Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

ybo, 15.04.2021 - 01:01 tarihinde yazdı:

Gördüm fakat pek trailerinden ısınamadım ama bakacağım. Cevabın için teşekkürler. Toradora-Golden Time tarzında çizimi olan, karakterlerin birbirine olan güveninin yavaşça oluştuğu, yeri geldiğinde dramatik sahnelerin olduğu, yeri geldiğinde komik sahnelerin olduğu bir anime arıyorum.

nisekoi(bu tam aradığın gibi yalnız)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

admin43, 10.04.2021 - 13:41 tarihinde yazdı:

ana karakterin iyilerin safında olduğu fakat ağır piskopat olduğu, kötüleri acımadan vahşice öldüren manyak bir ana karakteri olan bir anime önerebilir misiniz ?

tokyo ghoul, attack on titan, death note(ana karakter kötüleri öldürüyor ama ideolojisi sana iyi mi gelir kötü mü bilemem), setsuruku no tenshi(ana karakter değil de yanındaki eleman öldürüyor),

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LoliconHunter, 06.04.2021 - 21:30 tarihinde yazdı:

Abi Ecchi, Harem, Loli... tarzı animeler önerirseniz sevinirim(:

konosuba, nisekoi(bunda loli yok ama ecchi ve harem var), monogatari serisi(bunda bol bol ecchi harem ve loli var savaş da var baya iyi bu amaa roman gibi bir anime ve yayınlanma sırası ile hikaye sırası farklı, internette bulabilirsin hikaye sırasını)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yuu, 06.04.2021 - 22:04 tarihinde yazdı:

İstediğim anime içeriği ve konusu şöyle: Önce zayıf ve korkak olan sonrasında güçlenip ve akıllanan anime türü istiyorum.Tüm zerotohero animeleri buna dahil değil çünkü, güçlense bile komedi hatrına çocuksa davranıyorlar.Benim istediğim tür intikam gibi olan önce zayıf sonrasında hem fiziksel hem de psikolojik olarak güçlü olan (Buna uygun anime var mı bilmiyorum ama webtoon vardı solo leveling gibi öncesi korkak ve zayıftı sonrasıysa yeterince sakin ve güçlü.) ana karakterli anime.

tokyo ghoul, kimetsu no yaiba, re:zero(oradaki ana karakter henüz güçlenmedi ama noveline göre ileride güçlenecekmiş), attack on titan

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

admin43, 04.04.2021 - 20:38 tarihinde yazdı:

Arkadaşlar şöyle bir anime biliyor musunuz

İçinde akiyon ön planda içinde romantizim de olacak ama arka planda ve başrolün sonunda sevdiği kişiyle evlediği ve çocuklarını gördüğümüz bir anime olsun.

Tıpkı narutonun sonu gibi veya tokyo gholun sonu gibi.

Romantizimin ön planda olduğu da olabilir ama sonunda birşeyler görelim.

Evlenmeleri ve çocuklarını görmemiz gibi.

Şimdiden teşekkür ederim sağlıcakla...

hiç aksiyon olmayan normal romantizm animesi biliyorum ama sonda evlenip çocukları oluyor: clannad

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

whichanemisuntaked, 23.03.2021 - 20:01 tarihinde yazdı:

Dövüşün ana planda olmadığı daha çok gizem, hikaye yada atmosferin ön planda olduğu ve dramın gözümüze sokulmadığı konusu ilginç anime önerileriniz var mı ?

Birkaç Örnek: 

Steins Gate

Made in Abyss

Death Note

Assassination Classroom

No Game No Life

Spirited Away

higurashi no naku koro ni, umineko no naku koro ni, danganronpa, (bu 3ü korku animesi. ilk 2sinde loop var bu arada, niye tekrar ediyor deme sonra kldsdkl. işte ölümler var gizem hikaye filan var dedektif gibi çözmeye çalışıyorsun filan öyle)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arminseyes, 29.03.2021 - 21:01 tarihinde yazdı:

Selam millet, bana dark fantasy  ya da psikolojik anime önerebilir misiniz?

higurashi no naku koro ni, umineko no naku koro ni, danganronpa, mahou shoujo madoka magica

ilk 2 animede loop var sürekli tekrar ediyor ama onun bir sebebi var ve hikayesi var sonra öğreniyorsun

3. anime katil kim oyunu gibi

son anime ise sihirli kız animesi gibi görünüp sonra darklaşan ve ölümlerin olduğu psikolojik bir anime

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu aralar genelde romantizm veya fantastik  animeler izliyorum baya sardılar.

İzlemeye değer olan fantastik ve romantizm animeleri önerebilir misiniz? Nası olduğu farketmez içinde aksiyon olsa da olur yaşamdan kesitler  olsa da olur.

Lütden bana biraz güzel anime önerin....:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Laden, 07.04.2021 - 05:39 tarihinde yazdı:

Shinmai Maou no Testament

Dakara boku wa, h ga dekinai

Maken-ki!

Sekirei

Monster Musume

Absolute Duo (loli var haberin olsun)

Grisaia no Kajutsu (Ecchi, Harem, Loli ne ararsan var miss gibi kurgusu da var)

Monogatari serisi 

Yazdıklarnın hepsini izledim ama Monogatari hariç bir sayfa Monogatari çıktı kafam karıştı yardımcı olursan sevinirim ayrıca daha fazla bildiğin varsa önerebilirsen mutlu olurum şimdiden teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FeyoChama, 23 saat önce tarihinde yazdı:

nisekoi(bu tam aradığın gibi yalnız)

NuguriX, 17.04.2021 - 08:55 tarihinde yazdı:

Tonari no Kaibutsu-kun

Boku wa Tomodachi ga Sukunai (harem ama harem harici her şey istediğin gibi)

Kishuku Gakkou no Juliet (yaşamdan kesitler yok, dram tagı yok ama bence az da olsa var)

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! (istediğin tagların hepsi var ben izledim çok mu çok iyi olduğunu düşünmüyorum ama idare eder diyebilirim)

Clannad (yazdıklarım arasında en hoşuma giden anime buydu)

teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.