Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Zorojuro, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Re: Zero, ama izlemişsindir sanırım.

yok re zero en ufak uymuyor hatta o tarz hiç sevmiyorum anime fena değil ama dediğim gibi kaliteli değil romantizme oynuyolar satmak için

nagito_komaeda, 11 saat önce tarihinde yazdı:

bilemedim tam ne önereceğimi :D

naruto,bleach o tarz şeyler olabilir belki

silah değilde daha dünya tasarımı güzel olan

gurren lagann

shinsekai yori 

a cetrtain magical index

log horizon

one piece benimde ilk ve favori animelerimden biri bu üstte yazdıklarımıda beğenebilirsin bence :D

alttakilere bir bakayım teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Real-Men-Frrranky, 28.06.2020 - 00:45 tarihinde yazdı:

ya arkadaşlar galiba benim istediğim seri yok varsa lütfen yazsın biri bakın aradığım özellikler:fantastik bir evrende geçsin ama fantastik evren kastım isekai sonrasında harem falan değil ciddi anlamda fantastik evren o evrene ait antik kılıçlar veya silahlar,aranan adamlarla vs harmanlanmış kaliteli bir anime istiyorum one piece en büyük örneğidir bunun ayrıca nanatsu no taizai de dediklerimi karşılıyor bu şekilde kendine özgü evreni farklı nadirlikte kılıçlar,silahlar barındıran ana karakter suçlu ve aranan adam olabilir ama çok önemli bir detay değil bu

LÜTFEN VARSA ÖNERİN BU TARZ BİRŞEY

The Sacred Blacksmith diye bir anime var ama istediğine uyar mı bilmiyorum, geçtiği evren dediğin tarza uyuyor galiba. Trailer'ına bakmanı öneririm, trailer hoşuna giderse bir şans verirsin.

Sorcerous Stabber Orphen: Bu anime de 90'lı yıllarda yapılmış bir animenin Remake'i. Yanlışlıkla eski versiyonuna bakma, yenisine bir bakmanı öneririm. Bunun evreni de istediğin tarza uyuyor sanırım biraz.

Plunderer: Bunun da bayağı ilginç bir dünyası var. Ana karakterin kendisi aranıyor. Tüm insanların vücutlarında bir yerine kazılı olan tuttukları bir sayı var ve bu sayı herhangi bir şeyin sayısı olabilir. Örneğin birinden aldığın teşekkür sayısı veya yürüdüğün kilometre sayısı. Sayı ne kadar yüksekse o kadar yüksek bir sosyal statün vardır. Bu sayıların kazılı olduğu kılıçlar ve değişik silahlar da var.

Büyük ihtimal dediğim animeler kesinlikle tam olarak isteğini karşılamayacaklar ama umarım seveceğin bir tane çıkar aralarından.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nagito_komaeda, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

5 toubun no hanayome

nisekoi

haganai

yamadakun and seven wirches

saekano

bokuben

aklıma bunlar geldi ecchi olsun mu olmasın mı nasıl istediğini tam anlamadım ama bunların ecchi si az 

farketmez ecchi severim kanka olsa da olur olmasa da teşekkür ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

canatan, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

farketmez ecchi severim kanka olsa da olur olmasa da teşekkür ederim

o zaman ecchili de önerem :cool-onion-head-emoticon:

zero no tsukaima

trinity seven

rosario vampire

infinite stratos

monster musume

shinmai maou no testament

absolute duo

mayo chiki 

ecchili diyince çok geldi aklıma :D ama bunlar yeter umarım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.