Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba.Bu aralar yeni bir animeye başlamak istiyorum.Death Note beni animeye başlatan seridir.Onun gibi birşey arıyorum ama bulamıyorum.Naruto izliyorum.Severim.Şu aralar hunter x hunter başladım.Ben böyle bilim kurgu olarak birşeyler arıyorum.Bilgisayarlı felan.Ne biliyim farklı birşeyde olabilir.Aşk,sevgi,romantizm vs olmasın.Tavisye edebileceğiniz birşey var mı ? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Arkadaşlar merhaba.Bu aralar yeni bir animeye başlamak istiyorum.Death Note beni animeye başlatan seridir.Onun gibi birşey arıyorum ama bulamıyorum.Naruto izliyorum.Severim.Şu aralar hunter x hunter başladım.Ben böyle bilim kurgu olarak birşeyler arıyorum.Bilgisayarlı felan.Ne biliyim farklı birşeyde olabilir.Aşk,sevgi,romantizm vs olmasın.Tavisye edebileceğiniz birşey var mı ? 

One outs ve code geass izle, iki seride death note gibi akıl oyunları içeriyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Soul eater'i tavsiye ederim. İzlediğim tek shoujo olmayan animedir bir tek bunu tavsiye edebilirim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Romantizm,Fantastik,Bİlim kurgu  türlerini içeren anime varmı?

MekakuCity Actors, Nagi no Asukara (bilim kurgu degil gerçi ama fantastik artı romantik.), Aynı şekilde Durarara! romantikdir ve fantastikdir ama bilim kurgu yok. Gerçi çok romantik sayılır mı bilemiyorum ama evet. Guilty Crown sayılır sanırım. Ha bide ekstradan suisei no gargantia öneririm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zero no tsukaima serisi.Türü macera,romantik,fantastik,aksiyon

İzledim. Güzel seriydi. Hele ilk başlarda kopmuştum resmen :D

MekakuCity Actors, Nagi no Asukara (bilim kurgu degil gerçi ama fantastik artı romantik.), Aynı şekilde Durarara! romantikdir ve fantastikdir ama bilim kurgu yok. Gerçi çok romantik sayılır mı bilemiyorum ama evet. Guilty Crown sayılır sanırım. Ha bide ekstradan suisei no gargantia öneririm.

Guilty Crown çizim olsun, Hikaye olsun çok güzeldi. Diğerlerine bakacağım teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.