Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

2 saat önce, Vinylshakerz yazdı:

Şu tarz animelerden istiyorum yazdığım rakamlar gibi yanına yazarsanız güzel olur.

1-Hunter x hunter,naruto,bleach gibi cool karakterlerin bulunduğu anime önerin.
2-Terra formars,aijin,gokukoku tarzı anime önerin.
3-2015-2016 tarzı güzel bir anime önerin.

1.Katekyo Hitman Reborn cool karakter konusunda önerebileceğim en iyi animedir.Bölümleri listeden bakarak izlersen çok keyif alırsın başları sıkıcıdır(Daily Life Arc). D Gray Man, ve Yu-Gi-Oh! da öneririm.

2.Tokyo Ghoul,  Kara No Kyokai, Another ve Mirai Nikki geliyor aklıma.

3.Kotetsujou No Kabaneri, Kiznaiver, Boku Dake Ga Inai Machi ve abartı bulsam da One Punch Man öneririm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

4 saat önce, Vinylshakerz yazdı:

Şu tarz animelerden istiyorum yazdığım rakamlar gibi yanına yazarsanız güzel olur.

1-Hunter x hunter,naruto,bleach gibi cool karakterlerin bulunduğu anime önerin.
2-Terra formars,aijin,gokukoku tarzı anime önerin.
3-2015-2016 tarzı güzel bir anime önerin.

1-  Kuroshitsuji , One Punch Man , Death NoteSword Art Online , Fairy TailOne PieceCode Geass : R1Mahouka Koukou no RettouseiDevil May Cry

2-  Another ,   Kiseijuu : Sei no Kakuritsu ,   GantzDeadman WonderlandHataraku Maou-sama! , Mirai Nikki , Yamada-kun to 7-nin no Majo (TV) ,

3- Noblesse: Pamyeol-ui SijakHai to Gensou no GrimgarGate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri, Boku dake ga Inai Machi , Charlotte , Overlord , Shokugeki no Souma , Ansatsu Kyoushitsu (TV) , Ushio to Tora (TV) ,Angel Beats!

Biraz uzun oldu ama :) zaman buldukça bunlara bakmanı tavsiye ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 21.03.2016 at 21:44, Never4Ever yazdı:

Erza ,Teresa  gibi  güçlü kadın karakteri olan anime önerilerinize açığım.

Rose of Versailles: Baya eski bir anime (1979) çizimleri beğenirsen güzeldir ama Fairy Tail, Claymore kadar aksiyonvari bir seri değil. Romantizm - Tarihi - Dram.

Moribito Guardian of the Spirit: Bak bunu gönül rahatlığıyla öneririm işte.

On 09.04.2016 at 20:40, Never4Ever yazdı:

Bana Star Wars'a benzeyen anime önerebilecek var mı biraz uçuk olacak ama. Star Wars'ın animasyon serisi çok hoşuma gitti.Onun da mutlaka anime olarak benzerleri vardır diye düşünüyorum önerilerinize açığım.

Legend of the Galactic Heroes serisi ama uçuk değil gerçekçi bir seri. İzleme sırasına göre:

http://www.turkanime.tv/anime/legend-of-the-galactic-heroes-my-conquest-is-the-sea-of-stars

http://www.turkanime.tv/anime/legend-of-the-galactic-heroes-overture-to-a-new-war

http://www.turkanime.tv/anime/legend-of-the-galactic-heroes

http://www.turkanime.tv/anime/legend-of-the-galactic-heroes-gaiden-a-hundred-billion-stars-a-hundred-billion-lights

http://www.turkanime.tv/anime/legend-of-the-galactic-heroes-gaiden-spiral-labyrinth

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1)BLeach , Fate Serisi(zero/ubw/sn) , HxH 

2) Death Parade, No Game No Life, Death Note,Code Geass

3) Kaichou Wa Maid-Sama , Golden Time  , Nisekoi , Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru , To Aru Majutsu no Index

Bu 3 Tarzda Animeler önericek var mı ? Hazır okulların bitmesine 1 Hafta Varken stocklamaya başliyim diyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

52 dakika önce, StanicEnemy yazdı:

Arkadaşlar Katana kullanan ve katana ile savaşan bir karakterin oynadığı anime tavsiye edebilirmisiniz?

blue exorcist,sao,gintama,dmc,bleach izledim.

Klasik katana kullanılan anime arıyorsan samuray türünün neredeyse hepsinde var zaten.Rurouni Kenshin, Afro Samurai , Samurai Champlo bu lise uzar gider böyle...

Katana olmak zorunda değil kılıç da olabilir diyorsan sevdiklerimden, Kill La Kill, Kingdom, Claymore ve Sword Art Online öneririm, Akame Ga Kill'de var gerçi sevemedim o animeyi ama yine de öneririm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Amygirl yazdı:

Claymore, Hakuouki, Berserk, Samurai Champloo bakabilirsin.

Claymore izlemiştim fakat pek beğenmedim,tavsiye ettiğin animelere göz atacağım teşekkürler.

1 saat önce, Never4Ever yazdı:

Klasik katana kullanılan anime arıyorsan samuray türünün neredeyse hepsinde var zaten.Rurouni Kenshin, Afro Samurai , Samurai Champlo bu lise uzar gider böyle...

Katana olmak zorunda değil kılıç da olabilir diyorsan sevdiklerimden, Kill La Kill, Kingdom, Claymore ve Sword Art Online öneririm, Akame Ga Kill'de var gerçi sevemedim o animeyi ama yine de öneririm.

Kill La Kill,claymore ve sao izlemiştim tavsiye ettiğin animelere bakacağım teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.