Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

nagito_komaeda, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

merhaba uzun soluklu bir animeye başlamak istiyorum ama  çok da uzun olmasın 300 bölümü geçmesin food wars,durarara,code geass,soul eater gibi 50-60 bölüm olsa olur.Yani kısacası 50-300 arası bölümü olan anime önerebilir misiniz?

GTO ve FMA olabilir ikisi de güzel animelerdir.

Hunter & hunter izlemedim ama kardeşim de dahil izleyenler beğeniyor ona da bakabilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

nagito_komaeda, 2 saat önce tarihinde yazdı:

merhaba uzun soluklu bir animeye başlamak istiyorum ama  çok da uzun olmasın 300 bölümü geçmesin food wars,durarara,code geass,soul eater gibi 50-60 bölüm olsa olur.Yani kısacası 50-300 arası bölümü olan anime önerebilir misiniz?

overlord, log horizon, sao, beelzebob, nanatsu no taizai, black clover aklıma bunlar geldi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

canatan, 2 saat önce tarihinde yazdı:

overlord, log horizon, sao, beelzebob, nanatsu no taizai, black clover aklıma bunlar geldi

pseudohomophylus, 5 saat önce tarihinde yazdı:

GTO ve FMA olabilir ikisi de güzel animelerdir.

Hunter & hunter izlemedim ama kardeşim de dahil izleyenler beğeniyor ona da bakabilirsin

hepsini izledim :( hunter x hunter da güzelseri bu arada :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fraosary, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Gizem, Psikolojik, Korku, Sci-fi tarzı anime önerir misiniz? aşağıdakiler dışında

Zankyou no terror
Death note
Parasyte: The maxim
Another
Devil's Line

Hyouka

Ghost Hunt

Ghost Hound
Darker Than Black
Steins Gate
Monogatari
Ghost hound
Yakusoku no Neverland

Aku no Hana

Aoi Bungaku Series

Ayakashi: Japanese Classic Horror - ve devam serisi - Mononoke

Boku dake ga Inai Machi

Death Parade

Elfen Lied

Ergo Proxy

ID: Invaded

Inuyashiki

Itou Junji: Collection

Mirai Nikki

Paronia Agent

Psycho-Pass

Serial Experiments Lain

Shiki

When They Cry

Bunlar olabilir. Bir de henüz izlemedim ama yakında izleyeceğim ben de, Monster da bu türlerde klasik bir anime. Ona da bakabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fraosary, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Gizem, Psikolojik, Korku, Sci-fi tarzı anime önerir misiniz? aşağıdakiler dışında

Zankyou no terror
Death note
Parasyte: The maxim
Another
Devil's Line

Hyouka

Ghost Hunt

Ghost Hound
Darker Than Black
Steins Gate
Monogatari
Ghost hound
Yakusoku no Neverland

en sevdiğim türler :good-job-onion-head-emoticon:

monster*

evangelion*

serial experiments lain *

madoka magicqa *

psycho pass*

when they cry

perfect blue (film)*

paprika (film)*

mawaru penguindrum*

id:invaded

mousou dairinin

inuyashiki*

mirai nikki*

gakkougurashi

happy sugar life

elfen lied

shinsekai yori*

akira (film)*

tasogare otome x amnesia *

shiki

sankarea*

deadman wonderland*

boogiepop wa warawanai

made in abyss*

baccano*

durarara

bungou stray dogs*

hyouka*

gosick *

en sevdiğim tür olduğu için bolca yazdım :cool-onion-head-emoticon:filmleri özellikle öneririm onları izlemeden geçme :loveloveplz: işaret koyduklarım kişisel olarak daha çok sevdiklerim(nerdeyse hepsine koymuşum zaten :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar senelerdir aradığım animeyi bir türlü bulamadım lütfen yardım edin ne kadar aradıysam yok bulamadım.Yine burda birisi önermişti ama konuyu ve mesajı bulamadığım için animeyi de bulamadım.

Anime ecchi harem okul animesiydi bir bölümünde çocuklar okuldaki kızların sütyen bedenlerini falan yarıştırıyorlardı kütüphane gibi bir yerde geçiyordu bu olayda ve çevirmen notları animenin kendisinden daha da komikti. Yanlış hatırlamıyorsam bir bölümünde de resim çizip uyuya kalıyorlardı oyunlar falan oynuyorlardı. Rica etsem yardımcı olur musunuz ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OsXL, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar senelerdir aradığım animeyi bir türlü bulamadım lütfen yardım edin ne kadar aradıysam yok bulamadım.Yine burda birisi önermişti ama konuyu ve mesajı bulamadığım için animeyi de bulamadım.

Anime ecchi harem okul animesiydi bir bölümünde çocuklar okuldaki kızların sütyen bedenlerini falan yarıştırıyorlardı kütüphane gibi bir yerde geçiyordu bu olayda ve çevirmen notları animenin kendisinden daha da komikti. Yanlış hatırlamıyorsam bir bölümünde de resim çizip uyuya kalıyorlardı oyunlar falan oynuyorlardı. Rica etsem yardımcı olur musunuz ?

Maken-Ki! olabilir mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.