Jump to content

İng Seslendirme Türkçe Altyazılı Anime ?

YGZSPR

Önerilen İletiler

Animeye yeni başlıyorsunuz sanırım böyle bir talep hiç görmemiştim. Yeni başlamıyorsanız Japonca ve çince dillerine kulak aşina hale gelince anime konusunda. Anime izlerken ingilizce veya diğer dilelri duyunca çok absürt geliyor. Bu yüzden seslendirme seçeneğinde ing veya diğer diller olsa bile her zaman japonca, çince gibi diller seçiliyor anime konusunda. 

Bildiğim kadarıyla böyle bir site yok. Ya da fansub. Sebebi ise genel kitlenin (Bugüne kadar gördüğüm) animelerde japonca , korece, çince seslendirmeleri daha çok sevmesi. 

Saygılarımla,

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Degurechaff, 13 saat önce yazdı:

Animeye yeni başlıyorsunuz sanırım böyle bir talep hiç görmemiştim. Yeni başlamıyorsanız Japonca ve çince dillerine kulak aşina hale gelince anime konusunda. Anime izlerken ingilizce veya diğer dilelri duyunca çok absürt geliyor. Bu yüzden seslendirme seçeneğinde ing veya diğer diller olsa bile her zaman japonca, çince gibi diller seçiliyor anime konusunda. 

Bildiğim kadarıyla böyle bir site yok. Ya da fansub. Sebebi ise genel kitlenin (Bugüne kadar gördüğüm) animelerde japonca , korece, çince seslendirmeleri daha çok sevmesi. 

Saygılarımla,

yaklaşık 15 anime bitirmiş birisi olarak meraktan sormuştum cevapladığınız için teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.