Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

908, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Aslında.. korku hissiyatını verecek türden animeleri kastetmiştim ^-^

Bu arada Kakegurui'yi izledim evet. Sıkılmadan izlediğimi hissettiğim nadir serilerden (2 sezonunu da 2 günde bitirmiştim xd)

Önerin için teşekkür ederim bu arada.

rica ederim :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Arkadaşlar ben böyle baya aksiyonlu yeri gelince de güldüren karakterleri sempatik bir anime arıyorum ama aradığım animenin ana kuralı şöyle baş karakterimizin karakter gelişimiyle ilgili olması yani mesela bir amaç uğruna veya geçmişte yaşadığı bir olay yüzünden çok çalışıp çöp şişi bile kıramayan karakterin ileri bölümlere doğru tek parmağıyla ağacı devirmesi gibi (örnek çok saçma oldu ama powerup olunca böyle oluyor :D)

İzlediğim animelerden örnek olarak;

Boku no Hero Academia

HunterxHunter

Demon Slayer

yani bunlara benzer animeler arıyorum :)

(anime önerirken kendi yorumunuzu da katabilirsiniz mesela ben en çok bunu beğendim bunu pek beğenmedim gibi öyle daha zevkli oluyor animeler hakkında konuşmak:loveloveplz:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

29 minutes ago, FakeNanami said:

Arkadaşlar ben böyle baya aksiyonlu yeri gelince de güldüren karakterleri sempatik bir anime arıyorum ama aradığım animenin ana kuralı şöyle baş karakterimizin karakter gelişimiyle ilgili olması yani mesela bir amaç uğruna veya geçmişte yaşadığı bir olay yüzünden çok çalışıp çöp şişi bile kıramayan karakterin ileri bölümlere doğru tek parmağıyla ağacı devirmesi gibi (örnek çok saçma oldu ama powerup olunca böyle oluyor :D)

İzlediğim animelerden örnek olarak;

Boku no Hero Academia

HunterxHunter

Demon Slayer

yani bunlara benzer animeler arıyorum :)

(anime önerirken kendi yorumunuzu da katabilirsiniz mesela ben en çok bunu beğendim bunu pek beğenmedim gibi öyle daha zevkli oluyor animeler hakkında konuşmak:loveloveplz:)

• Full Metal Alchemist ( Çok karakter gelişimi yok yine de aksiyon ve hikaye konusundan izlemesi çok zevkli animedir. Yeri gelince güldürür yeri gelince ağlatır. En sevdiğim anime :D )
  • Blue Exorcist
  • Attack on Titan 
  • Guilty Crown 
  • Kisejuu (Aşırı büyük bir amacı yok ama kendini çok geliştiriyor) 
  • Naruto (bayağı klasik ama izlediklerimin araaında en büyük power alan Naruto) 

Farkettim de bu tarzda izlediklerim hep popüler animelermiş :exorcist-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konusu ve çizimleri alışıldık olmayan anime arıyorum. 

Örneğin güçsüz karakterin birden güçlenmediği, ana karakterin tüm kızları kendine aşık etmediği, sürekli aynı tarz esprilerin dönmediği  klişelerden arınmış anime arıyorum :D 

İzlediğim animelerin sayısı çoğaldıkça bu tarz şeyleri sürekli görmek sıkmaya başladı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

orangesenpaii, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Konusu ve çizimleri alışıldık olmayan anime arıyorum.

"Çizimleri alışıldık olmayan" dediğinde aklıma nedense No Game No Life geliyor.

Gözlerimi yoruyordu başladığım zaman, ilk bölümün sonunda anca alışabildim. Büyük ihtimal izlemiştindir tabii.

Aynı tarz esprilerin tekrarlanmaması konusunda bi' güvence veremem bu arada :p

Şaka bir yana, seveceğini düşündüğüm, benim de gerçekten hoşuma giden:

Violet Evergarden

Gosick

Erased

Psycho-Pass

gibi animeler var.. türlerine bakıp, sevdiğin türe göre seçebilirsin.

Henüz izlemediğin varsa bu saydıklarımı önerebilirim, iyi seyirler ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 minutes ago, 908 said:

"Çizimleri alışıldık olmayan" dediğinde aklıma nedense No Game No Life geliyor.

Gözlerimi yoruyordu başladığım zaman, ilk bölümün sonunda anca alışabildim. Büyük ihtimal izlemiştindir tabii.

Aynı tarz esprilerin tekrarlanmaması konusunda bi' güvence veremem bu arada :p

Şaka bir yana, seveceğini düşündüğüm, benim de gerçekten hoşuma giden:

Violet Evergarden

Gosick

Erased

Psycho-Pass

gibi animeler var.. türlerine bakıp, sevdiğin türe göre seçebilirsin.

