Jump to content

Video izleme hatası

DarkbLu3

Önerilen İletiler

Arkadaşlar videoları açarken videonun üst sol kısmın da “ Sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz” sorunuyla karşılaşıyorum yardımcı olabilecek var mi? Video ekranı siyah sadece sol üst kısım da “Sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz” yazısı var. Farklı tarayıcılar denedim, tarayıcı uygulamalarını kaldırıp yeniden yükledim ama halen aynı sorunu var. Uzun zamandır bu böyle. Şimdiden teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@DarkbLu3 Merhabalar aşağıdaki eklentiyi chrome ' a ekleyin

https://chrome.google.com/webstore/detail/tab-cleaner-clear-tab-cac/phejpmdghdgnapioliefemibihdpooej

L6zFzbz.png

Daha sonra tik işaretlemeden clear cache /data deyin. Bu sayfadayken. O siteye ilk defa giriyormuşsunuz gibi cacheler temizlenecek. 

Bu hatayı daha önce bu şekilde çözdüm eğer sorun devam ediyorsa gizli sekmede girmeyi deneyin. Giriyorsa problem tarayıcı geçmişinizdedir. Aynı şekilde alternatif tarayıcılarıda deneyebilirsiniz. 

Herşeye rağmen sorun devam ediyorsa geri dönüş yapabilirsin.

Saygılarımla, 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben telefondan giriyorum. PC den deneyince bu hatayı almıyorum. Farklı tarayıcılar da denedim gizli sekmeden de denedim ama aynı hatayı aldım. Vpn de denedim bu sefer sitenin kendisine erişim sağlanmıyor.  Tel iPhone 6S plus. Ayarları bile sıfırladım ama netice değişmedi maalesef galiba gönderdiğiniz eklenti PC de geçerli. Teşekkürler 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.