Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Gloweee, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Bu aralar genelde romantizm veya fantastik  animeler izliyorum baya sardılar.

İzlemeye değer olan fantastik ve romantizm animeleri önerebilir misiniz? Nası olduğu farketmez içinde aksiyon olsa da olur yaşamdan kesitler  olsa da olur.

Lütden bana biraz güzel anime önerin....:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

monogatari serisi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Gloweee, 13 saat önce tarihinde yazdı:

Monogatari diye bahsettiğin seri Bakemonogatari ve Monogatari Series : Second Season değil mi ?

evet ama daha baya sezonu var kısa kısa. bir de hikaye sırası ve yayınlama sırası farklı. tam anlamak istiyorsan hikaye sırasına göre izlemen lazım. onu da internette bulabilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gloweee, 19.04.2021 - 18:22 tarihinde yazdı:

İzlemeye değer olan fantastik ve romantizm animeleri önerebilir misiniz? Nası olduğu farketmez içinde aksiyon olsa da olur yaşamdan kesitler  olsa da olur.

kamisama hajimemashita hem romantik, hem de fantastik. birde horimaya var, o da romantik ama daha çok yaşamdan kestitler. ikisini de tavsiye ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Meerhaba normalde "Tonikaku kawai"ye başlayacaktım ama romantizimden gına geldi aynı zamanda şu son bi iki hafta baya yordu dinlendirecek birşey bakayım dedim .

Çerez niyetine romantizm olmayan komedi animesi arıyorum en son "Sakurasou"yu izledim ondan uzun animelerden bi süre kaçınacağım önereceğiniz çoğu şeyi izlememiş olurum o yüzden aklınıza gelenleri söylemekden kaçınmayın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Meerhaba normalde "Tonikaku kawai"ye başlayacaktım ama romantizimden gına geldi aynı zamanda şu son bi iki hafta baya yordu dinlendirecek birşey bakayım dedim .

Çerez niyetine romantizm olmayan komedi animesi arıyorum en son "Sakurasou"yu izledim ondan uzun animelerden bi süre kaçınacağım önereceğiniz çoğu şeyi izlememiş olurum o yüzden aklınıza gelenleri söylemekden kaçınmayın

Ansatsu Kyoushitsu, Great Pretender ve Gakuen Babysitters önerebilirim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Grand Blue,

çocukları seversen Mitsuboshi Colors, Hanamaru Youichen

Slam Dunk

Barakamon

Binbougami ga

Gabriel Dropout

Gin no Saji

Great Teacher Onizuka

Hataraku Maou-sama

Hinamatsuri

nilkmilk, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar dororoyu bitirdim yakında ve boşluk oldu içimde ona benzer tarihi kılıç samuray animesi olan beni derinden etkileyebilecek animeler bilen var mı ? bayağıdır arıyorum hiç beni tatmin edebilecek bir şey bulamadım

Rurouni Kenshin izledin mi? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.