Henüz izlemediğin varsa bu saydıklarımı önerebilirim, iyi seyirler ^-^

No Game No Life ve Erased izledim. Violet Evergarden ve Psycho-Pass izlemeyi düşünüp hala başlamadıklarımdan Gosick'e de bakacağım. Teşekkür ederim :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

orangesenpaii, Şimdi tarihinde yazdı:

No Game No Life ve Erased izledim. Violet Evergarden ve Psycho-Pass izlemeyi düşünüp hala başlamadıklarımdan Gosick'e de bakacağım. Teşekkür ederim :) 

Rica ederim (:

Gosick'i sever misin, sevmez misin emin değilim.

Türkiye'de bu kadar popüler olmamasının sebebi, pek bir seveni olmamasıdır galiba. (bana sorarsan 9/10 puanlık bir anime ^-^)

Psycho-Pass: "uzun bir aksiyon/bilim kurgu/polisiye serisine başlamak istiyorum" dersen tam sana göre.

(yanlış hatırlamıyorsam ilk iki sezonu toplam 33 bölümdü.. 3. sezonu da her biri 40 dakikalık 8 bölümden oluşuyor.)

Bana göre ilk sezonu efsane olduğu gibi, diğer sezonları da ayrı bir coşkulu geçiyor. (Uzun bölümlerine henüz ben bile başlayamadım (: sadece ilk 3 sezonunu izleyebildim)

son olarak Violet Evergarden, benim için gayet başarılı bir seri. Bu saydıklarımın arasında en beğendiğim olduğunu söylememe gerek yok sanırım ^-^

Her biri, izleyip de pişman olmayacağını düşündüğüm serilerden. Tekrardan iyi seyirler ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 minutes ago, 908 said:

Rica ederim (:

Gosick'i sever misin, sevmez misin emin değilim.

Türkiye'de bu kadar popüler olmamasının sebebi, pek bir seveni olmamasıdır galiba. (bana sorarsan 9/10 puanlık bir anime ^-^)

Psycho-Pass: "uzun bir aksiyon/bilim kurgu/polisiye serisine başlamak istiyorum" dersen tam sana göre.

(yanlış hatırlamıyorsam ilk iki sezonu toplam 33 bölümdü.. 3. sezonu da her biri 40 dakikalık 8 bölümden oluşuyor.)

Bana göre ilk sezonu efsane olduğu gibi, diğer sezonları da ayrı bir coşkulu geçiyor. (Uzun bölümlerine henüz ben bile başlayamadım (: sadece ilk 3 sezonunu izleyebildim)

son olarak Violet Evergarden, benim için gayet başarılı bir seri. Bu saydıklarımın arasında en beğendiğim olduğunu söylememe gerek yok sanırım ^-^

Her biri, izleyip de pişman olmayacağını düşündüğüm serilerden. Tekrardan iyi seyirler ^-^

İzleme listesi yapıyorum yazacağım bu serileri de .Açıklama için tekrardan teşekkür ederim. :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heichou_7, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İzlemediysen Fullmetal Alchemist: Brotherhood’u izle :) İzlediysen de sallama beni dkıcmejcnksöslxlaössl

orangesenpaii, 35 dakika önce tarihinde yazdı:
  • Full Metal Alchemist ( Çok karakter gelişimi yok yine de aksiyon ve hikaye konusundan izlemesi çok zevkli animedir. Yeri gelince güldürür yeri gelince ağlatır. En sevdiğim anime :D )
  • Blue Exorcist
  • Attack on Titan 
  • Guilty Crown 
  • Kisejuu (Aşırı büyük bir amacı yok ama kendini çok geliştiriyor) 
  • Naruto (bayağı klasik ama izlediklerimin araaında en büyük power alan Naruto) 

Farkettim de bu tarzda izlediklerim hep popüler animelermiş :exorcist-crazy-rabbit-emoticon:

İlk olarak Fullmetal Alchemist'i (en sevdiğiniz :)) izlemedim ama baya ismini duydum konusunu da okudum güzele benziyor ancak nedense bu animeyi izleyesim gelmiyor bir türlü (valla açıkçası bende kendimi pek anlamıyorum bu konuda :D) şuan önyargı yapıyomuşum gibi hissediyorum kesin izleyince bırakamayacağım bi anime olucak o yüzden başlamaya çalışacağım sağolasınız :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Sonra Orange senpai :) senin önerdiklerinden Blue Exorcist ve Attack on Titan çok ilgimi çekiyo çizim olsun konu olsun falan Naruto'yu da izlemek için kendimi yavaş yavaş hazırlamaya çalışıyom çünkü baya bölümü var :D (şahsen hunterxhunter'ı 2 ayda zor bitirdim baya sürükleyiciydi ama o 148 bölüm baya uzun sürdü) Guilty Crown ve Kiseijuu animelerine de baktım ama valla doğruyu söylemek gerekirse Blue Exorcist ve Attack on Titan daha çok izleyesim geldi 

Önerileriniz için teşekkür ederiim:happy-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.