Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Hellsing,tokyo ghoul,claymore,another,death note,zankyou no terror bunlara benzer kanlı psikolojik drama geçen animeleri önerebilecek var mı?

Kiseijuu : Sei no Kakuritsu bu anime tokyo ghoul a benziyor bence daha güzel ama ghoul daha popüler
Elfen Lied buda aşırı aksiyon, cinayet ve kan içerir
Gantz aksiyonu bol ölümüde bol
Monster Aksiyonu fazla değil ama konusu sağlam.Bir seri katille ilgili ama hiçde sıradan değil
Shingeki no Kyojin izlemişsin heralde.İzlemediysen izle
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Bana aksiyonlu.komedili bi anime önerebilecek varmı?Kılıçlı,dövüşlü,süper güçlü ama mümkünse ana karakterin ezik olmadığı ve birazda ciddi bi anime.Karakterlerin çok gevşek olmadığı bi anime varsa çok güzel olur.Daha yeni Sidonia No Kishi bitirdim.Onun gib de olabilir.Çok güzeldi ama kafamda bi ton soru kaldı  :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana aksiyonlu.komedili bi anime önerebilecek varmı?Kılıçlı,dövüşlü,süper güçlü ama mümkünse ana karakterin ezik olmadığı ve birazda ciddi bi anime.Karakterlerin çok gevşek olmadığı bi anime varsa çok güzel olur.Daha yeni Sidonia No Kishi bitirdim.Onun gib de olabilir.Çok güzeldi ama kafamda bi ton soru kaldı  :(

Komedi ile karakter gevşeklikği olmadan olmaz :( 

Noragami var istediğin Tam o tür ama ana karakter biraz gevşek :D 

Akame Ga Kill var ama onda fazla komedi yok biliyorsundur zaten

ah birde benim yeni başladığım Rurouni Kenshin serisi var o da güzel tam istediğin türden ama onda da komedi azdı :( neyse benden bu kadar

Bana içinde Aşk Üçgeni bulunan romantizm animesi gerek Var mı şöyle School Days efsanesi gibi mübarek bir seri ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ana karakter eziğin teki ama serserilere karşı savaşmak istediğinden bir dojoya kayıt oluyor.Orda 5 farklı dövüş sporunun dünyadaki enleri bulunuyor ve tek öğrencileri bizşm eleman.Başlarda yine ezik takılsada anime ilerledikce baya güçleniyor.Katekyo hitman reborn daki gibi karakteri ezik değil.Özellikle anime bittikden sonra çıkan ova ları izlesen artık ondan bahsederkende bir en kullanılıyor.
Ayrıca animede geçen dövüş teknikleri gerçek teknikler istersen iyi izle sonra taklit et işe yarar.

Komediside bence harika çok güldüm onu izlerken
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Komedi ile karakter gevşeklikği olmadan olmaz :(

Noragami var istediğin Tam o tür ama ana karakter biraz gevşek :D

Akame Ga Kill var ama onda fazla komedi yok biliyorsundur zaten

ah birde benim yeni başladığım Rurouni Kenshin serisi var o da güzel tam istediğin türden ama onda da komedi azdı :( neyse benden bu kadar

Bana içinde Aşk Üçgeni bulunan romantizm animesi gerek Var mı şöyle School Days efsanesi gibi mübarek bir seri ?

Noragami izledim.Akama Ga Kill de herkes ölüyo diye izlememiştim.

ana karakter eziğin teki ama serserilere karşı savaşmak istediğinden bir dojoya kayıt oluyor.Orda 5 farklı dövüş sporunun dünyadaki enleri bulunuyor ve tek öğrencileri bizşm eleman.Başlarda yine ezik takılsada anime ilerledikce baya güçleniyor.Katekyo hitman reborn daki gibi karakteri ezik değil.Özellikle anime bittikden sonra çıkan ova ları izlesen artık ondan bahsederkende bir en kullanılıyor.
Ayrıca animede geçen dövüş teknikleri gerçek teknikler istersen iyi izle sonra taklit et işe yarar.

Komediside bence harika çok güldüm onu izlerken

Onu da izledim .Ben izlerken adı İngilizce haliydi daha  :D

Başka yokmu şöyle başından kaldırmicak bi anime  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Kekkai Sensen şu anime hakkında ufak bi bilgi alabilirmiyim izleyen arkadaşlardan

Son bölümünü aralık ayında yayınlayacakları için henüz başlamadın lakin merak ettiğim ve duyduğuma göre oldukça iyi bir seriymiş. Neden finalini bu kadar erteledikleri hakkında bir fikrim yok :blink:  

Noragami izledim.Akama Ga Kill de herkes ölüyo diye izlememiştim.

Onu da izledim .Ben izlerken adı İngilizce haliydi daha  :D

Başka yokmu şöyle başından kaldırmicak bi anime  :)

Sanırım bir kaçı işine yarar tabi izlemediysen  :ph34r: 

Ao No Exorcist

Black Bullet

Blassreiter

Beelzebub  

Chrome Shelled Regios

Darker Than Black

Deadman Wonderland

Donten ni Warau

Fate Zero

Hakkenden Touhou Hakken Ibun

JoJo

Jormungand

Karas

Kingdom

K-Project

Kyoukai no Kanata

Nurarihyon no Mago

Samurai Champloo

Sengoku-Basara

Hakuouki Shinsengumi Kitan

Speed Grapher

Zetman

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nanatsu no Taizai bunu izledinmi ana karakter bu animede power up almıyor ihtiyacıda yok :D

Görmüştüm ama izlemedim daha.Onuda alalım sıraya

Son bölümünü aralık ayında yayınlayacakları için henüz başlamadın lakin merak ettiğim ve duyduğuma göre oldukça iyi bir seriymiş. Neden finalini bu kadar erteledikleri hakkında bir fikrim yok :blink:  

Sanırım bir kaçı işine yarar tabi izlemediysen  :ph34r: 

Ao No Exorcist

Black Bullet

Blassreiter

Beelzebub  

Chrome Shelled Regios

Darker Than Black

Deadman Wonderland

Donten ni Warau

Fate Zero

Hakkenden Touhou Hakken Ibun

JoJo

Jormungand

Karas

Kingdom

K-Project

Kyoukai no Kanata

Nurarihyon no Mago

Samurai Champloo

Sengoku-Basara

Hakuouki Shinsengumi Kitan

Speed Grapher

Zetman

İzlemediğim bazıları var burda.Teşekkürler listeye ekliyorum bakıp.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.