Jump to content

Herkese Merhaba

7Traveler

Önerilen İletiler

Herkese merhaba umarım gününüz iyi geçiyordur.Ben arda 10. sınıfa gidiyorum her türlü animeyi izlerim benim için önemli olan tür değil kalitedir umarımki sohbet edip düşüncelerimizi tartışabiliriz iyi günler.(bu arada koleksiyonda yapıyorum eğer bir sorununuz varsa yardımcı olabilirim.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tengen toppa gurenn lagann, steins;gate, neon genesis, ergo proxy, kimetsu no yaiba, serial experiments lain, clannad, nana, gintama, arslan senki, k project, 5 cantimeters per, angel beats, ano hana, ao no exorcist, beck, monogatari serisi, bakuman, berserk (mangasını okuman daha iyi olur), boku dake ga inai machi, charlotte, claymore, code geass, danganronpa serisi, darker than black, deadman wonderland, durarara, elfen lied, full metal alchemist brotherhood, gangsta, gosick, golden time, guilty crown, haikyuu, ashita no joe, hajime no ippo, slam dunk, hellsing, hunter x hunter (2011 yapımı), k-on, kaichou wa maid-sama, kekkai sensen, kiseijuu: Sei no kakuritsu, kiznaiver, ballroom e youkoso, higashi no eden, nhk ni youkoso, kokoro connect, kore wa zombie desu ka, koutsetsujou no kabeneri, kuroko no basket, kyoukai no kanata, little busters, mahou shoujo madoka magica, mirai nikki, nagi no asukara, nantsu no taizai, no game no life, nodame cantabile, noragami, overlord, owari no seraph, plastic memories, psycho-pass, silent voice, rainbos-bisha rokubou no shichinin, re:zero, sakurasou no pet kanojo, shigatsu kimi no uso, shingeki no bahamut, shokugeki no souma, sukitte ii na yo, toradora, yahari ore no seishun love come wa machigatteiru 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk animeye başladığımda sürekli izlediğim türdü fakat zaman geçtikçe değişti bi ara romantizm bi ara yaşamdan kesintiler vs. ama şu anda one piece e başladım 2 haftadır 257. bölümdeyim onda güncele gelmeye çalışıyorum ama genelde dram izlerim sen ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.