Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Fawy, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Animedeki, ana karakterin zeki ve güçlü olan bir anime önerebilir misiniz ? Örneğin Classroom of the elite

Şimdiden teşekkürler

Code Geass

Fullmetal Alchemist Brotherhood karakterleri saftır ama o yaşta simyacı olduğu için Edward oldukça zekidir

Banana Fish herkese göre değildir ama gerçekten çok iyidir bana göre. Bu arada sanılanın aksine ana karakterler arasında shounen ai'lik bir durum kesinlikle yoktur.

Hepsi tam olarak Classroom of the Elite'e benzemiyor ama umarım seversin ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yumulonely, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Code Geass

Fullmetal Alchemist Brotherhood karakterleri saftır ama o yaşta simyacı olduğu için Edward oldukça zekidir

Banana Fish herkese göre değildir ama gerçekten çok iyidir bana göre. Bu arada sanılanın aksine ana karakterler arasında shounen ai'lik bir durum kesinlikle yoktur.

Teşekkürler Code Geass'ı izlemeyi düşünüyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yumulonely, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Code Geass

code geass ı bi çok defa erteledim ne yapmamı önerirsin kafamda bir sürü anime var çünkü tek takılan böyle kötü birisi veya intikamcı bi ana karakteri olan örnek ver dersen ARİFURETA animesinin başları arkadaşları tarafından ihanete uğrayıp tamamen güçlenip comeback atıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jastett, 3 saat önce tarihinde yazdı:

code geass ı bi çok defa erteledim ne yapmamı önerirsin kafamda bir sürü anime var çünkü tek takılan böyle kötü birisi veya intikamcı bi ana karakteri olan örnek ver dersen ARİFURETA animesinin başları arkadaşları tarafından ihanete uğrayıp tamamen güçlenip comeback atıyor.

Ben Code Geass'ı yaklaşık 2 yıldır erteliyordum. Ama ''bari 1 bölüm falan izleyeyim'' dedim. Sonrası belli zaten :D

İzlemeni tavsiye ederim ama birçok kişi 2 yıl boyunca tavsiye etmesine rağmen ben başlamamıştım. İzlemek istediğin zaman izle bence. Sırf ünlü diye izleyince animeden zevk alamayabilirsin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir seriyi yıllarca erteleseniz de güzelliğinden bir şey kaybetmez, sadece benzer tarzda seriler izledikçe etkileyiciliğini kaybeder.

Kafanızda bir şey yokken napsam ya diye düşünüyorsanız o zaman direk başlayın, en beklemediğiniz zamanda en fazla verimi alırsınız.

Ben şahsen 5 kere izledim Code Geass'i animeye başladığımdan beri.Aşağı yukarı 2 senede bir izlemiş gibiyim, ve çoğunda da daha önce dikkat etmediğim ayrıntılara rastlıyorum.Ayrıca Mecha var diye erteleyen varsa, animenin olayı mecha değil arkadaşlar.Tengen Toppa Gurren Lagann ne kadar mecha ise Code Geass o kadar mechadır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fkrnkrt, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

bana gintama da ana karakter olan gintoki gibi rahat ama güçlü ve güzel de konusu olan büyünün pek olmadığı, çok olmamakla beraber romantizmin de olabileceği anime onerebilir misiniz?( bunny girl senpai gibi uçuk kaçık olmayanları da önerebilirsiniz)

One Outs izliyorum şu anda. Ana karakter herkesi ters köşeye yatırıp daima akıllarını okuyabiliyor ve tavırları her zaman çok rahat. İstersen bi bakabilirsin.

Spoiler

spacer.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

NatsuJun, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Çok güzel bir seriyi yıllarca erteleseniz de güzelliğinden bir şey kaybetmez, sadece benzer tarzda seriler izledikçe etkileyiciliğini kaybeder.

Kafanızda bir şey yokken napsam ya diye düşünüyorsanız o zaman direk başlayın, en beklemediğiniz zamanda en fazla verimi alırsınız.

Ben şahsen 5 kere izledim Code Geass'i animeye başladığımdan beri.Aşağı yukarı 2 senede bir izlemiş gibiyim, ve çoğunda da daha önce dikkat etmediğim ayrıntılara rastlıyorum.Ayrıca Mecha var diye erteleyen varsa, animenin olayı mecha değil arkadaşlar.Tengen Toppa Gurren Lagann ne kadar mecha ise Code Geass o kadar mechadır.

bende mecha hiç sevmem ama code geass,evangelion ve gurren lagann yeri ayrı benim için <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.