Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Gorjek, 39 dakika önce tarihinde yazdı:

dışardaydım yeni gördüm, şöyle bir liste yapıyorum sana;

• 100- man no inochi ni ue ni ore wa tatteiru İ Tatsuya normal öğrenciyken bir ansa öbür dünyaya gönderiliyor ve diğer iki kahraman ile karşılaşıyor, sonra her görevi tamamladıktan sonra kendi dünyalarına geri dönebileceklerini öğreniyor.
  • Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou İ İ Sınıfça başka dünyaya transfer olan Hajime ve arkadaşları birlikte zindanda yaratık avlarken arkadaşlarından biri Hajimeye ihanet edip zindanın derinliklerine atıyor (Bence aradığın tür bu :D)
  • Dororo İ Babası tarafından neredeyse bütün organları şeytanlara verildikten sonra terk edilen Hyakimaru şeytanları teker teker avlayarak organları geri alıyor.
  • Goblin Slayer İ Goblinlerden nefret eden adamın hikayesi (yaşın küçükse ilk bölüm ağır gelebilir)
  • Vinland Saga İ Babasını gözü önünde öldüren adamdan intikam almaya yemin eden Thorfin, o adamın yanında onu bir gün düelloda öldüreceğine yemin edip viking oluyor.

Kısa ve öz bir liste yaptım, hepsinden hoşlanacağını düşünüyorum ve damak zevkine uyucağını düşündüklerimi kırmızıya boyayacağım.

İsekai olanların yanında "İ" , intikam olanların yanında "İ" var 

Birde anime değil ama "Fukushuu o Koinegau Saikyou Yuusha wa, Yami no Chikara de Senmetsu Musou Suru" adında bir manga var intikam almak ile ilgili, ana karakter bildiğin piskopat ama okumanı tavsiye ederim intikam seviyorsan.

Goblin Slayer dışında hepsini izledim ama yine de teşekkürler ayrı olarak manga önerileri içinde teşekkürler baya bi zamandır manga okumuyordum tehe~:big-eye-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Sandrie, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Goblin Slayer dışında hepsini izledim ama yine de teşekkürler ayrı olarak manga önerileri içinde teşekkürler baya bi zamandır manga okumuyordum tehe~:big-eye-onion-head-emoticon:

hepsini izlediysen sana büyük arşivimi açabilirim birazdan, elimde bir ton isekai ve intikam animesi var ama bir çoğu ağız tadına uymayabilir:uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sandrie, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Gönder hepsini kral bekiyorum :admire-onion-head-emoticon:

Bunu sen istedin,

İsekai animelerden başlıyorum :floating-crazy-rabbit-emoticon:

• 100-man no inachi ni ue wa ore wa tatteiru Her görev bitirdiklerinde kendi dünyalarına dönen bir grup liseli genç.
  • Kami tachi ni hirowareta otoko Tanrılar tarafından reankarne olup slime yetiştiren adam.
  • Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Arkadaşı tarafından ihanete uğrayıp zindanın derinliklerine atılan çocuk.
  • Death March kara Hajimaru isekai Kyousoukyokou Başka bir dünyaya aşırı OP olan metaor yağmuru yeteneği ile transfer olan çocuk.
  • Drifters Dünyamızda gerçekten yaşamış ünlü şahsiyetlerin END ler ile savaşması için öbür dünyaya transfer edilmesi
  • Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakauri Dünyada başka bir dünya'ya bağlı bir kapının aniden belirmesi.
  • Hachi-nan tte, sore wa nai deshou : Fakir soylunun 8.çocuğu olarak reeankarne olan çocuk.
  • Hai to Gensou no Grimgar Geçmişini hatırlamayan bir grup gencin hayatta kalmaya çalışması.
  • Hataraku Maou-sama Öbür dünyada kahraman tarafından alt edilmek üzere olan şeytan lordunun dünyamıza kaçması.
  • Honzuki Gekoukujou Kitap okumak isteyen kızın kitabın pahalı olduğu dünyadaki bir kızın bedenine girmesi.
  • Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria Cep telefonuyola transfer olup telefondan öğrendiği savaş stratejileri ile kral olan çocuk.
  • İsekai Cheat Magician Klasik aşırı güçlü transfer olma faso fisosu.
  • İsekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu : Oyunda şeytan kral olarak anılan oyuncunun bir anda kendini oyundaki karakteriyle öbür dünyada bulması.
  • İsekai no Seikishi Monogatari Zorla savaşması istenen transfer olmuş bir beyaz robot sürücüsü.
  • İsekai Quartet Bir çok isekai animeden figürler okula gidiyor.
  • İsekai wa Smartphone to Tomo ni :  Akıllı telefonu ve süper büyü gücü ile reankarne olan çocuk.
  • Kenja no Mago : Reankarne olduktan sonra ünlü bir büyücü tarafından evlat edinilen çocuk.
  • Knights&Magic Kendi robotunu yapmak isteyen reankarne olmuş çocuk.
  • Konosuba Yanında tanrıyıda getirerek reankarne olan çocuk.
  • Log Horizon Oyunu oynayan herkez kendini oyunun gerçek olan dünyasında buluyor.
  • Maou-sama retry Kendi yarattığı oyundaki şeytan kral olarak reankarne olan adam.
  • Mondaiji tachi ga isekai kara Kuru sou desu yo? Davetiye alıp Küçük bahçe adındaki dünyaya transfer olan 3 tane özel güçleri olan liseli.
  • No Game No Life :  Oyun tanrısı tarafından her şeyin oyun ile belirlendiği dünyaya transfer olan 2 kardeş.
  • Otome game no Hametsu no flag Shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensi Shiteshimatta... : Oynadığı oyundaki kötü karakter olarak reankarne olan kızın kötü sondan kaçmaya çalışması.
  • Overlord Oyunun son dakikasında oyunda kalan adam bir anda oyunun gerçeğe dönüştüğünü fark ediyor.
  • Outbreak Company Başka dünyaya japon kültürünü tanıtması için gönderilen çocuk.
  • Re:Zero Öldükten sonra birkaç gün geride tekrar canlanan çocuğun hikayesi.
  • Shinchou Yuusha Aşırı tedbirli kahraman.
  • Tate no yuusha no Narigari İhanete uğrayan kahraman.
  • Tensei shitara slime datta ken Slimöe olarak reankarne olan adam.
  • Youjo Senki Kendine tanrı diyen varlığa karşı çıktığı için kız çocuğu olarak reankarne olan adam.
  • Zero no Tsukaima Beceriksiz büyücünün hizmetkarı olarak transfer olan çocuk.
  • Choujin Koukousei-tachi wa İsekai demo Yoyuu de İkinuku you desu 7 tane dahi liseli aynı uçakta giderken transfer oluyor.

