Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

FlagellumDei, 8 saat önce tarihinde yazdı:

selam arkadaşlar orta çağ savaş animeleri önere bilirmisiniz? yüzbinlerce ordunun savaştığı animeler savaşın her detayını falan göstersin. öyle bir anime varsa önerin lütfen 

not : kingdom,Arslan senki, izledim

Tabikide, seviceğini düşündüklerimi mavi ile yazdım.

Buranın altında fantastik olanlar var;

• Black Clover İki tane yetim çocuk büyücü kral olmak istiyor ve birinin çok manası var, öbürünün ise hiç manası yok.
  • Kami Tachi ni Hirowareta Otoko Öbür dünyada reankarne olup slime bakan çocuk.
  • Arifureta Shoukugyou de sekai Saikyou Transfer olup arkadaşlarından biri tarafından ihanete uğrayıp zindanın derinliklerine atılan çocuğun hikayesi
  • Death March kara Hajimaru isekai Kyousoukyoku: Bir online oyunda yeni başlayanlara bir yetenek vermeyi düşünen adam bir anda kendini lisedeki hörünüşü ve o yetenek ile isekai da buluyor
  • Densetsu no yuusha no Densetsu tahtı ele geçirdikten sonra kral, dünyadaki en güçlü büyücü olarak anılan arkadaşını kahraman kalıntılarını bulması için gönderiyor.
  • Dororo Babası tarafından uzuvları şeytanlara verilen çocuk şeytanları öldürerek uzuvlarını geri alıyor.
  • Drifters End ler ile savaşmaları için dünyamızdan önemli şahsiyetler başka bir dünyaya gidiyor.
  • Danmachi Çaylak bir maceracı olan Bell'in hikayesi.
  • Goblin Slayer Goblinleri sevmeyen adam maceracı loncasına katılıp goblin öldürüyor.
  • Hachi-nan tte sore wa Nai Deshou fakir bir soylunun 8. çocuğu olarak reankarne oluyor.
  • Hai to Gensou no grimgar Geçmişini hatırklamayan bir grup çocuk bir anda kendilerini isekai da buluyor.
  • Haatage Kemono michi Petshop açmak isteyen güreşçi transfer olduktan sonra canavarları eğitiyor.
  • Houzuki no Gekokujou Ufak bir kızın bedenine giren kız, kitabın olmadığı dünyada kitap okumak istiyor.
  • Hyakuren no Haou to Seyaku no Valkyria Cep telefonuyla transfer olup cep telefonundan öğrendiği taktikler ile kral olan adam.
  • İsekai Cheat Magician Klasik isekai transfer.
  • İsekai Mao to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu Oyunda şeytan kral olarak anılan oyuncu kendini oyundaki karakteri ile bir anda oyunun dünyasında buluyor.
  • İsekai wa smartphone to tomo ni Akıllı telefonu ile reankarne olan çocuk.
  • Junketsu no Maria Orta çağda fransa ve ingilterenin arasında yaşayan savaşları sevmeyen ve durduran cadıyı anlatıyor.
  • Kenja no Mago: Bilge bir adamın torunu olarak reankarne olan çocuk.
  • Berserk Komutanı tarafından ihanete uğrayan adamı anlatıyor.
  • Konosuba Yanına tanrıçayı alarak reankarne olan çocuğu anlatıyor.
  • Log Horizon Oyunu oynayan herkes kendini oyunun dünyasında buluyor.
  • Magi Dünyada bir anda kuleler ortaya çıkıyor ve aladin adındaki magi ile karşılaşan alibaba kulelerden birini feth edip özel güçler k,azanıyor.
  • Maoyuu Kahraman şeytan kralı öldürmek için kaleye gidiyor ancak sevgili olup şeytan ve insan ırkının birlikte yaşamasını sağlamaya çalışıyorlar.
  • Maou sama Retry Oyunda yarattığı şeytan kral olarak reankarne olan adam.
  • Monster musume no Oihasan Canavar doktoru olan adam canavar kızları tedavi ediyor.
  • Overlord Oyunda hapis kalan adam NPC lerin canlandığını fark ediyor.
  • Tate no yuusha no Nariagari İhanete uğrayıp diğer 3 kahraman tarafından inanılmayan kalkanlı kahraman.
  • Tensei Shittara Slime Datta ken Slime olarak reankarne olan adam.
  • Watashi Nouyoku wa Heikinchi de tte yo ne Güçlerinin ortalama olmasını isteeyen kız dünyadaki en güçlü ve en güçsüz varlık arasında bir güç ile reankarne oluyor.
  • Zero no Tsukaima Beceriksiz bir büyücünün hizmetkarı olarak transfer olan adam.
  • Shingeki no Bahamut Bahamutu öldürmek amacına ulaşan, kzın annesini bulmak ile başlayan hikaye.

