Jump to content
 1. syts77

  syts77

 • Similar Content

  • By kiboufb1907
   Youtube kanalında bolca anime incelemek istiyoruz. İlk sohbetimiz çok ayaküstüydü (sokakta kaydettik) Death Note neden bunca zamandır sevildiği hakkında konuştuk 
   https://m.youtube.com/watch?v=Qqao7h3dBWA
   Darwin's Game inceleme:
   Sword Art Online Sohbet:
   Piano no Mori:
    
  • By aLiMCe
   Geçenlerde Netflix den Devilman Crybaby animesini izledim. Beni etkileyen garip bir animeydi. Sonra öğrendim ki eski çekim versiyonuda varmış. İkisi arasında hikaye farklılığı varmıdır acaba? Yeni yapılmış olanın sonu manyak bir şekilde bitti. 

  • By KurotsuchiMayuri
   Arkadaşlar merhaba,
   Yeni açtığımız Obsesif Porsuk Youtube Kanalımızda anime serilerinin tanıtımlarını yaptığımız bir seriye başlıyoruz. Burada ilk bölümünü paylaşmak istedim belki ilginizi çekebilir. YouTube'a yeni başladığımız için henüz daha tecrübesiz videolar çekiyoruz ancak zamanla sizlerinde desteğiyle daha iyi içerikler üreteceğimize inanıyoruz. Her Cuma günü yeni bir video ile bu sevdiğimiz dünyayı anlatmaya ve bilmeyenlere tanıtmaya çalışacağız. İlk videomuzda efsanelerden Bleach ile başlıyoruz umarız hoşunuza gider. 
   Not: Bu şekilde bir konu açmak yasak veya ban sebebi ise lütfen uyarınız. Bu konuyla ilgili kesin bir bilgim yok. Şimdiden anlayışınız için teşekkürler.
   Youtube Video Linki: https://www.youtube.com/watch?v=IiJnht3BtnI&t=5s
    
    
  • By gökhan
   Merhaba arkadaşlar. Animasyon projem için hazırlamaya başladığım bir karakter tasarımım var, aşağıda görebilirsiniz. Animasyonda vücudunun belli kısımları zincirlerle kaplı olacak, zincirler hariç bu şekilde. Sizce nasıldır? Düzeltebileceğim veya ekleyebileceğim önerileriniz olursa bekliyorum, teşekkürler.

  • By syts
   Öncelikle Merhaba,
    
   Yaklaşık bir sene önce açtığım blogumu sizlerle de paylaşmak istedim.
    
   Genellikle sezonluk(yeni bitmiş) animelerin detayına çok girmeden kısa incelemelerini yapıyorum. Onun dışında da her sezon yeni başlayan seriler için ilk izlenimler yazıları ve sezonluk/yıllık genel sıralamalar gibi yazılar da yayınlıyorum.
    
   Okumak isteyen herkesi beklerim  :)  
    
   http://akanoanime.blogspot.com.tr/
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.