Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

aglamaktan canin cikar diyebilceginiz bi anime onerir misiniz ? mumkunse fazla uzun olmayan

Ağlamak istiyorsan kesinlikle Clannad izle. Uzunluk konusunda, 2 sezondan oluşuyor ama keyifle izleyeceğinden eminim.

Romantik animelerim bitti bana birileri önersin ya güzel şeyleri :)

Ihm, başlıyorum ama içlerinde izlediklerinde olabilir;

Clannad,

Ao haru ride,

Kimi ni todoke 1-2

Kamisama hajimemashita (2 sezonu çıkacak),

Bakuman 1-2-3,

Nerawareta gakuen (Movie),

Romeo x juliet,

Golden Time,

Ano hana,

Lovely Complex,

Bokura ga ita,

Toradora,

Sukitte ii Na yo,

Special A,

Isshukan friends,

Zero no tsukaima 1-2-3-4 (Harem),

Soredemo sekai wa utsukishii,

Tonari no kaibutsu-kun,

Sword art online,

ıtazura na kiss,

Kimi no ıru machi,

Arakawa under the bridge,

Kodomo no omocha,

Shigatsu wa kimi no uso(devam etmekte),

Ookami shoujo to kuro ouji(devam etmekte),

Amagi brilliant park(devam etmekte),

Gekkan shoujo nozaki-kun,

12-sai.: Kiss, krai, suki (Movie),

Kaicho wa maid-sama,

Vampire Knight,

Hiyokoi (Movie),

Sailor moon,

Nisekoi,

Shakugan no shana 1-2-3-4,

Nana,

Nagi no asukara,

Hal(Movie),

Kareshi kanojo no jıjou,

Suzuka.

Aklıma gelenler bu kadar. Eğer serilere başlayacaksan şimdiden uyarmış olayım, Kodomo no omocha ve Kareshi kanojo no jıjou çevirisine ara verilmiş seriler ( Kareshi'nin çevirisine devam ediliyor galiba yanlış bilgi vermiş olmayayım) ben ingilizce olarak izledim. Eğer ingilizcen iyiyse ve serileri yarım bırakmaktan hoşlanmıyorsan ingilizce izlemeni tavsiye ederim. Umarım yardımcı olmuşumdur, şimdiden iyi seyirler  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hangi seriye başlasam saçma geliyor artık.

Bu izlediğim animeler haricinde güzel anime kalmadı gibi sanki.Varsada bulmak için heralde baya sıkılcağım anime denemem gerek.

Great Teacher Onizuka(Değişik bir öğretmenin öğrencilerle yaşadıklarını komik ve hareketli bir şekilde anlatıyor.Ecchi yok animede)
Level E  (Dahi bir uzaylının eğlenmek için yaptığı saçmalıklar.Aşırı komik:D)
Baccano (İsaac ve Miria çifti için bile izlenmeye değer ama yinede yetmemiş daha bir sürü şey eklemiş)
Bleach
Durarara!!
Zero No Tsukaima ve devamı (Başarısız bir büyücünün yanlışlıkla evrenin öteki ucu olan dünyamızdan bir japon öğrenci çağırmasıyla başlıyor)
Steins;Gate (Kurgusu mükemmel olan bir bilim kurgudur.Tamamen zeka ürünü ama ilk bölümlerde hiçbirşey anlaşılmadığı için sıkabilir.Sonrası mükemmel)
Claymore (Ana karakterin kadın olduğu güzel bir seri.Malesef final yapmadan bıraktılar)
Code Geass : R1 (Mecha denilince uzak dururdum ama bu anime başka.Savaşlarda daha çok strateji ve zeka ön planda)
Avatar (Bir grup çocuğun yolculuğu gösterilsede senaryosu çocukca değil.Aksiyon ve macerasıda çok güzel)
Avatar : The Legend of Korra (Avatarın devamı.Önceki avatar Anng ölüyor ve yeniden Korra olarak doğuyor)
Full Metal Alchemist 2 (Aksiyonu,dramı,macerası,fantastiği ile harika bir seri.İlk tv de görünce alphonsoyu robot sanıp izlemekden vazgeçmiştim ama robot değil)
Monster(Polisiye,dram, gerilim, psikolojik ve aksiyon, bu türleri sevenler kesimlikle izlemeli)
Katekyo Hitman Reborn (Gokuderanın diyalogları, Yamatonun dövüşleri ve ryohe için izledim)
Elfen Lied
Gantz
Kingdom (Çizimleri çok farklı ama zamanla göz alışıyor.Köle bir çocuğun en büyük general olma hayali için yaptıklarını gösteriyor)
Mirai Nikki (Günlük tutan bir kaç insana zaman tanrısı tarafından ömürlerinin sonunda tamamlanmış günlükleri veriliyor ve bir ölüm oyunu başlıyor)
Sword Art Online (Teknolojinin gelişmesiyle artık oyunların içine girebiliyoruz.Ama bu oyunu yapan kişi çıkış tuşunu kaldırıyor ve oyunda ölen gerçek hayattada ölüyor)
Magi nin serilerini bitirdim
Kiseijuu : Sei no Kakuritsu(Beyin ele geçiren bir parazitin istemeden konakcının elini elegeçirmesi ni anlatan gerilim aksiyon türünde anime)
Tokyo Ghoul(üsttekine benziyor ama parazit değilde gulyabaniler var)
Ore no Nounai Sentakushi ga, Gakuen Love...(Komik bir anime ama biraz sıktı)
Golden Boy(Komedisi çok hoşuma gitti ecchide var)
Darker Than Black(Aksiyonu güzel bir anime konusuda fena değil)
Hajime no Ippo(Sürükleyici bir boks animesi)

