Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

• Forum Admin

komedi türünde bir anime arıyorum 

Danshi Koukousei no Nichijou

Arakawa Under The Bridge 

Arakawa Under The Bridge x Bridge

Baka to Test to Shoukanjuu

Baka to Test to Shoukanjuu Ni

BİRİ BANA ROMANTİKLİ ANİME ÖNERİRSE HAYLİ MÜTEŞEKKİR OLUCAM (kaichou wa maid sama, tonarino kaibutsu kun gibi :confused-onion-head-emoticon: ) şimdiden teşekkürleeer :bye1-onion-head-emoticon:  

Ano Natsu de Matteru

Gakuen Heaven

Golden Time

Fruits Basket

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben animede pekte usta sayılmam izledıgım animeler death note ki bırçok ınsan gibi benıde animeye baslatan efsanevi anime,bleach ve naruto bana önerebilecegınız bleach-naruto tarzında çizimleri güzel anime varmı.veya death note gibi sürükleyici

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben animede pekte usta sayılmam izledıgım animeler death note ki bırçok ınsan gibi benıde animeye baslatan efsanevi anime,bleach ve naruto bana önerebilecegınız bleach-naruto tarzında çizimleri güzel anime varmı.veya death note gibi sürükleyici

Güzel mi çizimlerden pek anlamam ama death note a benzediğini düşümdüğüm Shiki yi izlemni öneririm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach, one piece, naruto ve sword art online dışında bunlara benzer bleach gibi kılıçlı vs, dövüşleri güzel ve bol olan, mümkünse çizimleri güzel olan bir anime önerebilecek var mı?

Böyle genel istekler için ileti atmaya gerek yok -_- biraz araştırma yeter ^_^

Ana sayfada en alttaki başlıklarda > En Çok izlenen ve En Çok Beğenilen animeler bölümüm isteklerinizi karşılar, en üstten alt tarafa doğru gidin > http://www.turkanime.tv/index

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime lazım.

Aşkın komedinin nefretin sinirin kısacası herşeyin olduğu bir anime istiyorum.

Daha önce izlediğim animeler : 

Guilty Crown - Eureka Seven - Shingeki No Kyojin - Death Note ( Hepsinin bende ap ayrı yeri var ve hepsinide çok seviyorum.) - ( Heleki GC ile ES Favorim.Bu Animeler gibi yeni animeler ya da çok bölümlü anime tavsiye edebilirmisiniz ?)

Ecchi'de önerebilirsiniz.

Daha önce izlediklerim : 

Omamori Himari

Ano Natsu de Matteru

Asobi ni Iku yo

Dance In The Vampire Bund

Bu arada 2 ricam daha var.

Bu animenin adı ne ?

killlalaf.gif

Birde rastgele bir anime bulup seyretmiştim.Geçmişi sildiğim için animeyi bulamadım ve isminide unutmuştum.Anime, ecchi idi ve bölümler 2şer dakikalıktı.Kartlarla oyun oynayan bir grup geç öğrenci vardı yu-gi-oh tarzı bişeydi.Lütfen Allah'ını seven şu animeyi biliyorsa izlediyse söylesin ya da nasıl bulucağımı söylesin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime lazım.

Guilty Crown - Eureka Seven - Shingeki No Kyojin - Death Note ( Hepsinin bende ap ayrı yeri var ve hepsinide çok seviyorum.)

Daha önce izlediklerim : 

Omamori Himari

Ano Natsu de Matteru

Asobi ni Iku yo

Bu animenin adı ne ?

killlalaf.gif

Birde rastgele bir anime bulup seyretmiştim.Geçmişi sildiğim için animeyi bulamadım ve isminide unutmuştum.Anime, ecchi idi ve bölümler 2şer dakikalıktı.Kartlarla oyun oynayan bir grup geç öğrenci vardı yu-gi-oh tarzı bişeydi.Lütfen Allah'ını seven şu animeyi biliyorsa izlediyse söylesin ya da nasıl bulucağımı söylesin.

Amagami hiç tereddüt etme izlediğim en zevkli romantik anime bir dene eminim hoşuna gider.... 2. sezonu da var...

Edit: İstersen benim profile bak önerilerim var yarısından çoğu romantizim, harem tarzı :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime lazım.

Guilty Crown - Eureka Seven - Shingeki No Kyojin - Death Note ( Hepsinin bende ap ayrı yeri var ve hepsinide çok seviyorum.)

Daha önce izlediklerim : 

Omamori Himari

Ano Natsu de Matteru

Asobi ni Iku yo

Bu animenin adı ne ?

killlalaf.gif

Kill la Kill gifteki. (Şimdilik hemen cevapladımda forumda yeni bir kısım açıldı orada istediğin animeyi sorabilirsin yardımcı olurlar: http://forum.turkanime.tv/topic/9814-bilinemeyen-yada-unutulan-animeler-i%C3%A7in-yard%C4%B1m-ba%C5%9Fl%C4%B1%C4%9F%C4%B1/ 

Benim imzamdakilerin hepsine bakabilrsin izlediklerinin çok benzerleri var ^^ 

Sırası ile: http://www.turkanime.tv/anime-seri/Yahari-Ore-no-Seishun-Love-Come-wa-Machigatteiru

Mahouka Koukou no Rettousei

Accel World 

Sword Art Online 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.