Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Gorjek, 52 dakika önce tarihinde yazdı:

Bana maceracı loncasının falan olduğu anime önerirmisiniz (hazır elim değmişken hepsini izleyim dedim). Ve mümkünse anime çöp olmasın, İsekai cheat magician gibi aşırı sıradan olup 3-4 bölüm izledikten sonra sıkılmayım.

Fairy Tail (izlemediysen izle.)

Arcana Famiglia (Lonca animesi değil belli bir aileyle alakalı.)

Zetsuen No Tempest

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

RailTracer, Bir saat önce tarihinde yazdı:

2016-2020 yılları arasında çıkmış olan ve slice-of-life olmayan bir anime arıyorum. Mümkünse orta çağımsı köy settingi olmayan, daha modern settinge sahip olan bir anime olmasını yeğlerim fakat çok da büyük fark yaratmaz kanımca. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Dorohedoro

Pet

Id:Invaded

Darwin's Game

Yakusoku no Neverland

Banana Fish

B: The Beginning

Kokkoku

Inuyashiki

91 Days 

Bunlar olabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RailTracer, 3 saat önce tarihinde yazdı:

2016-2020 yılları arasında çıkmış olan ve slice-of-life olmayan bir anime arıyorum. Mümkünse orta çağımsı köy settingi olmayan, daha modern settinge sahip olan bir anime olmasını yeğlerim fakat çok da büyük fark yaratmaz kanımca. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Dr.Stone 

Tate no Yuusha no Nariagari

Bungou Stray Dogs

Jibaku Shounen Hanako kun

Vinland Saga

Maou Gakuin no Futekigousha

Satsuriku no Tenshi

Dororo ( orta çağ olabilir belki ama izlemediysen öneririm )

Black Clover

CHOYOYU!

Kono Oto Tomare!

Servamp

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Çoğunu izlemişsindir büyük ihtimalle ama  2016 dan önce olmayan aklıma bunlar geldi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RyuuSouma, 2 saat önce tarihinde yazdı:

The God of High School izlemeye değer mi merak ediyorum bide birazcık bahsederseniz güzel olur.

Konusu muhteşem olmasada savaş animasyonları efsane. Bence sadece savaş animasyonları için bile izlenebilir ama izlemeden önce şunu söyleyim chrunchyoll animeyi değişitrmiş mesela Mori vs İlpyo maçının galibi webtoon da ilpyo iken animede Mori kazanıyo, arada böyle ufak tefek şeyler oluyo ve bence seri baya uzun sürer bir overlord gibi veya biraz daha uzatırlarsa SAO gibi uzun sürebilir. Bide bazı karakterler az gösterilmiş bence mesela Jin Mori'nin dedesi Jin Taejin aşırı güçlü ama animede 2-3 sahnede gördük saniyelik (gücünden söyle bahsedeyim savaşmaya baaşladığında en iyi ihtimalle bir şehir yok oluyo hatta doğayı çok sevdiğinden "Bu yüzden savaşmayı sevmiyorum, güzelim doğayı yok ediyorum" tarzı bişey söylüyor.) animeye puanım:7

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Konusu muhteşem olmasada savaş animasyonları efsane. Bence sadece savaş animasyonları için bile izlenebilir ama izlemeden önce şunu söyleyim chrunchyoll animeyi değişitrmiş mesela Mori vs İlpyo maçının galibi webtoon da ilpyo iken animede Mori kazanıyo, arada böyle ufak tefek şeyler oluyo ve bence seri baya uzun sürer bir overlord gibi veya biraz daha uzatırlarsa SAO gibi uzun sürebilir. Bide bazı karakterler az gösterilmiş bence mesela Jin Mori'nin dedesi Jin Taejin aşırı güçlü ama animede 2-3 sahnede gördük saniyelik (gücünden söyle bahsedeyim savaşmaya baaşladığında en iyi ihtimalle bir şehir yok oluyo hatta doğayı çok sevdiğinden "Bu yüzden savaşmayı sevmiyorum, güzelim doğayı yok ediyorum" tarzı bişey söylüyor.) animeye puanım:7

Anladım yakın zamanda izlemeye başlarım. Ayrıca teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.