Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

FakeNanami, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

İlk olarak Fullmetal Alchemist'i (en sevdiğiniz :)) izlemedim ama baya ismini duydum konusunu da okudum güzele benziyor ancak nedense bu animeyi izleyesim gelmiyor bir türlü (valla açıkçası bende kendimi pek anlamıyorum bu konuda :D) şuan önyargı yapıyomuşum gibi hissediyorum kesin izleyince bırakamayacağım bi anime olucak o yüzden başlamaya çalışacağım sağolasınız :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Sonra Orange senpai :) senin önerdiklerinden Blue Exorcist ve Attack on Titan çok ilgimi çekiyo çizim olsun konu olsun falan Naruto'yu da izlemek için kendimi yavaş yavaş hazırlamaya çalışıyom çünkü baya bölümü var :D (şahsen hunterxhunter'ı 2 ayda zor bitirdim baya sürükleyiciydi ama o 148 bölüm baya uzun sürdü) Guilty Crown ve Kiseijuu animelerine de baktım ama valla doğruyu söylemek gerekirse Blue Exorcist ve Attack on Titan daha çok izleyesim geldi 

Önerileriniz için teşekkür ederiim:happy-onion-head-emoticon:

@orangesenpaii nin önerilerinden Aot ve Kiseijuu’yu sakın kaçırma (fmab den sonra emkmskvmkckd) :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

orangesenpaii, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Konusu ve çizimleri alışıldık olmayan anime arıyorum. 

Örneğin güçsüz karakterin birden güçlenmediği, ana karakterin tüm kızları kendine aşık etmediği, sürekli aynı tarz esprilerin dönmediği  klişelerden arınmış anime arıyorum :D 

İzlediğim animelerin sayısı çoğaldıkça bu tarz şeyleri sürekli görmek sıkmaya başladı...

Bu seferde ben sana önerem şimdi ;

Jibaku Shounen Hanako-kun: İzlediklerimden çizimleri çok tatlı ve değişik olarak bu anime var. Konusu çok özgün geldi bana açıkçası izlerken hiç sıkılmadım ve benzerini bulamadığım tek anime galba.. Türü şöyle bu animede olaylar okulda geçiyor aksiyonu var ama mesela one punch deki gibi değilde hani daha basit çook tatlı bir romantizmi var ve baya bi gizem var animede , bazen ciddi bazen şakamatik oluyo anime yani komedi falan da var alışılmadık bir anime olarak bunu izlemen önerimdir

Kimetsu no Yaiba: Çizimleri güzeldir öyle sahneler geliyo ki vay be diyorsun bazen hüzün bazen komedi var animede ancak baya da güzel aksiyonu vardır karakterlerde sempatik konusu da sağlam bence bu animein bir benzeri de Boku no Hero Academia çizimleri birbirinden farklı konusu biraz benziyor karakter özellikleri baya benziyor bu iki anime bir alana bir bedava gibi birşey :) (ama en sevdiğim BnHA :D)

Kaguya-sama:Love is War: bunun çizimleri çok normal ve basit genellikle animeleri abartılı çizdikleri için normal olan şey alışılmadık gelebiliyor :) romantizm var ama öyle cıvık cıvık değil anime okulda geçiyor konusu da zaten nerden akıllarına gelmişse değişik yani bu da güzeldir 

Net juu no Susume: bu animenin bir çok zamanı bir oyunda geçiyor ancak sonra gerçek hayata dönüyor çizimleri böyle farklı farklı ilerliyoen sakin bir anime

İsekai Quartet: Bu animenin çizim tarzı chibi ve bu anime parody tarzı yani gitmişler konosuba'dan karakter almışlar sonra yetmemiş Overlord'dan da karakter almışlar böle farklı animelerden bir sürü karakter alıp hepsini başka dünyaya göderiyolar işte orda geçirdikleri zamanı anlatıyolar anime bir okulda geçiyor konusu bi değişik ama güzeldir yani 15 dakika zaten her bölüm çerezlik bir anime sıkılınca izlemelik

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 hours ago, FakeNanami said:

Bu seferde ben sana önerem şimdi ;

Jibaku Shounen Hanako-kun: İzlediklerimden çizimleri çok tatlı ve değişik olarak bu anime var. Konusu çok özgün geldi bana açıkçası izlerken hiç sıkılmadım ve benzerini bulamadığım tek anime galba.. Türü şöyle bu animede olaylar okulda geçiyor aksiyonu var ama mesela one punch deki gibi değilde hani daha basit çook tatlı bir romantizmi var ve baya bi gizem var animede , bazen ciddi bazen şakamatik oluyo anime yani komedi falan da var alışılmadık bir anime olarak bunu izlemen önerimdir

Kimetsu no Yaiba: Çizimleri güzeldir öyle sahneler geliyo ki vay be diyorsun bazen hüzün bazen komedi var animede ancak baya da güzel aksiyonu vardır karakterlerde sempatik konusu da sağlam bence bu animein bir benzeri de Boku no Hero Academia çizimleri birbirinden farklı konusu biraz benziyor karakter özellikleri baya benziyor bu iki anime bir alana bir bedava gibi birşey :) (ama en sevdiğim BnHA :D)

