Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

MrNose, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hem mecha hem isekai mükemmel bir karışım bayıla bayıla izlemiştim ben

Harbiden fena seri ama tenchi muyo serisinin special serisi tarzı bir şeyi olduğunu öğrenip yıkılmıştım.

Tenchi muyo serisine başlayasım var daaaa
YKSSS
FF 
Hayat 
beni neden yoruyosun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KRHerusaizu, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Harbiden fena seri ama tenchi muyo serisinin special serisi tarzı bir şeyi olduğunu öğrenip yıkılmıştım.

Tenchi muyo serisine başlayasım var daaaa
YKSSS
FF 
Hayat 
beni neden yoruyosun

Geçmiş olsun bize asdsdasdasd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
AnimeHashira, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar, anime önerisi almak istediğim için biraz ayrıntılı yazacağım, kusura bakmayın :)

Öncelikle, önerisini almak istediğim anime türü shounen, fakat shounen konulu bir anime olsun diye değil tam olarak, sadece beğendiğim tarz bu kategoride olduğundan, shounen olmayan ama konusu uyuşan önerilerinizi de beklerim. Hemen bir bahsedeyim, genel olarak animelerde baş rolün direkt güçlü olmasını daha çok seviyorum, yani zero to hero zor bir sabır işi, bu nedenle baştan güçlü anime önermenizi isterim fakat kaliteli diyeceğiniz animeleri de parantez içinde belirterek bekliyorum ^^ Ve birde, karakter güçlü olunca bir yerden alınan özellik zekası, bununla bir sorunum yok, hatta, lelouch gibi çok zeki bir karakter sorun yaratabilir. Yani aslında genel olarak istediğim anime önerisi bu, daha da iyi anlamanız için izlediğim ve bu animelere benzeyen animeler önermenizi istediğim yapımları yazayım, hatta tüm yazıyı pas geçip bu yazılan animelere benzeyen yapımlar önerirseniz de olur (ve evet, buradakilerin hepsini izledim, bunları yazmanıza gerek yok):

One Piece, Naruto, One Punch Man(müthiş), Tokyo Ghoul, Food Wars, Attacks on Titan, Haikyuu, Overlord, Kimetsu no Yaiba, Durara, Black Clover, Bungou Stray Dogs, Kingdom, My Hero Academia, Mob Psycho 100, The Deadly Seven Sins(müthiş), Assas- Classroom, Fairy Tail

Genel olarak bu animelere benzeyen önerirseniz sevinirim, birde, bunlara ek olarak beğenmediğim, bu nedenle bu tarz (OLMAYAN) animeler isteyeceğim(çok ayrıntıya girdim üzgünüm fakat gerçekten anime bulmakta zorlanıyorum):

Slam Dunk(eski çizim tarzı bayağı ve köhne geliyor), Kuroko no Basket(yani garip bir anime, çizimleri, konusu falan), No Life No Game

Ve, sürekli kahraman lafını kullandım fakat tek kullanım amacım süper kahraman değil, yani önemli bir kişilik yakalaması. Yani bir gücü varsa fakat diğer kişiler tarafından bilinmiyorsa ve zero to hero'da olduğu gibi sonralardan öğrenilecekse sadece tilt olunur bence, en azından benim zevkime göre. Okuduğunuz için teşekkürler, veteranlardan kaliteli listeler bekliyorum! ^^

https://forum.turkanime.tv/forum/2868-anime-i̇stek-ve-oneri-bolumu/ burayı kullanınız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar, anime önerisi almak istediğim için biraz ayrıntılı yazacağım, kusura bakmayın :)

Öncelikle, önerisini almak istediğim anime türü shounen, fakat shounen konulu bir anime olsun diye değil tam olarak, sadece beğendiğim tarz bu kategoride olduğundan, shounen olmayan ama konusu uyuşan önerilerinizi de beklerim. Hemen bir bahsedeyim, genel olarak animelerde baş rolün direkt güçlü olmasını daha çok seviyorum, yani zero to hero zor bir sabır işi, bu nedenle baştan güçlü anime önermenizi isterim fakat kaliteli diyeceğiniz animeleri de parantez içinde belirterek bekliyorum ^^ Ve birde, karakter güçlü olunca bir yerden alınan özellik zekası, bununla bir sorunum yok, hatta, lelouch gibi çok zeki bir karakter sorun yaratabilir. Yani aslında genel olarak istediğim anime önerisi bu, daha da iyi anlamanız için izlediğim ve bu animelere benzeyen animeler önermenizi istediğim yapımları yazayım, hatta tüm yazıyı pas geçip bu yazılan animelere benzeyen yapımlar önerirseniz de olur (ve evet, buradakilerin hepsini izledim, bunları yazmanıza gerek yok):[Ayrıca benim gibi bu tarz animeleri seven varsa izlediğim animeleri izleyebilir, yani öneri, bence bunlar oldukça kaliteli olanları]

One Piece, Naruto, One Punch Man(müthiş), Tokyo Ghoul, Food Wars, Attacks on Titan, Haikyuu, Overlord, Kimetsu no Yaiba, Durara, Black Clover, Bungou Stray Dogs, Kingdom, My Hero Academia, Mob Psycho 100, The Deadly Seven Sins(müthiş), Assas- Classroom, Fairy Tail, HunterxHunter(müthiş)

Genel olarak bu animelere benzeyen önerirseniz sevinirim, birde, bunlara ek olarak beğenmediğim, bu nedenle bu tarz (OLMAYAN) animeler isteyeceğim(çok ayrıntıya girdim üzgünüm fakat gerçekten anime bulmakta zorlanıyorum):

Slam Dunk(eski çizim tarzı bayağı ve köhne geliyor), Kuroko no Basket(yani garip bir anime, çizimleri, konusu falan), No Life No Game

Ve, sürekli kahraman lafını kullandım fakat tek kullanım amacım süper kahraman değil, yani önemli bir kişilik yakalaması. Yani bir gücü varsa fakat diğer kişiler tarafından bilinmiyorsa ve zero to hero'da olduğu gibi sonralardan öğrenilecekse sadece tilt olunur bence, en azından benim zevkime göre. Okuduğunuz için teşekkürler, veteranlardan kaliteli listeler bekliyorum! ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.