Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

pseudohomophylus, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Rica ederim:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

@shittybou sen tükenmişlik yaşıyorsun kardeşim biraz ara verip dönersen daha çok zevk alırsın izlediğin animeden:admire2-onion-head-emoticon:

Seishun buta yarou wa Bunny girl senpai no yume wo minai animesine bakabilirsin biraz ilginç olabilir

Aoi bungaku gibi tür olarak farklı animeleri izlemeyi dene  güzel çizimler her zaman hayat kurtarır onun için de animasyonlar izleyebilirsin Hal, Kimi no na wa, Koe no katachi, Nakitai watashi wa Neko wo kaburu gibi 

yumulonely, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Ben bunu yaşadığımda genelde biraz ara veririm. Veya eskiden izlediğim favori animelerimi tekrardan izlemeye başlarım. Mesela şu an assassination Classroom'a başlayacağım. Sen de izlemediysen izle derim

Ayrıca Durarara'nın karakterlerin tanıtıldığı 3-4 bölümünü izledikten sonra iki günden daha az bir süre içinde hepsini izlemiştim. Çok sürükleyiciydi:loveloveplz:

sanırım gerçekten söylediğiniz gibi tükenmişlik yaşadığımı kabullenemedim bir türlü. teşekkürler izlemeye kısa bir süre de olsa ara vereceğim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

SikatriX, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Exorcist ile soul eateri izledim şu ansatsu Kyoushitsu nasıl  hangi anime ayarında  bu arada çok teşekkür ederim 

nasıl bir anime istiyorsun tam olarak bilemem ama ansatsu kyoushitsu “bence” kesinlikle izlenilmesi gereken bir anime. final bölümüyle beni ağlatmayı başarmış ve kalbimde büyük bir yer edinmiştir açıkçası. karakterler ve aralarındaki ilişkiler de oldukça eğlenceli olduğundan şans verebileceğini düşünüyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shittybou, 22.07.2020 - 23:59 tarihinde yazdı:

nasıl bir anime istiyorsun tam olarak bilemem ama ansatsu kyoushitsu “bence” kesinlikle izlenilmesi gereken bir anime. final bölümüyle beni ağlatmayı başarmış ve kalbimde büyük bir yer edinmiştir açıkçası. karakterler ve aralarındaki ilişkiler de oldukça eğlenceli olduğundan şans verebileceğini düşünüyorum. 

Valla başlıyorum o zaman eyvallah 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yuuta, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

herkese selam daha önce yine öneri istemiştimde öneriler bitince tekrar geldik buraya :) Dxd tarzı anime önerebilir misiniz. ecchi harem farketmez ana karakter çok güçlü olsun güçlü değilse power up ile güçlensin aksiyon-romantizm şart bu tarz anime bilen varsa önerirse sevinirim :)

Ecchi değil ama sword art serisini çok seveceğini düşünüyorum ayrıca Charlotte var oda çok başarılı  ecchi olarak high school of deathi seversin ama onda ekstra power up çok oluşmuyor daha çok Bi survivor ekip var onların mücadelesini konu alıyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyler önerebileceğiniz isekai tarzı anime var mı ? 

İzlediklerimden bazıları şunlar 

The Rising of the Shield Hero

Overlord

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu 

Bu tarz animelere açığım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SikatriX, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Ecchi değil ama sword art serisini çok seveceğini düşünüyorum ayrıca Charlotte var oda çok başarılı  ecchi olarak high school of deathi seversin ama onda ekstra power up çok oluşmuyor daha çok Bi survivor ekip var onların mücadelesini konu alıyor 

Önerdiğiniz  animeleri şahsen izleyip bitirmiş ve onların bağımlısı olmuş bende, biraz ekleme yapmak isterim

Fullmetal Alchemist:Brotherhood , Nanatsu O Taizei,  Kiseijuu: Sei no Kakuritsu , Owari No Seraph ve Tokyo Ghoul.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yuuta, 9 saat önce tarihinde yazdı:

herkese selam daha önce yine öneri istemiştimde öneriler bitince tekrar geldik buraya :) Dxd tarzı anime önerebilir misiniz. ecchi harem farketmez ana karakter çok güçlü olsun güçlü değilse power up ile güçlensin aksiyon-romantizm şart bu tarz anime bilen varsa önerirse sevinirim :)

şimdii benim önerebileceğim şunlar var;

Akatsuki no Yona: Bu animede aksiyon da var romantizm var tabi aksiyonu daha çok savaş tarzı

Assassins Pride : Yani bunda da romantiz aksiyon falan var ama bu animeden daha güzel animelerde var ben bu animeyi izledim sevmekle sevmemek arasında kaldım ama o kadar da kötü değil konusu güzel ama daha iyi olabilirmiş gibime geldi...

Jibaku Shounen Hanako-kun: Aha bak işte bu çok güzel zaten çizimleri falan desen aşırı tatlı taglarında romantizm yazmıyo ama anime romantizm kokuyo zaten aksiyonu da var oh miss yani heralde buna puan versem 10/10 verirdim :)) (tabi mangasında işler daha çok karışıyor o da ayrı bir güzel)

Boku no Hero Academia: Bende romantizm animelerini falan çok severim ama yinede buna bayıldım şimdi bunda romantizm yok varsa da tek tük , ama harika bir aksiyonu var birde romantizm yok ama ister istemez karakterleri biriyle shipliyosun romantizme gerek kalmıyo sonra yani bana öyle geldi ama bunu da izlemelisin bence 

Twin Star Exorcist: Açıkçası bunu izlemedim yakın zamanda izleyeceğim bunu ben romantizm anime önerisi istediğimde bir çok arkadaş yazmıştı yani demekki güzel :d aksiyon da romantizm de var animede

Chivalry of a Failed Knight: Bunda okul da var ecchi de var romantizm de aksiyon da var zaten fantastik bir dünya da geçiyor bir çok yönüyle DxD'ye benziyor galba bakarsın istersen

bu kadardı önereceklerim umarım yardım edebilmişimdir :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.