Jump to content

^Selamlar ツ

Share

Recommended Posts

Selamlar ben Yusuf 16 yaşındayım  Anime izlemeye başlayalı çok zaman geçmedi 1.5 yıl gibi bir süredir izliyorum izleyecek doğru düzgün site bulamıyordum ardından Türk Anime TV'yi buldum siteyi bulmuşken birde forumuna kayıt oluyum dedim buda ilk mesajım buradan herkes'e selamlar 

• Vega locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• By Nevolika
      Herkese yeniden merhaba, kısaca kendimi tanıtmam gerek sanırım. Öhömismim Neva, 17 yaşındayım 5 sene falan oldu anime izlemeye başlayalı ama forumu fark etmem biraz geç oldu ne yazık ki. Neyse anam geç olsun güç olmasın mottosuyla ilerleyerekten nihayet forumun üyesi olmaktan mutluluk duyduğumu belirteyim. Yavaştan alışmaya çalışıyorum ve aranızda yardımcı olmak isteyen olursa soracağım tonla şey olduğunu bilmesine rağmen hala yardım etmek isterse mesaj kutum hep açıktır. 

Biraz hobilerimden bahsedeyim ki ortak birilerini bulabileyim. Uzun zamandır çizimle uğraşıyorum, manga olsun fanart olsun gözüme hitap eden ne olursa çizmeye gayret ediyorum. Kitap ve manga okumayı  severim, daha çok polisiye ve shounen okurum. İleride matematik öğretmeni olmak istiyorum *söylemesi ayıp matematiğim iyidir ehehü*  

Neyse gacılar, kendimi de tanıttım siz de yazın tanışalım kaynaşalım sohbet edelim. Hepinize hayırlı günler bol güneşler 
    • By ErenY
      Arkadaşlar merhaba, ben Eren Yaşım 16, Kasım 2020den beri anime izliyorum. Genelde karşıma çıkan animeleri değerlendirip ona göre izlemekteyim. Manga vb. okumak için daha erken olduğunu düşündüğümden dolayı aram pek yok,  umarım sizinle anlaşabiliriz tanıştığıma memnun oldum :D
    • By XycZ
      Merhabalar ben Can yaşım 27 vakitlerimi daha çok eski nesil animeleri izleyerek geçirdim ama yeni nesil anime önerilerinizi de merakla bekliyorum.
    • By Dontachi
      Herkese merhabalar :D İsmim Taha 15 yaşında sınavlara hazırlanan lise öğrencisiyim. 1 senedir anime izliyorum ve yeri geliyor hayat felsefem bile diyebiliyorum bazen güldürüyor bazen eğitiyor bazende ders veriyor bu yüzden işleyişlerini çok seviyorum. Favori animelerim var ama içlerinden birtanesini seç derseniz kesinlikle #1 Naruto koyarım zaten kendisinide yeni bitirdim sayılır kesinlikle çok güzeldir sizlerle tanışıp çeşitli konular hakkında fikir alışverişi,sohbet ve muhabbet etmeyide isterim. İyi Akşamlar 

• By Asphodeus
      Merhabalar yaklaşık 3 yıldır anime izlemekteyim bu senede manga okumaya başladım,yıllardır turkanimetv de anime izliyorum ve keyif alıyorum artık forumunada katılalım demi

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.