Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

MrNose, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Beyler ve Bayanlar yeni konu açmak istemiyorum gören 1-2 kişide olsa bana yeter.,

Bana mecha önerin lütfen böyle popüler olanları muhtemelen izlemişimdir ama yinede yazabilirsiniz belki bilmediğim çıkar.

Tengen Toppen Gurren Lagann

Code Geass

Suisei no Gargantia 

tam olarak mecha ya  girer mi emin değilim ama bunları önerebilirim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

• Amygirl unpinned, pinned ve featured this konu
Xcation, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Size MAfya konusu içeren Anime Önerilerimi veriyim ilgilenen varsa başka türler de de var Öneri yaptığım kanalda :=) 

Başkan çok güzel liste ama şu animelerin konusunu açıklamalar konusuna yazsan mükemmel olacak.

Bu arada sana bayadır aboneymişim ben şimdi fark ettim.:bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhabalar. Çok küçükken izlediğim bir anime nin benzerini, benzerlerini arıyorum. Anime tahminimce 1400 lü yıllarda geçen, çok savaşların yapılmadığı, daha çok chill tarzda takılan, yanlış hatırlamıyorsam (büyük ihtimal yanlış hatırlıyorum ama olsun) 2 çocuğun ilişkisini içeren anime önerilerinizi bekliyorum. (Emin olmamakla beraber bir çocuk kız, diğer çocuk erkek olabilir ama hatırlamıyorum. Bu gönderiyi hem biraz çocukluğumda izlediğim ve çok az hatırladığım animeyi belki bulurum umuduyla gönderiyorum. Ama asıl nedeni bu tarzda anime önerilerinizi bekliyor olmam.) Teşekkürler şimdiden. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MagicMer, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar merhabalar. Çok küçükken izlediğim bir anime nin benzerini, benzerlerini arıyorum. Anime tahminimce 1400 lü yıllarda geçen, çok savaşların yapılmadığı, daha çok chill tarzda takılan, yanlış hatırlamıyorsam (büyük ihtimal yanlış hatırlıyorum ama olsun) 2 çocuğun ilişkisini içeren anime önerilerinizi bekliyorum. (Emin olmamakla beraber bir çocuk kız, diğer çocuk erkek olabilir ama hatırlamıyorum. Bu gönderiyi hem biraz çocukluğumda izlediğim ve çok az hatırladığım animeyi belki bulurum umuduyla gönderiyorum. Ama asıl nedeni bu tarzda anime önerilerinizi bekliyor olmam.) Teşekkürler şimdiden. 

Tam olarak neresine benzesin ortaçağdamı geçsin yoksa iki dostun mu hikayesi olsun dram mı olsun onu belirtirsen bir şeyler ayarlıyabilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asobi Asobase 

Inu x Boku SS

Bem

Arabaru Kisetsu Otome domo yo 

3 Gatsu No Lion

Ajin

Akiba's Trip The Animation

Banana Fish

Barakamon

Blend S

Blood Lad

Cuticle Tantei Inaba

Dance In The Vampire Bund

Devilman Crybaby

Dororo

Fukigen na Mononokean

Fuse: Teppou Musume no Torimonochou

Fuuka

Gakkou Gurashi

Hal

Hotarubi No Mori E

Inu To Hasamı wa Tsukaiyou

Katanagatari

Love Lab

Makai Ouji

Miira no Kaikata

Nourin

Tasogare Otome x Amnesia

Türkanimedeki listemden özellikle az bilinenleri seçtim. Umarım yardımcı olur :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.