bide izleyipde sevmediklerim var

Hellsing Ultimate

Bunların çoğunu bitiremedim

Bu mesajı güncelledim iyi bir kaç anime tavsiyesi aldım özellikle Hajime no ippo

yeni tavsiye lazım şimdi tatildeyim zaman geçmiyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu izlediğim animeler haricinde güzel anime kalmadı gibi sanki.Varsada bulmak için heralde baya sıkılcağım anime denemem gerek.

Great Teacher Onizuka(Değişik bir öğretmenin öğrencilerle yaşadıklarını komik ve hareketli bir şekilde anlatıyor.Ecchi yok animede)

Baccano (İsaac ve Miria çifti için bile izlenmeye değer ama yinede yetmemiş daha bir sürü şey eklemiş)
Bleach

Durarara!!

Zero No Tsukaima ve devamı (Başarısız bir büyücünün yanlışlıkla evrenin öteki ucu olan dünyamızdan bir japon öğrenci çağırmasıyla başlıyor)
Steins;Gate (Kurgusu mükemmel olan bir bilim kurgudur.Tamamen zeka ürünü ama ilk bölümlerde hiçbirşey anlaşılmadığı için sıkabilir.Sonrası mükemmel)
Claymore (Ana karakterin kadın olduğu güzel bir seri.Malesef final yapmadan bıraktılar)
Code Geass : R1 (Mecha denilince uzak dururdum ama bu anime başka.Savaşlarda daha çok strateji ve zeka ön planda)
Avatar (Bir grup çocuğun yolculuğu gösterilsede senaryosu çocukca değil.Aksiyon ve macerasıda çok güzel)

Avatar : The Legend of Korra (Avatarın devamı.Önceki avatar Anng ölüyor ve yeniden Korra olarak doğuyor)
Full Metal Alchemist 2 (Aksiyonu,dramı,macerası,fantastiği ile harika bir seri.İlk tv de görünce alphonsoyu robot sanıp izlemekden vazgeçmiştim ama robot değil)
Monster(Polisiye,dram, gerilim, psikolojik ve aksiyon, bu türleri sevenler kesimlikle izlemeli)

Katekyo Hitman Reborn (Gokuderanın diyalogları, Yamatonun dövüşleri ve ryohe için izledim)
Elfen Lied
Gantz
Kingdom (Çizimleri çok farklı ama zamanla göz alışıyor.Köle bir çocuğun en büyük general olma hayali için yaptıklarını gösteriyor)

Mirai Nikki (Günlük tutan bir kaç insana zaman tanrısı tarafından ömürlerinin sonunda tamamlanmış günlükleri veriliyor ve bir ölüm oyunu başlıyor)
Sword Art Online (Teknolojinin gelişmesiyle artık oyunların içine girebiliyoruz.Ama bu oyunu yapan kişi çıkış tuşunu kaldırıyor ve oyunda ölen gerçek hayattada ölüyor)
Kiseijuu : Sei no Kakuritsu(Beyin ele geçiren bir parazitin istemeden konakcının elini elegeçirmesi ni anlatan gerilim aksiyon türünde anime)

Hellsing Ultimate

Bu mesajı güncelledim iyi bir kaç anime tavsiyesi aldım özellikle Hajime no ippo

Hidan No Aria

Soul Eater

Bunları listende görmedim ama listende olduğu halde gözümden kaçmışsa kusura bakma.

Soul Eater ilk animemdir, onu özellikle tavsiye ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach

Durarara!!

Elfen Lied
Gantz

Hellsing Ultimate

Slam dunk, one outs, Tengen toppa gurren lagann, Rainbow, Paprika, Ergo proxy, Jojo's bizarre adventure (2012), Hunter x hunter 2011 animelerini tavsiye ederim. 

Slam dunk mangasını okusan daha iyi olur. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.