Buranın altında Fantastik olmayanlar var;

• Berserk Komutanı tarafında ihanete uğrayan adam.
  • Vinland Saga Babasının intikamını almak için viking olan çocuk.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Tabikide, seviceğini düşündüklerimi mavi ile yazdım.

Buranın altında fantastik olanlar var;

• Black Clover İki tane yetim çocuk büyücü kral olmak istiyor ve birinin çok manası var, öbürünün ise hiç manası yok.
  • Kami Tachi ni Hirowareta Otoko Öbür dünyada reankarne olup slime bakan çocuk.
  • Arifureta Shoukugyou de sekai Saikyou Transfer olup arkadaşlarından biri tarafından ihanete uğrayıp zindanın derinliklerine atılan çocuğun hikayesi
  • Death March kara Hajimaru isekai Kyousoukyoku: Bir online oyunda yeni başlayanlara bir yetenek vermeyi düşünen adam bir anda kendini lisedeki hörünüşü ve o yetenek ile isekai da buluyor
  • Densetsu no yuusha no Densetsu tahtı ele geçirdikten sonra kral, dünyadaki en güçlü büyücü olarak anılan arkadaşını kahraman kalıntılarını bulması için gönderiyor.
  • Dororo Babası tarafından uzuvları şeytanlara verilen çocuk şeytanları öldürerek uzuvlarını geri alıyor.
  • Drifters End ler ile savaşmaları için dünyamızdan önemli şahsiyetler başka bir dünyaya gidiyor.
  • Danmachi Çaylak bir maceracı olan Bell'in hikayesi.
  • Goblin Slayer Goblinleri sevmeyen adam maceracı loncasına katılıp goblin öldürüyor.
  • Hachi-nan tte sore wa Nai Deshou fakir bir soylunun 8. çocuğu olarak reankarne oluyor.
  • Hai to Gensou no grimgar Geçmişini hatırklamayan bir grup çocuk bir anda kendilerini isekai da buluyor.
  • Haatage Kemono michi Petshop açmak isteyen güreşçi transfer olduktan sonra canavarları eğitiyor.
  • Houzuki no Gekokujou Ufak bir kızın bedenine giren kız, kitabın olmadığı dünyada kitap okumak istiyor.
  • Hyakuren no Haou to Seyaku no Valkyria Cep telefonuyla transfer olup cep telefonundan öğrendiği taktikler ile kral olan adam.
  • İsekai Cheat Magician Klasik isekai transfer.
  • İsekai Mao to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu Oyunda şeytan kral olarak anılan oyuncu kendini oyundaki karakteri ile bir anda oyunun dünyasında buluyor.
  • İsekai wa smartphone to tomo ni Akıllı telefonu ile reankarne olan çocuk.
  • Junketsu no Maria Orta çağda fransa ve ingilterenin arasında yaşayan savaşları sevmeyen ve durduran cadıyı anlatıyor.
  • Kenja no Mago: Bilge bir adamın torunu olarak reankarne olan çocuk.
  • Berserk Komutanı tarafından ihanete uğrayan adamı anlatıyor.
  • Konosuba Yanına tanrıçayı alarak reankarne olan çocuğu anlatıyor.
  • Log Horizon Oyunu oynayan herkes kendini oyunun dünyasında buluyor.
  • Magi Dünyada bir anda kuleler ortaya çıkıyor ve aladin adındaki magi ile karşılaşan alibaba kulelerden birini feth edip özel güçler k,azanıyor.
  • Maoyuu Kahraman şeytan kralı öldürmek için kaleye gidiyor ancak sevgili olup şeytan ve insan ırkının birlikte yaşamasını sağlamaya çalışıyorlar.
  • Maou sama Retry Oyunda yarattığı şeytan kral olarak reankarne olan adam.
  • Monster musume no Oihasan Canavar doktoru olan adam canavar kızları tedavi ediyor.
  • Overlord Oyunda hapis kalan adam NPC lerin canlandığını fark ediyor.
  • Tate no yuusha no Nariagari İhanete uğrayıp diğer 3 kahraman tarafından inanılmayan kalkanlı kahraman.
  • Tensei Shittara Slime Datta ken Slime olarak reankarne olan adam.
  • Watashi Nouyoku wa Heikinchi de tte yo ne Güçlerinin ortalama olmasını isteeyen kız dünyadaki en güçlü ve en güçsüz varlık arasında bir güç ile reankarne oluyor.
  • Zero no Tsukaima Beceriksiz bir büyücünün hizmetkarı olarak transfer olan adam.
  • Shingeki no Bahamut Bahamutu öldürmek amacına ulaşan, kzın annesini bulmak ile başlayan hikaye.

