lütfen :D

sitede animelere bakıyorumda hoşumagidecek birşey arıyorum yardımcı olursanız sevinirim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.