Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Bol Aksiyon Maceralı Kavgalar olan Ama Gerçekçilği olan bir anime var mı ? Fairy Tail'in yayınlanan bölümlerini  izledim tam istediğim gibi bir şey ama Gerçekçilik yok kimse ölmüyor bir şey etmiyor Onun tarzında ama daha gerçekçi bir anime var mı En azından birileri ölsün arada hüzünlenek Kendimizden geçek Var mıdır öyle bir anime ?

Ölen yok ama one outs, hajime no ippo ve slam dunk tavsiye ederim. Sıkılmadan izlersin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Bol Aksiyon Maceralı Kavgalar olan Ama Gerçekçilği olan bir anime var mı ? Fairy Tail'in yayınlanan bölümlerini  izledim tam istediğim gibi bir şey ama Gerçekçilik yok kimse ölmüyor bir şey etmiyor Onun tarzında ama daha gerçekçi bir anime var mı En azından birileri ölsün arada hüzünlenek Kendimizden geçek Var mıdır öyle bir anime ?

Aklıma direk Claymore ve Samurai Champloo geldi. Begenirmisin bilmem. Btooom olabilir sanırım. Her dakika birilerinin öldügü uzun uzun aksiyon animeleri çok yok ki. Ha naruto da çogu kişi ölüyor tabi de naruto yani. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sana Anca Animelerin Atası Dragon Ball Uyar :) Dövüş Komedi Aksiyon - Macera - Süper Güç , Doğaüstü, Hafif Drama , Bilim - Kurgu Bol dövüş var Ama Ölmeden Bahsediyorsa bu animede ölüm karışık :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fikrimi Değiştirdim Ben yav Bana Bir Tane İnsanların sonunda Mutlu Olduğu (Klasik Türk Sinemaları gibi)  :D  :D Büyük Bir olaydan oluşan böyle 20-25 bölümlük anime işte Guilty Crown gibi Code Geas gibi Steins Gate gibi bir anime önerebilir misiniz Şimdiden Teşekkürler  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beğenecegini Düşündügüm Animeler

The Legend of the Legendary Heroes

Tokyo Ravens

Ginga Kikoutai Majestic Prince

Hataraku Maou-sama!

Gungrave (Şiddetle Tavsiye Ederim Dram Fedakarlık Müthiş Bişey Sonuna Kadar Git)

Campione!

Chrome Shelled Regios

Armor Hunter Mellowlink

K-Project

Mobile Suit Gundam 00

Tears to Tiara

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beğenecegini Düşündügüm Animeler

The Legend of the Legendary Heroes

Tokyo Ravens

Ginga Kikoutai Majestic Prince

Hataraku Maou-sama!

Gungrave (Şiddetle Tavsiye Ederim Dram Fedakarlık Müthiş Bişey Sonuna Kadar Git)

Campione!

Chrome Shelled Regios

Armor Hunter Mellowlink

K-Project

Mobile Suit Gundam 00

Tears to Tiara

Hataraku Maou-sama! Bana Noragami'yi Hatırlattı izleyeceğim birde Tears to Tiara'da güzel geldi ona da bakacağım 

Teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adam code geass, steins; gate benzeri diyor, Campione animesinin ne işi var o listede, harem forevaa bir animedir o, yunan tanrılarının hikayesi eşliğinde

Sonuç Olarak Sonu Mutlu Bitiyor.Büyük Olaylardan Oluşuyor.Bu 2 Etken Bence Yeterli Olabilir Ayrıca Gerçekten Güzel 1 Anime Konusunu Okuduktan Sonra İzleyecektir Yani Beğenmez İse Okumaz Ben Sadece Tavsiye Verdim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.