Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

izledim animler:D

naruto

naruto sppuden

bleach

fairy tail

sword art online

one piece

busou renkin

infinite stratos 1 ve 2.sezon

freezin 1. ve 2.sezon

blood lad

log horizon

strike the blood

death note

ixion saga DT

Guilty Crown

hunter x hunrer ( bu arada izlenilmesi gereken animelere bunuda ekleyin :D)

hatekyo hitman reborn

shingeki no kyojjin

daha izlediğim 3-7 anime falan vardır. bana başka anima önere bilirmisiniz :D gintama olmasın lütfen :D

sitede animelere bakıyorumda hoşumagidecek birşey arıyorum yardımcı olursanız sevinirim :D

Rainbow

Tengen toppa gurren lagann

Slam dunk

One outs

Code geass R1 ve R2

Gin no saji 

Hajime no ippo 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Darken gayet iyi ve hoş bir seridir aksiyon ve gizem bakımından güzeldir, heyecanda yapar :D. Hellsing bir türlü izleyesim gelmiyor .d

Eureka Seven için ne dersin peki :D Bi arkadaşım tavsiye ettim.Bilim kurgu ve Aşk tarzı demiştim bunu söyledi sende söylersen sevinirim :)

Bu arada C The Money of Soul and Possibility Control bitirdim biraz tuhaf ve alt yazılar hızlı geçsede fena değildi :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Eureka Seven için ne dersin peki :D Bi arkadaşım tavsiye ettim.Bilim kurgu ve Aşk tarzı demiştim bunu söyledi sende söylersen sevinirim :)

Bu arada C The Money of Soul and Possibility Control bitirdim biraz tuhaf ve alt yazılar hızlı geçsede fena değildi :D

Hmm.. Eureka ben başlarken 50 bölüm nasıl izleyeceğim bunu üfff demiştim ilk bölümlerde pek sarmasada kendini izlettiriyordu sonra ilerledim ilerdim ve bırakamaz oldum özellikle yanlış hatırlamıyorsam son 20-30 bölümü çok iyiydi :D. Romantizm ilk başlarda yok sonradan filizleniyor, aksiyon savaş ve mecha bol bol var ;).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmm.. Eureka ben başlarken 50 bölüm nasıl izleyeceğim bunu üfff demiştim ilk bölümlerde pek sarmasada kendini izlettiriyordu sonra ilerledim ilerdim ve bırakamaz oldum özellikle yanlış hatırlamıyorsam son 20-30 bölümü çok iyiydi :D. Romantizm ilk başlarda yok sonradan filizleniyor, aksiyon savaş ve mecha bol bol var ;).

Kısacası başla diyosun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gin no saji güzelmiş 5. bölümündeyim :D

Ben arkadaşa anime izletmeye başladım :D önerdiğiniz komedinin doruk yaptığı animeler varmı :D

O dostum komedi dedimi akan sular durur :)  Baka To Test ve Full Metal Panic! bu 2 animenin serisini izlemediysen komedi izledim deme :D ayrıca Beelzebub, Yondemasuya Azazel-San şu anda aklıma gelen bunlar :) bunlara bak ama ilk 2 sini unutma.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bir iş için lazım :lol:  bana konusu zamanda yolculuk olan animeler önerebilir misiniz. Türü önemli değil, Steins Gate ve The Girl Who Leapt Through Time gibi bilim-kurgu olsa da olur, ya da KH Reborn gibi bi arc'ı zamanda yolculuğu işlemiş aksiyon komedi tarzı da olabilir. Hatta Dragon Ball Z gibi bir iki bölümde muhabbeti geçse de yeter :D Ama yanlış olmasın konusu gelecekte geçen değil, geçmiş ve gelecek arası yolculuk yapan bir seri olmalı ;)  Hatta yanında paralel evrende olsa tadından yenmez. Tabi manga önerileri de olur. Teşekkürler şimdiden  ;) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Arkadaşlar bir iş için lazım :lol:  bana konusu zamanda yolculuk olan animeler önerebilir misiniz. Türü önemli değil, Steins Gate ve The Girl Who Leapt Through Time gibi bilim-kurgu olsa da olur, ya da KH Reborn gibi bi arc'ı zamanda yolculuğu işlemiş aksiyon komedi tarzı da olabilir. Hatta Dragon Ball Z gibi bir iki bölümde muhabbeti geçse de yeter :D Ama yanlış olmasın konusu gelecekte geçen değil, geçmiş ve gelecek arası yolculuk yapan bir seri olmalı ;)  Hatta yanında paralel evrende olsa tadından yenmez. Tabi manga önerileri de olur. Teşekkürler şimdiden  ;) 

aklıma gelen sadece Nerawareta Gakuen var  :ph34r: ama movie bu da linki  :P http://www.turkanime.tv/anime-seri/Nerawareta-Gakuen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.