Jump to content

Önerilen İletiler

Ad Soyad : Adem DEMİR

anime izlemeye başlayalı 1 ila 1,5 yıl oldu bu süre zarfında kısa soluklu 10 20 tane anime bitirdim şu an için de boşluğa düştüm anime bulmak konusunda .d

uzun soluklu animelerden naruto,fairy tail,gintama,bleach gibilerini izledim yorumları okurken filler diye bir şey varmış onları izleme dediler manga alaksı yok diyince fillerları atlaya atlaya bu serileri bitirdim

favori animem net gintama dır başka söze gerek yok sakata reis da...ğına beton yetmez terimin vücüt bulmuş halidir(tabi bana göre renkler ve zevkler tartışılmaz)favori tür yok insanın ağlamaya da gülmeyede ihtiyaçı var her türlü olmasa da çoğunlukla dikkatimi çeken animeleri izlerim neyse benden bu kadar daha fazla kafanızı şişirmeyim şimdiden tanıştığımıza memnun oldum görüşmek dileğiyle

Not : Ramazanda vakit geçirmelik anime önere bilir misiniz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Code Geass(Efsane bir seri, çizimler ilk başta garip gelebilir), Otome Game no Hametsu Flag(Çerezlik, eğlenceli, güncel), Kami No Tou(Yeni çıkan güncel bir seri),  Danganronpa, Re-life, Amagi Brilliant Park(ilk animeye başladığımda izlemiştim, pek hatırlamıyorum doğrusu ama sevmiştim), No Game No life, Steins Gate, Violet Evergarden, Ao no exorcist, Devil is a part timer!, Fate series(başlamadan önce bu serinin izleme sırasına bak derim, Overlord, Konosuba, Saga of Tanya the Evil, That time I got reincarnated as slime, Shirayuki hime, Fruits basket.

Daha kafanı şişirmeyim, inşallah bir kaç tane seveceğin anime vardır bu listede.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yanlış yazdıysam sorry

-vampirli animer seviyorsan Diabolik Lovers izle, 2 sezon muhtemelen her sezonu 12 bölümlük kısa bir anime 

859857150_diabolikloverrs.jpg.d1f333a6a8acea0d47367dc702f8bce8.jpgsoldan sağ: reiji, shuu, yuma, kino, carla, azusa, kou, laito, subaru, ruki, shin , ayato, kanato

4 kişi hariç hepsi farklı (reiji ve shuu aynı anneden, kanato laito ve ayato da aynı anneden) anneden kardeş (sakamakiler) diğer 4 kişi de kardeş (mukamiler)birbirine düşmanlar sonra yui diye çok salak bir karakter var faln(spoiler vermemek için uğraşıyom) ya da boşver seyretme istersen, yui çok salak çünkü

-hüzünlü animeler seviyorsan Ano Hana seyret tek sezon 9-10 bölümlük falan. Finalde net ağlarsın, ağlamasan bile en az gözlerin dolar

menma

menma çok tatlı yaaaaağ

-psikolojik gerilimli animeler falan seviyorsan Death Parade çok güzel bir anime.

110259578_deathparadeep1.png.b7fdfb6cd079c01500886e0ab22740bc.png 

mesela bu 1.bölüm ve (spoiler vermiyorum) onlar gerçek organlar, kurbanlar geldiğinde

dart atıyorlar ve attıkları organ takım arkadaşının canını yakabiliyor ve (neyse daha söylemiyim, spoiler veririm izle)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.