İsekai burda bitti sırada intikam var;

• Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Arkadaşı tarafından ihanete ugrayıp zindana düşen çocuk.
  • Black Cat Eskiden bilinen bir süikastçi birliğinde XIII numaralı "Black cat" isimli sükastçi.
  • Dororo Şeytanlara organları verilen çocuğun şeytanları öldürüp organlarını geri alması.
  • Goblin Slayer Goblinleri sevmeyen adamın hikayesi.
  • Berserk Kaptanı tarafından ihanete uğrayan savaşçı.
  • Kiseijuu Sağ koluna parazit giren adam.
  • SnK : (intikam diyebiliriz ucundan kıyısından bence) Annesi titanlar tarafından yenilen çocuk.
  • Tate no Yuusha no Nariagari İhanete uğrayan kahraman
  • Vinland Saga :  Babası gözü önünde öldürülüp intikam yemini eden çocuk.
  • Re:Creators : Yazarların yazdığı hikayelerdeki karakterlerin bizim dünyamıza gelip yazarlardan dünyalarını oluşturdukları için hesap sormaları.
  • Code:Geass : İngiltere prensinin intikamı.
  • Black Butler : Ailesini öldürenlerden intikam almak isteyen çocuk.
  • Deadman Wonderland : Suçsuz olmasına rağmen hapse girip ölümüne yarıştırılan çocuk
  • Afro Samurai : Bbabasını öldüren adamdan intikam almaya çalışan adam.

İntikam animesi fazla bilmiyomuşum aslında :ahaaah-onion-head-emoticon:

Hepsi bu kadardı :hot1-onion-head-emoticon:

Spoiler

Kusura bakma duşa girmiştim 2 saat saçımı taradığımdan görmedim

Spoiler

Uzun saç sıkıntı bea:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 14 saat önce tarihinde yazdı:

