Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

murat1445, 04.04.2021 - 02:39 tarihinde yazdı:

Biri bana sword art Online veya Overlord tarzı bir anime önerebilir mi?

Log Horizon, Tate no Yuusha Nariagari, Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku, Accel World (hafif romantizm de içeriyor), Netoge no Yome wa Onnanoko ja Nai to  Omotta?, No Game No Life. aralarından No Game No Life, Log Horizon ve Tate no Yuusha'yı şiddetle öneririm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

yasinberat_6961, 03.04.2021 - 00:51 tarihinde yazdı:

Mahouka Koukou no Rettousei' ye benzer animeler önerebilir misiniz veyahut böyle çok mal da olmayan ve de ezilmeyen bir karaktere sahip anime önerebilirseniz teşşekür ederim :) Çoğu animeleri izledim o yüzden zaten önerin diyorum lütfen mümkünse bilindik bir anime yazmayın.

Grisia no Kaijutsu izleyebilirsin ana karakteri cidden aşırı muhteşem kanka, dövüşleri de sarıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

whichanemisuntaked, 23.03.2021 - 20:01 tarihinde yazdı:

Dövüşün ana planda olmadığı daha çok gizem, hikaye yada atmosferin ön planda olduğu ve dramın gözümüze sokulmadığı konusu ilginç anime önerileriniz var mı ?

Birkaç Örnek: 

Steins Gate

Made in Abyss

Death Note

Assassination Classroom

No Game No Life

Spirited Away

Grisia no Kaijutsu kesinlikle kanka, muhteşem bir atmosferi, hikayesi ve gizem anlayışı var beğeneceğini düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tate no Yuusha no Nariagari, Tensei Shitara Slime Datta Ken, Arifureta gibi animeler önerebilir misiniz?

- Ama VRMMO ya da bir sanal gerçeklik oyunuyla alakalı animeler beni sıkmaya başladı o yüzden oyun animesi olmazsa sevinirim.

- Birde karakterin animeye başladığım anda tanrı kadar güçlü olmasını sevmiyorum mümkünse Tate no Yuusha no Nariagari de ki gibi güçsüz başlayıp yavaş yavaş güçlendiği bir şey olmasını tercih ederim.

Şimdiden teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mudur31, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Tate no Yuusha no Nariagari, Tensei Shitara Slime Datta Ken, Arifureta gibi animeler önerebilir misiniz?

- Ama VRMMO ya da bir sanal gerçeklik oyunuyla alakalı animeler beni sıkmaya başladı o yüzden oyun animesi olmazsa sevinirim.

- Birde karakterin animeye başladığım anda tanrı kadar güçlü olmasını sevmiyorum mümkünse Tate no Yuusha no Nariagari de ki gibi güçsüz başlayıp yavaş yavaş güçlendiği bir şey olmasını tercih ederim.

Dostum senin öyle bildiğin anime varsa bana söyler misin ? 

2 haftadır istiyorum ve herhangi bir sonuç elde edemedim ;(

Danmachi , Goblin Slayer 

Umarım 2 anime önermemde sakınca yoktur , Danmachi tam da istediğin türde diyebilirim , Goblin Slayer istediklerinle benzer ama ana karakterimizin güçlenmesini vs. göremiyoruz yinede izlemeni tavsiye ederim 

How Not to Summon a Demon Lord , Overlord 

Demon Lord oyundaki en güçlü karaktere sahip kişinin oyun dünyasına çağrılmasıyla başlıyor güzel bir animedir , Overlord oyun animesi ana karakterimiz güçlü ama ilerde karşısına güçlü kişilerin çıkacağını düşünüyoruz (yeni sezon gelirse) izlemediysen izlemeni öneririm en azından 1. sezonu senin için yeterli olur 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mudur31, 7 saat önce tarihinde yazdı:

DanMachi izleyebilirsin kanka, dediklerine gayet uyuyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Muteki, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Dostum senin öyle bildiğin anime varsa bana söyler misin ? 

2 haftadır istiyorum ve herhangi bir sonuç elde edemedim ;(

Danmachi , Goblin Slayer 

Umarım 2 anime önermemde sakınca yoktur , Danmachi tam da istediğin türde diyebilirim , Goblin Slayer istediklerinle benzer ama ana karakterimizin güçlenmesini vs. göremiyoruz yinede izlemeni tavsiye ederim 

How Not to Summon a Demon Lord , Overlord 

Demon Lord oyundaki en güçlü karaktere sahip kişinin oyun dünyasına çağrılmasıyla başlıyor güzel bir animedir , Overlord oyun animesi ana karakterimiz güçlü ama ilerde karşısına güçlü kişilerin çıkacağını düşünüyoruz (yeni sezon gelirse) izlemediysen izlemeni öneririm en azından 1. sezonu senin için yeterli olur 

Kanka Quan Zhi Gao Shou, BOFURI, Full Dive, Death March kara Hajimaru İsekai Kyousoukyoku,Accel World, Btoom! izle kanka hepsi o tür animelerden. Ayrıca internette " MMORPG" etiketi ile aratırsan daha fazlasını bulabilirsin ben hepsini bitirdim neredeyse.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Laden, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

Kanka Quan Zhi Gao Shou, BOFURI, Full Dive, Death March kara Hajimaru İsekai Kyousoukyoku,Accel World, Btoom! izle kanka hepsi o tür animelerden. Ayrıca internette " MMORPG" etiketi ile aratırsan daha fazlasını bulabilirsin ben hepsini bitirdim neredeyse.

BOFURI ve Accel World'ü izlemedim , diğerlerini izledim .

BOFURI'i birçok defa gördüm güzel gibiydi ama ana karakteri kız olan animeleri izleyemiyorum erkek olduğumdan empati vs. yapmakta zorlanıyorum o yüzden bu tür animeleri izlemiyorum , bilim kurgu tarzı da pek favorim değil 

Daha fazla bildiğin anime var ise önerilere açığım her zaman 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.