Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

shittybou, 2 saat önce tarihinde yazdı:

herkese selam bir süre önce artık anime izleyemediğimi sıkıcı gelmeye başladığını söylemiştim ve buradan iki arkadaş sağ olsun biraz ara vermemi sonrasında izlediğim her şeyden daha çok keyif alacağımı söylemişti, öyle de yaptım. yaklaşık 4 saat önce fma brotherhood’u bitirdim ve size yaşadığım boşluk hissini anlatamam. var mıdır böyle anime mecrasının top serileri denebilecek izlemeden ölmemelisin dediğiniz şeyler? önerilerinize fazlasıyla açığım ama daha önce söylediğim gibi maalesef kötü çizimleri izleyemiyorum (code geass izledim orası ayrı)

My anime list ve AniList'te ki top animelere bakarsan bulabilirsin ama ben sana yine de çok sevdiğim serileri önereyim.

MyAnimeList: https://myanimelist.net/topanime.php?limit=0

AniList: https://anilist.co/search/anime/top-100

Benim önerilerim; (Herhangi bir şeye göre değil. Sadece izlemen gerektiğini düşündüklerim.)

Gintama (bleache yakın bölümü vardır ama çoğu komedi bölümü ben komedi animelerini sevmediğim için [güldürmüyorlar çünkü] çoğu komedi bölümünü atladım. Ama yine de mükemmel bir seridir. Gintama 2015 en mükemmel sezonudur.)

Cowboy Bebop (Eski olmasına rağmen çizimleri kötü değil ve dövüşler çok güzel gözüküyor.

Ansatsu Kyoushitsu (1. Sezonu 2. sezonu kadar iyi olmasa da güzeldir. 1. Sezon, sırf 2. sezon için bile izlenir. Böyle diyorumda 1. sezon kötü değil gayet eğlenceli sadece 2. sezona göre biraz daha kötü)

Bungou Stray Dogs

Steins; Gate

Hunter x Hunter (2011)

Nanatsu no Taizai

Shingeki no Kyojin

Noragami

JoJo no Kimyou na Bouken (part 4 ve 5 en güzelleridir. ilk 3 partta güzel ama diğer ikisinin yanında sönük kalıyor. Benim favori partım 4tür)

Vinland Saga

Yakusoku no Neverland

Kimetsu no Yaiba

Kami no Tou

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Rubyyy, 4 saat önce tarihinde yazdı:

My anime list ve AniList'te ki top animelere bakarsan bulabilirsin ama ben sana yine de çok sevdiğim serileri önereyim.

MyAnimeList: https://myanimelist.net/topanime.php?limit=0

AniList: https://anilist.co/search/anime/top-100

Benim önerilerim; (Herhangi bir şeye göre değil. Sadece izlemen gerektiğini düşündüklerim.)

Gintama (bleache yakın bölümü vardır ama çoğu komedi bölümü ben komedi animelerini sevmediğim için [güldürmüyorlar çünkü] çoğu komedi bölümünü atladım. Ama yine de mükemmel bir seridir. Gintama 2015 en mükemmel sezonudur.)

Cowboy Bebop (Eski olmasına rağmen çizimleri kötü değil ve dövüşler çok güzel gözüküyor.

Ansatsu Kyoushitsu (1. Sezonu 2. sezonu kadar iyi olmasa da güzeldir. 1. Sezon, sırf 2. sezon için bile izlenir. Böyle diyorumda 1. sezon kötü değil gayet eğlenceli sadece 2. sezona göre biraz daha kötü)

Bungou Stray Dogs

Steins; Gate

Hunter x Hunter (2011)

Nanatsu no Taizai

Shingeki no Kyojin

Noragami

JoJo no Kimyou na Bouken (part 4 ve 5 en güzelleridir. ilk 3 partta güzel ama diğer ikisinin yanında sönük kalıyor. Benim favori partım 4tür)

Vinland Saga

Yakusoku no Neverland

Kimetsu no Yaiba

Kami no Tou

öneriler için çok teşekkürler hepsine bakacağıma emin olabilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tyget, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhabalar,

Ana karakterin başta güçsüz olup, sonradan kendini geliştirdiği güzel fightları olan anime önerirseniz sevirim.

(Naruto, Black Clover, HxH, tarzı yaygın animeleri izledim.)

Ao no Exorcist
Slam Dunk 
Katekyo Hitman Reborn

Tate no Yuusha no Nariagari
Shijou Saikyou no Deshi Kenichi
Owari no Seraph

DanMachi
Yu Yu Hakusho

Busou Renkin
Inuyashiki

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cewr, 23 saat önce tarihinde yazdı:

selam arkadaşlar 

komedi tarzi içerisinde dram olmayan,

son 10 15 yılda çıkan ve cizimi güzel anime onerirseniz cok sevinirim 

Danshi Koukousei No Nichijou
Gekkan Shoujo Nozaki-kun(romantizmde var ama güzeldir)

Himouto Umaru-chan

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.