Bunu sen istedin,

• 100-man no inachi ni ue wa ore wa tatteiru Her görev bitirdiklerinde kendi dünyalarına dönen bir grup liseli genç.
  • Kami tachi ni hirowareta otoko Tanrılar tarafından reankarne olup slime yetiştiren adam.
  • Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Arkadaşı tarafından ihanete uğrayıp zindanın derinliklerine atılan çocuk.
  • Death March kara Hajimaru isekai Kyousoukyokou Başka bir dünyaya aşırı OP olan metaor yağmuru yeteneği ile transfer olan çocuk.
  • Drifters Dünyamızda gerçekten yaşamış ünlü şahsiyetlerin END ler ile savaşması için öbür dünyaya transfer edilmesi
  • Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakauri Dünyada başka bir dünya'ya bağlı bir kapının aniden belirmesi.
  • Hachi-nan tte, sore wa nai deshou : Fakir soylunun 8.çocuğu olarak reeankarne olan çocuk.
  • Hai to Gensou no Grimgar Geçmişini hatırlamayan bir grup gencin hayatta kalmaya çalışması.
  • Hataraku Maou-sama Öbür dünyada kahraman tarafından alt edilmek üzere olan şeytan lordunun dünyamıza kaçması.
  • Honzuki Gekoukujou Kitap okumak isteyen kızın kitabın pahalı olduğu dünyadaki bir kızın bedenine girmesi.
  • Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria Cep telefonuyola transfer olup telefondan öğrendiği savaş stratejileri ile kral olan çocuk.
  • İsekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu : Oyunda şeytan kral olarak anılan oyuncunun bir anda kendini oyundaki karakteriyle öbür dünyada bulması.
  • İsekai no Seikishi Monogatari Zorla savaşması istenen transfer olmuş bir beyaz robot sürücüsü.
  • İsekai wa Smartphone to Tomo ni :  Akıllı telefonu ve süper büyü gücü ile reankarne olan çocuk.
  • Kenja no Mago : Reankarne olduktan sonra ünlü bir büyücü tarafından evlat edinilen çocuk.
  • Log Horizon Oyunu oynayan herkez kendini oyunun gerçek olan dünyasında buluyor.
  • Maou-sama retry Kendi yarattığı oyundaki şeytan kral olarak reankarne olan adam.
  • Mondaiji tachi ga isekai kara Kuru sou desu yo? Davetiye alıp Küçük bahçe adındaki dünyaya transfer olan 3 tane özel güçleri olan liseli.
  • No Game No Life :  Oyun tanrısı tarafından her şeyin oyun ile belirlendiği dünyaya transfer olan 2 kardeş.
  • Otome game no Hametsu no flag Shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensi Shiteshimatta... : Oynadığı oyundaki kötü karakter olarak reankarne olan kızın kötü sondan kaçmaya çalışması.
  • Overlord Oyunun son dakikasında oyunda kalan adam bir anda oyunun gerçeğe dönüştüğünü fark ediyor.
  • Outbreak Company Başka dünyaya japon kültürünü tanıtması için gönderilen çocuk.
  • Youjo Senki Kendine tanrı diyen varlığa karşı çıktığı için kız çocuğu olarak reankarne olan adam.
  • Choujin Koukousei-tachi wa İsekai demo Yoyuu de İkinuku you desu 7 tane dahi liseli aynı uçakta giderken transfer oluyor.

• Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou Arkadaşı tarafından ihanete ugrayıp zindana düşen çocuk.
  • Black Cat Eskiden bilinen bir süikastçi birliğinde XIII numaralı "Black cat" isimli sükastçi.
  • Dororo Şeytanlara organları verilen çocuğun şeytanları öldürüp organlarını geri alması.
  • SnK : (intikam diyebiliriz ucundan kıyısından bence) Annesi titanlar tarafından yenilen çocuk.
  • Re:Creators : Yazarların yazdığı hikayelerdeki karakterlerin bizim dünyamıza gelip yazarlardan dünyalarını oluşturdukları için hesap sormaları.
  • Deadman Wonderland : Suçsuz olmasına rağmen hapse girip ölümüne yarıştırılan çocuk

İçeriği Görüntüle

İçeriği Görüntüle

Ben afro samurai hariç hepsini izledim içinde intikam olan bir çoğunun tanımında intikamdan bahsetmişsin de bence içinde intikam animeleri yeterince mevcut gibi duruyor sadece bazıları kişiye karşı intikam değil örnek olarak Snk veya Goblin Slayer gibi animeler zaten başlı başına  intikam animesi değil mi (Yemin ederim tüm titanları yok edeceğim gibi) tanımları biraz sönük kalmış da ama her zaman ki gibi döktürmüşsün helal olsun :)  :relax2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pika-sama, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben afro samurai hariç hepsini izledim içinde intikam olan bir çoğunun tanımında intikamdan bahsetmişsin de bence içinde intikam animeleri yeterince mevcut gibi duruyor sadece bazıları kişiye karşı intikam değil örnek olarak Snk veya Goblin Slayer gibi animeler zaten başlı başına  intikam animesi değil mi (Yemin ederim tüm titanları yok edeceğim gibi) tanımları biraz sönük kalmış da ama her zaman ki gibi döktürmüşsün helal olsun :)  :relax2-onion-head-emoticon:

İntikam animelerini pek sevmediğimden izlemiyorum, 5 tanesini zaten yarıda bıraktım.

Tata no yuusha zaten beklentimin yarısını bile tatmin etmedi.:homelessonionplz:

İntikam animelerinin çoğunda yazarın gerçekçi olarak hikayeyi canlandırmaya çalıştığını hissettim ama çok azı bunu başarabildi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 15 saat önce tarihinde yazdı:

Bunu sen istedin,

İçeriği Gizle

İçeriği Gizle

Sende ne izlemişsin bea bende gelmiş burada kendime otaku diyom :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.