Jump to content

AnimeDensetsu geliyor ( eski animeshowtime :)

Önerilen İletiler

arkadaşlar merhaba 2010 yıllarında  ''animeshowtime'' adıyla birçok anime severle beraber olmuştuk (daha sonraları kişisel sebeplerden kapatmak durumunda kalmıştım),şimdi ise animedensetsu olarak karşınızdayız.Eskilerden hatırlayanlarınız olabilir sizleri yeniden aramızda görmek isteriz.

Siteye Git

çevirisini ve fansubunu yaptığımız birkaç seri 

Sacred Seven

Wallflower

Shinkyoku Soukai Polyphonica

serileri kısa sürede düzenleyip tekrar yükleyeceğiz

pek bi fansub çalışmamız olmadı ancak , o dönemde telefonların hertür videoyu desteklemediği zamanlardı bizde birçok animeyi 3gp formatına çevirip sunmuştuk ,pc ve telefonlar için tema , ekran koruyucu  vs gibi uygulamalar yapmıştık bakalım zamanla değişik projeler düşünüyorum ayrıca '' benim aklımda şöle çılgınca bir şey var diyenleri de özellikle bekliyorum :) ''

anime dünyasının eski nickimle '' K@bus '' u yeni adıyla '' Boss '' u karşınızda hepinizi bekliyorum !

bu arada sitemize yardımcı olacak -----   Moderatör , S.Moderatör , Çevirmen , Uploader , Encoder alımları mevcuttur ekibimize katılmak isteyenler bana ulaşabilirler teşekkürler ve iyi forumlar !

son olarak çevirisini yaparak animeleri bizlere katan tüm taçe ekibinede teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.