Kaguya-sama:Love is War: bunun çizimleri çok normal ve basit genellikle animeleri abartılı çizdikleri için normal olan şey alışılmadık gelebiliyor :) romantizm var ama öyle cıvık cıvık değil anime okulda geçiyor konusu da zaten nerden akıllarına gelmişse değişik yani bu da güzeldir 

Net juu no Susume: bu animenin bir çok zamanı bir oyunda geçiyor ancak sonra gerçek hayata dönüyor çizimleri böyle farklı farklı ilerliyoen sakin bir anime

İsekai Quartet: Bu animenin çizim tarzı chibi ve bu anime parody tarzı yani gitmişler konosuba'dan karakter almışlar sonra yetmemiş Overlord'dan da karakter almışlar böle farklı animelerden bir sürü karakter alıp hepsini başka dünyaya göderiyolar işte orda geçirdikleri zamanı anlatıyolar anime bir okulda geçiyor konusu bi değişik ama güzeldir yani 15 dakika zaten her bölüm çerezlik bir anime sıkılınca izlemelik

Kimetsu no Yaiba ve Boku no hero academia izledim.

Jibaku Shounen Hanako-kun ilgimi çekmişti merak  ettiğim serilerden izlerim 

Kaguya sama pek ilgimi çekmedi çok kez karşılaştım 

Net juu no Susume' yi ilk kez duyuyorum göz atacağım

isekai quartet izlemeden önce izlemediğim animeler var seride onları izledikten sonra izlemeyi düşünüyorum

Teşekkür ederim öneriler için

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 hours ago, FakeNanami said:

İlk olarak Fullmetal Alchemist'i (en sevdiğiniz :)) izlemedim ama baya ismini duydum konusunu da okudum güzele benziyor ancak nedense bu animeyi izleyesim gelmiyor bir türlü (valla açıkçası bende kendimi pek anlamıyorum bu konuda :D) şuan önyargı yapıyomuşum gibi hissediyorum kesin izleyince bırakamayacağım bi anime olucak o yüzden başlamaya çalışacağım sağolasınız :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Sonra Orange senpai :) senin önerdiklerinden Blue Exorcist ve Attack on Titan çok ilgimi çekiyo çizim olsun konu olsun falan Naruto'yu da izlemek için kendimi yavaş yavaş hazırlamaya çalışıyom çünkü baya bölümü var :D (şahsen hunterxhunter'ı 2 ayda zor bitirdim baya sürükleyiciydi ama o 148 bölüm baya uzun sürdü) Guilty Crown ve Kiseijuu animelerine de baktım ama valla doğruyu söylemek gerekirse Blue Exorcist ve Attack on Titan daha çok izleyesim geldi 

Önerileriniz için teşekkür ederiim:happy-onion-head-emoticon:

Full metal alchemist'i kime önersem beğendi ama herkesin zevki farklı sonuçta. Umarım beğenirsin izleyince önerimi ve rica ederimm :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir PelikanFaruk

Arkadaşlar biliyorsanız uzun kısa fark etmez izleyip savaşa doyuracak bir anime arıyorum, Hep efsane savaşlar olsun illa süper güç falan olmasında gerek yok baki , killing bites , berserk gibbi savaşları/dövüşleri ile öne çıkan animeleri önerirmisiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PelikanFaruk, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar biliyorsanız uzun kısa fark etmez izleyip savaşa doyuracak bir anime arıyorum, Hep efsane savaşlar olsun illa süper güç falan olmasında gerek yok baki , killing bites , berserk gibbi savaşları/dövüşleri ile öne çıkan animeleri önerirmisiniz.

Güncel izleyebiliyorsansa God of highschool var şu anda webtoonda çok iyi fight dönüyordu animesi onun çeyreği kadarsa dahi izlenir.

Akame ga kill var baya popülerdir.

Kimetsu no Yaiba var yakında yeni sezon cıkıcak.

Hitmen reborn shonen anime.Ilerki bölümlerde iyi fightlar var.

Sao var severmisin bilmem ama ilk sezonda iyi fightlar var ama devam sezonları tartışılır.

Darwins game var baya iyi savaş sahneleri var.

Aldonah zero var mecha anime ama manyak fightlar dönüyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir PelikanFaruk
DieNase, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Güncel izleyebiliyorsansa God of highschool var şu anda webtoonda çok iyi fight dönüyordu animesi onun çeyreği kadarsa dahi izlenir.

Akame ga kill var baya popülerdir.

Kimetsu no Yaiba var yakında yeni sezon cıkıcak.

Hitmen reborn shonen anime.Ilerki bölümlerde iyi fightlar var.

Sao var severmisin bilmem ama ilk sezonda iyi fightlar var ama devam sezonları tartışılır.

Darwins game var baya iyi savaş sahneleri var.

Aldonah zero var mecha anime ama manyak fightlar dönüyor.

Öneriler için teşekkürler The God of High school zaten listemde bitsin toplu izleyeceğim.

Aldonah zero mecha anime mecahdan hoşlanmıyorum ama bakacam genede bi diğerlerini zaten izledim :D saol

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir PelikanFaruk
DieNase, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Dahada istersen özelden ya da muhabbet mekanından yaz önerdiğim animeler popüler animeler ama bilgisayarın başına geçince dahada yazarım.

Özelden nasıl yazıyoruz forumda yeniyim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.