Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

İçinde Biz Türklerin Bulunduğu Bir anime var mı Acaba ? Varsa Merak ediyorum izleme istiyorum ama böyle tek bir sefer geçicek olan bir şey değil Hellsing Ultimate Biraz Osmanlı ile bağlantılıydı Onun gibi olabilir mesela  :huh:

Monster'i tavsiye ederim Türklere baya değinmiş bir seri hatta Almanya da geçen bölümlerde bazı olaylar Türk mahallelerinde geçiyordu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Arkadaşlar herkese merhaba.Bleachi bitirip One Piecede güncele kalınca boşlukta kaldım uzun soluklu anime arıyorum fairy taili düşündüm fakat çocuksu diyorlar mesela adam okadar yaralanıyormuş burnu bile kanamıyormuş felan sizce başlasam mı?

Birde one piece özentisi olduğunu söylüyorlar O.o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar herkese merhaba.Bleachi bitirip One Piecede güncele kalınca boşlukta kaldım uzun soluklu anime arıyorum fairy taili düşündüm fakat çocuksu diyorlar mesela adam okadar yaralanıyormuş burnu bile kanamıyormuş felan sizce başlasam mı?

Fairy tail yerine hajime no ippo izle daha iyi olur. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

One Piece özentisi değildir.. Fairy Tail in mangakası Hiro Mashima One Piece mangakası Eiichiro Oda'nın öğrencisidir  ^_^ Ciddi anlamda kan ve ölüm yoktur. Bu yüzden çocuksu olduğu düşünülür. Arkadaşlık teması feci ağır işlenir Fairy Tail de bu yüzden biz insanilişkileri özürlüsü Türklere çok yapmacık ve saçma gelir... Bunun yanında sınırını iyi bilen ecchisi ve hoş bir komedisi vardır.. İlk 100 bölümü ara vermeden bir solukta bitirmen biraz zordur... Ayrıca Master Makarov gibi orijinal karakterleri mevcuttur..

Forumun Fairy Tail FC kurucusu olarak objektif bir şekilde anlattım izlemek sana kalmış :)

Shounen izlemek istiyorsan sana ek olarak Claymore, Rainbow, HxH öneririm :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bana gintama'nın bütün bölümlerini indirebileceğin fansub grubu söyler misiniz ?

Nereye yazacağımi bilmediğim için buraya yazıyorum  :)

Orbit İdm gibi programları kullanarak indirebilirsin bence tek tek biraz zor oluyor ama olsun :) İnternet hızın iyi ise idm ile günde 60-70 bölüm indirebilirsin :)

Bende şöyle GTO gibi komedi bişey  yada Vampire Knight gibi her bölümde ayrı bi heyecan olan bi anime arıyorum :D

GTO yu beğendiysen Detroit Metal Cityi yi bir dene.. Benim en çok güldüğüm animedir :D Yalnız aşırı argo içermekte izlerken annen falan dalmasın odaya :D

Vampire Knight ın neresini seviyorsunuz yaaa  <_< Vampire Knight ile alakası olmasa da Soul Eaterı izlemediysen izle derim :) Hem komedi hem aksiyon :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GTO yu beğendiysen Detroit Metal Cityi yi bir dene.. Benim en çok güldüğüm animedir :D Yalnız aşırı argo içermekte izlerken annen falan dalmasın odaya :D

Vampire Knight ın neresini seviyorsunuz yaaa  <_< Vampire Knight ile alakası olmasa da Soul Eaterı izlemediysen izle derim :) Hem komedi hem aksiyon :)

Yok Allah a şükür japoncadan anlamiyo ekranı da saklamaya çalışırım artık :D

Bide soul ne zamandır aklımda ama baslayamadim bi turlu aslında şöyle Bleach tarzı bi anime arıyorum bayadir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.