Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

OnR_Nagato, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Doğaüstü güçleri kılıç temasıyla işleyen anime önerileri bekliyorum güçlerin kılıçlar vasıtasıyla sağlanması benim için önemli eğer evrenide fantastik olursa(şart değil) bal kaymak olur :) Şimdiden değerli vaktini ayırıp yorum yapacaklara teşekkür ederim.

Öneri değil de link bırakıyorum oradan seç beğen izle

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ana konu olarak fantastik-aksiyon-doğaüstü olabilir pek farketmez ama içinde romantizim olsun ana konu olarak olmasın fakat arka planda romantizim işlensin.

Sıkıcı olmasın yeter, bunun harici izleyebileceğim pek anime kalmadı sizin çok beğendiğiniz kessinlikle izlemelisin dediğiniz animeleri de önerebilir misiniz ?

Şimdiden teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

admin43, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar ana konu olarak fantastik-aksiyon-doğaüstü olabilir pek farketmez ama içinde romantizim olsun ana konu olarak olmasın fakat arka planda romantizim işlensin.

Sıkıcı olmasın yeter, bunun harici izleyebileceğim pek anime kalmadı sizin çok beğendiğiniz kessinlikle izlemelisin dediğiniz animeleri de önerebilir misiniz ?

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba , iyi forumlar. Söylediğin gibi olan 2-3 anime izledim umarım sen de izlersin, beğenirsin.

Kiznaiver, konusunu oldukça ilginç bulduğum animelerden. Tam olarak romantizm ön planda da değilken arka planda da değil. Bilim Kurgu olsa da yine de sevecepini düşünüyorum.

Guilty Crown'ı mutlaka izlemişsindir ama ben yine de yazıcam. Erkek ana karaktetle kız ana karakterin arasında oluşan bağ, animede arka planda da kalsa yine de güzeldi.

Nanatsu no Taizai'yi de mutlaka izlemişsindir de yine de yazıyorum izlemediysen diye. Şu anda 2. Sezonunda olmama rağmen bence oldukça güzel, saran bi seri. Romantizm ama baya arka planda. 2. Sezonda daha çok hissediliyo gibi.

Yazımı buraya kadar okuduğun için teşekkür ederim. Umarım yazımı yararlı bulmuşsundur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gloweee, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba , iyi forumlar. Söylediğin gibi olan 2-3 anime izledim umarım sen de izlersin, beğenirsin.

Kiznaiver, konusunu oldukça ilginç bulduğum animelerden. Tam olarak romantizm ön planda da değilken arka planda da değil. Bilim Kurgu olsa da yine de sevecepini düşünüyorum.

Guilty Crown'ı mutlaka izlemişsindir ama ben yine de yazıcam. Erkek ana karaktetle kız ana karakterin arasında oluşan bağ, animede arka planda da kalsa yine de güzeldi.

Nanatsu no Taizai'yi de mutlaka izlemişsindir de yine de yazıyorum izlemediysen diye. Şu anda 2. Sezonunda olmama rağmen bence oldukça güzel, saran bi seri. Romantizm ama baya arka planda. 2. Sezonda daha çok hissediliyo gibi.

Yazımı buraya kadar okuduğun için teşekkür ederim. Umarım yazımı yararlı bulmuşsundur.

Nanatsu no Taizai hariç diğerlerini izlemedim bakıcam teşekkür ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

_ErenKun_, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Bildiğiniz    Kumo Desu Ga/ Slime Datta Ken    Gibi Bildiğiniz Reekarne Ama İnsandışı Yaratığa Dönüşmeli Bir Anime Varmı ?   (Başka yaratık insan değil. İnsanlı yazmayın lütfen)

Aklıma yalnızca Overlord geldi , bildiğin varsa bana da söyler misin ? Fantastik dünyalar falan ilgimi çekiyor fazlasıyla .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

İzlediğim animelere gereğinden fazla özendiğimi fark ettim eğer varsa gerçekçi slice of life tavsiyelerinizi alırım tercihen içinde dram olmasın (içinde birazcık dram barındırması sorun olmaz ana dayanağı olmasın yeter) 

İçeriği Gizle

hqdefault.jpg.e8779c12d7da2cc8f12e0d3b67bb15eb.jpg

3-gatsu no Lion'u önerebilirim. Maalesef bu tür animeler çok izlemediğim için aklıma pek bir şey gelmiyor. :'D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.