Jump to content

Anime Nasıl İndirebilirim?

Piscesink

Önerilen İletiler

Anime arşiv sitesi bilmiyorum ama animeleri indirebilme ihtimalin olan yerler var

Bir Örnek üzerinden anlatayım:

mesela rasgele bir anime seçelim adı: Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

https://www.turkanime.net/ den o animeye girelim karşımıza çıkan sayfada animeyi çeviren  fansub(lar) var. sssss.png.279b7c0efd414e227e1c661a4c787a40.png

oradaki fansublardan birinin üstüne tıklayınca genelde o fansubun sitesine atar(fansub bir siteye sahipse yada  sitesi değiştirilmedi ise) (sitelerine girince sayfa bulunamadı demesi olası arama butonundan animeyi arayabilirsiniz) sitelerinde animeye girince animenin indirme linki direk orada olabilir yada bir şart koymuş olabilirler (yorum yapmanız yada giriş yapmanız gerekli )(bence bunların olması muhtemel ve normal)

bu söylediğim yol bütün animeler için geçerli değil çevirmenler/editörler/fansubyetkilileri  animenin indirilmesini istemeyebilir o zaman yapılacak birşey yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

animekalesinden ve anime-indir den animelerin raw ve altyazısını indirebilirsin ama fazla anime yok iki sitedede.

yada fansubların kendi sitesinden indirebilirsin.

Bir yöntem daha var ama biraz uğraştırıyo. Tarayıcına SaveFrom.net uzantısını indiriyorsun sonra indiriceğin animenin eğer ODNOKLASSNIKI playerı varsa tıklıyosun video bağlantısını kopyalayıp aratıyorsun, orda videonun sol üst köşesinde ok işareti olucak SaveFrom uzantısının. Oka tıklıyorsun 480p,720p,1080p istediğini seçiyorsun yanlarında boyutlarıda yazıyor.Böyle indirebilirsin.Bir başka yöntemde Sıbnet playerından oluyo.Videonun sol üstünde Sıbnet yazısına tıklıyorsun girince resimdeki gibi ilk 1'e tıklıyorsun sonra 2'ye video gelince sağ tıklıyordun videoya farklı kaydet diyorsun ve indiriyorsun. Ben bu yöntemleri kullanıyorum. Azcık uğraştırsada işime yarıyor :D Birde istediğin playerler yoksa diğer anime sitelerine bakabilirsin

Şimdi aklıma geldi bide FEMBED playerı varsa ordan direk indirebiliyosun, girince görürsün zaten.

Opera Anlık Görüntü_2020-04-30_235931_video.sibnet.ru.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

=)İlk olarak SİBNET kaynağına gir.

=)Öncelikle videoyu başlatmalısın ve sonra sonra videonun oynadığı ekrenın herhengi bir yerinde sağ clik yaparsan şeeçenekler çıkacak.

=)Seçeneklerin arasında ''Video olarak keydet...' olacaktır. Tıkladığın zaman hem pc hemde flash indirebilirsin.

=) Bu yöntem telefonlarda da geçerli. SİBNET kaynağına girip basılı tutarsanız da indirebilirsiniz!!! ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

torent diye bir kolaylık var giriyorsun nyaa torente indiriyorsun istediğin çözünürlükte. sonra planet dp den altyazısını ekliyorsun benim baya arşivim Var bu yöntemle. baktın altyazı yok fansubs sitesindeki indirme seçeneklerinden gömülü altyazı ile indrirsin. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fansub olayını arkadaş anlatmış zaten ya oralardan yapabilirsin veya internet download manager gibi bir indirme programını crack le beraber yüklersin. Video izlerken sağ üst kısmında indirme butonu çıkar. Bazı oynatıcılar farklı formatlarda indirmene müsade edecektir fakat sibnet odnoklassniki vb. oynatıcılar normal mp4 olarak indirmene müsade edecektir. Ts formatında indirten oynatıcılarda oluyor. Fakat ben ne kadar tek tek indiriyor olsam da genellikle bitmiş bir animeyi eğer ilk yazan arkadaşın dediği gibi fansub varsa fansub sitesinden toplu indirme yaparım. Megasync indirmen iyi olabilir onun içinde. Eğer orada fansub görünmüyorsa bazen eklenmemiş olabiliyor o yüzden fansubların sitelerini ayrı bir sık kullanılanlar klasörüne aldım. Seri seri açıyorum en büyük arşivi olanları yazıyorum çıkarsa indiriyorum yoksa tek tek indiriyorum siteden. İnternet download manager i crackli bulmak çok kolay değildir haberin olsun. Asla güncelleme filan yapmayacaksın. Chrome kullanıyorsan eklentiyi kurman gerekecek. Kolay gelsin şimdiden

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En iyi araç bu konularda ve diğer tüm sitelerde en iyi sonuç veren , herhangi bir sitede herhangi bir kaynaktan videoları indirebilirsin. İndirme hızı konusunda bundan daha iyi sonucu başka programla alamazsın. Verini sona kadar çeker. Yada indirme sitesi max ne kadar hız verirse sonuna kadar kullanır. 

İnternet Download Manager

Kendi sitesinden indirip kurun bilgisayara 30 gün trial deneme verecek sitesi : https://www.internetdownloadmanager.com/

Vereceğim bu araçla 30 gün bitince sıfırlayıp tekrar 30 gün kullanabilirsiniz. Yıllardır böyle kullanıyorum. Crack olmadığı için dilediğin zaman programı güncelleyebilir dilediğin zaman istediğini yapabilirsin.

IDM-Trial-Reset için tıkla

Kullanım : Yönetici açın,  En soldaki bölmeye geçin auto seçip bekleyin buton hazır olduğunda tıklayın ve idm süresi sıfırlansın :)

1131657999_dD1rlU41.png.ea62c01cf1b8e6082b38b8aa512de741.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.