Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Şimdi, Esora yazdı:

Birileri de bana onii chan - Senpai - Sensei tarzı anime önersin aşk konulu olanlardan komedisi de olabilir :drama-crazy-rabbit-emoticon:

Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone.

Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai

Oniichan no Koto nanka Zenzen Suki ja Nai n da kara ne!!

Onegai Teacher

Onegai Twins

True Tears

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

45 dakika önce, Esora yazdı:

Birileri de bana onii chan - Senpai - Sensei tarzı anime önersin aşk konulu olanlardan komedisi de olabilir :drama-crazy-rabbit-emoticon:

Seitokai Yakuindomo Ookami Shoujo to Kuro Ouji   Golden Time    Itazura na Kiss   Sukitte Ii na yo.    Kimi ni Todoke    Ore Monogatari!!    Nyan Koi!    Toaru Majutsu no Index   

Daha çok var ama bunların hepsini izlemeni tavsiye ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone.

Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai

Oniichan no Koto nanka Zenzen Suki ja Nai n da kara ne!!

Onegai Teacher

Onegai Twins

True Tears

22 saat önce, Black Angel yazdı:

Seitokai Yakuindomo Ookami Shoujo to Kuro Ouji   Golden Time    Itazura na Kiss   Sukitte Ii na yo.    Kimi ni Todoke    Ore Monogatari!!    Nyan Koi!    Toaru Majutsu no Index   

Daha çok var ama bunların hepsini izlemeni tavsiye ederim :)

Ty ... hepsine bi tek tek bakıyım :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 02.01.2017 at 01:22, slimjack yazdı:

http://www.turkanime.tv/anime/rakudai-kishi-no-cavalry

İzle kesin ama ön yargılı davranma başta harem ve biraz ecchi gibi gelebilir. İlerleyen bölümlerde durumlar farklılaşıyor. Seveceksin merak etme ;)

Ya gerçekten bir şey sormak istiyorum.  kullanıcı adım üzerinde ki resim hiç mi dikkatini çekmedi .d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 10.01.2017 at 10:38, Amygirl yazdı:

Psycho Pass izlemiş miydin? 

Ergo Proxy? Bunda aksiyon daha geri planda ama gayet ciddi seridir.

Darker Than Black

Claymore - İzlemediğini sanmıyorum ama gene de şansımı deneyeyim. Gayet akıcı ve karakter kadrosu iyi bir seridir. Dram fantastik tarzda... Tabii mangasını okumanı daha çok öneririm. Bleach teki gibi her kılıçta bir özellik falan seviyorsan o konuda gayet benzemekte.

Akatsuki no Yona - Aksiyon romantizm tarzı bir seri. Fantastik bir dünyada geçiyor. Aksiyonu akıcıdır hemen izlettirir kendisini.

Akame ga Kill - Doğrusunu söylemek gerekirse bu seriyi izlemedim ama tam istediğin tarza uyduğunu düşünüyorum.

Berserk - animede popüler çizim arıyorsan izleme. Ama çizim benim için önemli değil diyorsan şiddetle tavsiye ederim.

Basilisk - tarihi dram fantastik türünde... Karanlık bir teması var ama içine çeken bir seri. 

İçinde kılıç yok.. Ama fantastik dünyanın dibidir: HunterxHunter 2011 izlemediysen şiddetle tavsiye ederim.

Önerilerin için teşekkür ederim. bir çoğunu daha önce izlemişim. Hatta dün black bulleti bitirdim gercekten hayran bırakıcı bir anime serisi olmuş. 

Aksiyon Gizem Bilim-Kurgu Seinen yani kısacası fantastik olması kılıç ve ya silah kullanmaları farketmez ; Bu aralar ağlamak hatta yatarken bir sonraki bölüm için tekrar uyanıp sabaha kadar uykusuz kalıp izlemek istiyorum :) Sizler gibi çok derinlemesine takip edemesemde inanın cok fazla anime izliyorum.  isimleri pek aklıma gelmiyor inan yazdıklarını tek tek bir daha gezip buldum. gördükten sonra izlediğimi anladım 2013 ten sonra yapılan animeler biraz daha ilgi çekici oluyor fakat sezonu kapatıyor tekrarını göremiyorum. Mesela bu sene tokyo ghoul beklerken ki heyecanımı anlatamam bana bu tarz animeler önerirseniz sevinirim teşekkür ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 saat önce, beytize yazdı:

Michiko to Hatchin gibi aksiyon türü anime önerisi yapabilir misiniz? (Black Lagoon ve  Gangsta bunları izlediğimi de belirteyim :D)

Jormungand 1 ve 2, Phantom: Requiem for the Phantom olabilir izlemediysen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, fkanime yazdı:

arkadaşlar bildiğiniz one piece naruto fairy tail bleach  d gray man atack on titan tarzı animeler var mı izliyecek anime bulamıyorum uzun olmasını tercih ederim ama atack on titan gibiysse kısa olsada fark etmez hunterxhunteri de keyifle izlemiştim

Madem o kadar uzun güzel serileri izlemişsin, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Gintama, Katekyo Hitman Reborn gibi serileri de kaçırma derim. Özellikle Gintama'yı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.