Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Misafir The Utopian

Selam arkadaşlar. Olgun bir anlatımı olan, seinen, josei gibi türlerde, sağlam romantizm animeleri tavsiye etmenizi istiyorum. Tarihi olursa eğer daha çok hoşuma gider ama gerekli de değil o kadar. :) Bir de 17 yaş üstüne hitap etsin tabii doğal olarak. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Selam arkadaşlar. Olgun bir anlatımı olan, seinen, josei gibi türlerde, sağlam romantizm animeleri tavsiye etmenizi istiyorum. Tarihi olursa eğer daha çok hoşuma gider ama gerekli de değil o kadar. :) Bir de 17 yaş üstüne hitap etsin tabii doğal olarak. 

Josei deyince aklıma ilk Nana geldi ama muhtemelen izlemişsindir. Rose of Versailles ve Sakamichi no Apollon'a bir bak derim :)

Yeri burası değil ama bir de manga önereyim

http://www.batoto.net/read/_/180415/watashitachi-no-shiawase-na-jikan_ch1_by_mangadefteri

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim konum olmasına rağmen uzun zamandır uğrayamıyordum :D. Kendim için değil, öğretmenim için sizden yardım istiyorum.

Death Note tarzında aksiyon olan güzel kısa anime serileri önermenizi istiyorum. Benim ilk aklıma gelen Code Geas serileri oldu sizin öneleriniz neler?

Öneri son tarih; 29 Mayıs 2014 23:00 :)

One outs, Kamisama no Memochou, Psyco-pass, Steins;Gate, Monster, FMA olabilir ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

One outs, Kamisama no Memochou, Psyco-pass, Steins;Gate, Monster, FMA olabilir ^_^

Ha bu arada hoca bayan 25 yaşında vardır herhalde ona göre bunlardan eleyeceğiniz var mı Barış Adminim? :D

Benim aklıma Code Geass serileri geldi, Kamisama no Memochou biraz çocuk işi gelir ve aksiyonu az. FMA çok uzun kısa istemişti Steins,Psyco onları söyleyebilirim. One Outs ve Monster bir bayan için uygun mu?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında bende oneri alabilirim ya. Boyle tadimlik, 2010 ve sonrasinda cikmis school, comedy, romance, fantasy, (son ikisi olsada olur olmasada) ecchi, slice of life.

Misal toradora, oregairu, my little sister cant be this cute bisey bisey, sakurasou no pet na kanojo...

Yada imzamdaki haremdekilere benzer ne olursa. :)

10-30 bolum kesinlikle cok iyi olur. Tabi her oneriye acigim.

Not. Gunceldekilerin hepsini izliyorum.

Free word bir tane onerdide onu uzun oldugundan suan izleyemiyorum. Baska bir tane onermek isteyen varmi :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.