Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

908, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Detaylı önerilerin için teşekkür ederim, hepsini dikkate alacağım. @ChaneLaforet

Bu animede "süper güçler" tagı olduğunu yeni fark ediyorum ^-^

Bunu site üzerinde arattım ama karşıma çok fazla sonuç çıktı.. dediğin seriyi bulmak için tam olarak ne yazmalıyım?

Öneri istenilen taglara tek tek tıklayıp o türlerdeki izleyip beğendiklerimi yazmıştım. Ben de bu şekilde tıklayınca yeni fark etmiş oldum. Önceden dikkat etmemiştim. :)

Direk linkini koyayım animenin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

ChaneLaforet, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Öneri istenilen taglara tek tek tıklayıp o türlerdeki izleyip beğendiklerimi yazmıştım. Ben de bu şekilde tıklayınca yeni fark etmiş oldum. Önceden dikkat etmemiştim. :)

Bunu duymak güzel (:

ChaneLaforet, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Direk linkini koyayım animenin

Bunu yazsam da çıkarmış demek ki.. teşekkürler ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MrslTlh, 9 saat önce tarihinde yazdı:

bana ilk bölümden sıkmayan ve naruto gibi çok uzun olmayan kaliteli anime önerebilirmisiniz

Aslında bunun için çok örnek var.. uzun seriler bazen beni de sıkabiliyor (.

Psycho-Pass: Listedeki diğer animelere göre biraz uzun.

Eğer polisiye/bilim kurgu vb. türlerini seviyorsan sıkmayacağına eminim.

Özel bölümleri hariç, ilk 3 sezonu; 980 dakikalık izleme süresine sahip. (16 saat üzeri)

Shingeki no KyojinAslında izlemiş olma ihtimalin yüksek ama yazmak istedim. Animeye karşı ilgisi olmayan, yetişkin tanıdıklarımın bile sevdiği bir seri.

Askeri/Fantastik türlerini seviyorsan bu seri hoşuna gider.

toplam 19-20 saat civarı izleme süresi bulunuyor. (OVA vb. bölümler hariç.)

Violet EvergardenTürleri fazla ilgi çekmeyebilir.

Dram/Yaşamdan kesitler/Fantastik türlerini bulunduruyor.

Ortalama 260 Dakika izleme süresi var.

Kokoro ConnectKomedi/Doğaüstü/Dram türlerine sahip, 4-5 saat civarı izleme süresi var.

ikinci kez izlesem sıkılmayacağım serilerden ^-^

Angel Beats: Komedi/Doğaüstü karışımı. 4 saat civarı izleme süresi var.

No Game No Life: Fantastik/Oyun/Macera türlerine sahip. 4 saat civarı izleme süresi var.

Kakegurui: Oyun/okul temalı. toplam 8 saatlik bir izleme süresi var.

Mirai NikkiAksiyon/gerilim/gizem temalı. Bana sorarsan "survival game" anime serilerine girer.

OVA versionu da dahil 550 Dakika izleme süresi var. (9 saat üzeri)

Bana sorarsan ilk 26 bölümden sonra OVA versionunu da izlemelisin.

AnotherKorku/Gerilim/Gizem türleri bulunuyor.

OVA versionu dahil 260 Dakika izleme süresi var.

ErasedDoğaüstü/Gizem temalı.

4 saatlik izleme süresi bulunan, izlemeye değer bi' seri.

Tür belirtmediğin için türlerine bakmadan, sevdiğim bazı serilerden saydım.

Konularına Turkanime sitesinden bakabilirsin. 

İyi seyirler. :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MrslTlh, 12 saat önce tarihinde yazdı:

bana ilk bölümden sıkmayan ve naruto gibi çok uzun olmayan kaliteli anime önerebilirmisiniz

Yani ilk bölümden omaygat diyeceğin , hemen olayların başladığı bir anime istiyorsun düşündüm vee ne tarz sevdiğini bilmediğim için de ortaya karışık atacağıım

HunterxHunter: Kendisi 148 bölüm birazcık uzun ancak Narutodan kısa ama tam bir başyapıt bence zaten olaylarda ilk bölümden başlıyor söyleyeyim şimdiden ilk bölümler biraz çocuksu gelebilir ama kesinlikle bırakma.. Aksiyon/Dövüş sanatları/Fantezi/Komedi

Nisekoi: Bu da ilk bölümden merak ettiriyor bunda da herşey çok hızlı gelişiyor olaylar.Romantik/Komedi

Jibaku Shounen Hanako-kun: Bunu hep herkese öneriyorum ama güzel ki öneriyorum :)) bu da ilk bölümden hatta ilk saniyeden bütün olayların sebebi olacak olay gerçekleşiyor bazen aksiyon bazen romantizm bazen gizem var komedi de çok iyi izlemesi kolay bir anime. Aksiyon/Macera/Romantizm/Komedi/Gizem/Okul

Demon Slayer: Zaten bunda da ilk bölümden üzücü olaylar geçekleşiyor sonrası aksiyon izlerken hiç sıkılmazsın.Aksiyon/Şeytanlar/Dövüş Sanatları/Doğaüstü Güçler

Fruits Basket:Dedim bir tane de ağlatan böle bayağı dramı olan anime önereyim. Bunda da animenin ana olayı ilk bölümden gerçekleşiyor sakince izleyebileceğin bir anime ama bazen heyecanlı bölümleri de var bu tarz anime seviyorsan oldukça sürükleyicidir.Dram/Romantizm/Doğaüstü Güçler/Okul

Aslında puanı yüksek olan nerdeyse her anime sürükleyicidir zaten naruto, hxh , one piece , BnHA gibi en iyi izlenmesi gereken animeler internete yazınca da çıkıyor ve güzel olayları vardır o yüzden bu yaptığım öneriler basit beğendim anime önerisi gibi oldu...:victory-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir PelikanFaruk

Arkadaşlar bana öyle bi anime önerinki izlerken göz yaşlarım aksın şimdiye kadar 170 seri izledim yaklaşık. Sadece 1 kere gözüm doldu anime izlerken

Spoiler

One Piece Ace in ölümüne

onun dışında dram taglı animelerde ağlamadım. Biliyosanız böyle bi anime öenrin :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PelikanFaruk, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar bana öyle bi anime önerinki izlerken göz yaşlarım aksın şimdiye kadar 170 seri izledim yaklaşık. Sadece 1 kere gözüm doldu anime izlerken

İçeriği Görüntüle

One Piece Ace in ölümüne

onun dışında dram taglı animelerde ağlamadım. Biliyosanız böyle bi anime öenrin :d

Kanka aslında o kişiye göre biraz değişir.

Mesela ben genelde yan karakterler için filan üzülüyorum. Bir karakteri benimsemenle alakalı diyebilirim.

Bi' aralar bu dediğine benzer bir konuya yorum yapmıştım, linkini bırakacağım, oradan bakabilirsin.

Spoiler

Bu arada, yazdığım animeleri izlemediysen spoilerların içlerine bakma ^-^ Sayfa 26 da yorumum duruyor.

Bu arada, dramatik açıdan güzel olan Erased var.. ona da bakabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.