Buranın altında Fantastik olmayanlar var;

• Berserk Komutanı tarafında ihanete uğrayan adam.
  • Vinland Saga Babasının intikamını almak için viking olan çocuk.

önerilerin için teşekkür ederim, ama önerdiğin çoğu anime benim istediğim gibi değil. Ben daha çok yüz binlerce ordunun savaştığı her detayını gösterdiği anime önerisi  istedim, Örneğin Kingdom gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FlagellumDei, 10 saat önce tarihinde yazdı:

önerilerin için teşekkür ederim, ama önerdiğin çoğu anime benim istediğim gibi değil. Ben daha çok yüz binlerce ordunun savaştığı her detayını gösterdiği anime önerisi  istedim, Örneğin Kingdom gibi.

O tür olarak şu an aklıma Hyakuren no Haou to seiyaku no valkyria, drifters ve 100 binlerce kişi savaşmasada gerçek savaşlara daha çok benzediğini düşundüğüm vinlabd saga var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pardon bu 2 animeyi çevirirmisiniz

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://myanimelist.net/anime/39609/Ochikobore_Fruit_Tart&ved=2ahUKEwja_KCU1q_tAhVuiIsKHTYgDYEQFjAQegQILBAB&usg=AOvVaw1Guvu4XSM5P48WLS7RnSAo

Birde strike witcesin 2020 yapımı yeni sezonu olan road to berlini çevirirmisiniz 

https://myanimelist.net/anime/38005/Strike_Witches__Road_to_Berlin şimdiden teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FUEHRER, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Pardon bu 2 animeyi çevirirmisiniz

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://myanimelist.net/anime/39609/Ochikobore_Fruit_Tart&ved=2ahUKEwja_KCU1q_tAhVuiIsKHTYgDYEQFjAQegQILBAB&usg=AOvVaw1Guvu4XSM5P48WLS7RnSAo

Birde strike witcesin 2020 yapımı yeni sezonu olan road to berlini çevirirmisiniz 

https://myanimelist.net/anime/38005/Strike_Witches__Road_to_Berlin şimdiden teşekkürler

Yanlış bölüme gelmişsin, burası birilerinin birilerine "Şu animeyi izlemelisin" veya "Bana şu tür anime önerirmisiniz" gibi şeylerin sorduğun yer, senin dediğin yere buradaki linkten gidebilirsin ;

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Yanlış bölüme gelmişsin, burası birilerinin birilerine "Şu animeyi izlemelisin" veya "Bana şu tür anime önerirmisiniz" gibi şeylerin sorduğun yer, senin dediğin yere buradaki linkten gidebilirsin ;

Hmm teşekkürler bir şey sorabilirmiyim kac gun sonra çeviri yapılıp upload yapılıyor oraya attım 1.5 2 haftadır hickimse cevap vermedi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorjek, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim yorumumu düzenleyerek atmışsın fark etmedim o yüzden soru sorduğunu :silence-onion-head-emoticon:

O kadarını bilmiyorum ama sonuçta çevirmenlerde insan, tahminimce seri bitirdikçe o bölümden anime seçip o seriyi çeviriyorlar bence.

"Bir çevirmeni anlamak için önce çevirmen olmak lazım"

- Herhangi Biri

Spoiler

Buradan tüm değerli çevirmen dostlarımıza saygılar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.