Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

SecoTheWise, 12.06.2020 - 21:32 tarihinde yazdı:

Merhabalar. Uzun soluklu bir anime arıyorum :) 2 senenin ardından anime izlemeye tekrar başladım ve en son yarım bıraktığım Boku no Hero Academia'yı baştan izleyerek iyice izleme aşkını körüklemiş bulundum. 4 sezonunu 5 günde resmen tükettiğim için bayağı bir boşluğa düşmüş oldum. Sevdiğim türlerde izlemediğim anime kalmadı diye düşünüyorum, çünkü bulamıyorum. Bu yüzden buradan biraz medet umuyorum.

Shounen, seinen, tarihi kurgu, fantastik ve süper güç sevdiğim türlerdir. Favori animelerim Jojo, One Piece, Boku no Hero Academia, Naruto, Gangsta. diye uzar gider :) Kısaca bu türlerde, 10-13 bölümde kesilmeyecek bir anime arıyorum. Popüler olanları tahminen izlemişimdir, o yüzden çok bilindikleri yazıp kendinizi yormayın. 

dip not: spor animeleri de olur ancak izlemediğim kalmadı sanırım.

JoJoyu rewatch et ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

PilavReyiz, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Main characteri overpowered olan isekai anime önerisi var mı? Overlord ya da Maou-sama Retry gibi bir şeyler bakıyorum

how not to summon a demon lord

iseka wa smartphone tomo ni

shinchou yuusha

kenja no mago

problem children are coming from another world

that time i reincarned as a slime 

bunları öneririm :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuan boşlukta gibi hissediyorum çünkü Boku no Hero Academia'nın 4 sezonunu da bitirdim ve hayran kaldım her şeyiyle o yüzden bnha 'ya benzeyen animeler önerir misiniz?

olmasada olur ama olsa daha güzel olur kriterlerim

-süper güç falan ama okullu 

-bnha'nın her karakterini sevdim ve savaş sahnelerine de bayıldım valla çizimine benzer önerseniz bile bakarım

-ana karakterler daha genç olursa daha iyi olur 

- bnha da şöyle bişi vardı tsubasada ki gibi arkadaşlarım için deyip power up mı ne deniyor ondan oluyodu o yüzden de duygulu falan oluyodu bu tür duygulu bişi

-bnha'nın karakter gelişimi çok iyidi böyle bi bakıyodun oha falan diyesin geliyodu 

-komedi 

-bu yazdıklarım olmak zorunda değil ama bu yazdıklarıma benzer varsa da yazarsınız esas önemli olan BnHA'ya benzemesi :happy-onion-head-emoticon:şimdiden teşekkür ederiim-

ben bunları anime istek bölümüne başlık açıp yazmıştım sonra bir arkadaş yanlış yere açtın dedi bende baktım falan buraya geldim umarım bu sefer doğru yere yazıyorumdur bu konuyu takip eden 14 kişi var sadece insanlar nasıl görüp de yardım edicekler pek bilemesemde yardım ederseniz seviniriim ;')

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FakeNanami, Şimdi tarihinde yazdı:

Şuan boşlukta gibi hissediyorum çünkü Boku no Hero Academia'nın 4 sezonunu da bitirdim ve hayran kaldım her şeyiyle o yüzden bnha 'ya benzeyen animeler önerir misiniz?

olmasada olur ama olsa daha güzel olur kriterlerim

-süper güç falan ama okullu 

-bnha'nın her karakterini sevdim ve savaş sahnelerine de bayıldım valla çizimine benzer önerseniz bile bakarım

-ana karakterler daha genç olursa daha iyi olur 

- bnha da şöyle bişi vardı tsubasada ki gibi arkadaşlarım için deyip power up mı ne deniyor ondan oluyodu o yüzden de duygulu falan oluyodu bu tür duygulu bişi

-bnha'nın karakter gelişimi çok iyidi böyle bi bakıyodun oha falan diyesin geliyodu 

-komedi 

-bu yazdıklarım olmak zorunda değil ama bu yazdıklarıma benzer varsa da yazarsınız esas önemli olan BnHA'ya benzemesi :happy-onion-head-emoticon:şimdiden teşekkür ederiim-

ben bunları anime istek bölümüne başlık açıp yazmıştım sonra bir arkadaş yanlış yere açtın dedi bende baktım falan buraya geldim umarım bu sefer doğru yere yazıyorumdur bu konuyu takip eden 14 kişi var sadece insanlar nasıl görüp de yardım edicekler pek bilemesemde yardım ederseniz seviniriim ;')

okul ve süper güç diyince aklıma gelenler

baka to test

kill la kill

charlotte

karakter gelişimi güzel olan

hunter x hunter

fma: brotherhood

naruto

suikast sınıfı

black clover

gurren lagann

one punch man

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.