Jump to content

Merhaba ben Alp Ege. Anime konuşup tartışacak arkadaşlar arıyorum.

raphtalia

Önerilen İletiler

Merhaba ben Alp Ege, 18 yaşında anime sevdalısı olan normal biriyim. Animelerle tanışalı yaklaşık 6 yıl oluyor ilk izlediğim anime ise Naruto. Son 1 yıldır animelerle aram daha iyi oldu.

Toplamda 140+ anime izledim.

Favori animem Tate no Yuusha no Nariagari 2.ve 3. sezonu heyecanla bekiyorum. BestGirlüm ise RAPHTALİA <3.

2-3 ay önce ilk adımı webtoonlarla atıp manga okumaya başladım. 

Favori türüm Romantizm. Sevdiğim türler ise Okul,Büyü,İsekai,Dram,Yaşamdan Kesitler. Favori aktivitem saat 04:00-05:00 e kadar anime izleyip/manga okuyup gündüz uyumaktır.

Birbirimize Anime ve Manga önerip, konuşup ve tartışacak arkadaşlar arıyorum. Bu konuda çok eksiklerim var. Mesela okulumda 1 tane bile anime izleyen yok yada tanıdıklarım arasında. Böyle bir anime izleyip "oha bu nasıl olur" "devamında ne olabilir ki" "demek böyleymiş" gibi tepkileri kendi kendime vermekten bıktım :(

Tek isteğim birkaç arkadaş. İnstagram vb sosyal medyalardan konuşabiliriz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Alp Ege. Yazdıkların ''Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız?'' sözlerini hatırlattı bana. Sanırım her animeseverin yaşadığı bir durum bu. Buraya bakınca her yerdeler ama dışarıda neredeler? Buranın da eski popülerliği artık yok. Burası ile birlikte forumun ve sitenin discord sayfalarına ulaşırsan daha kolay arkadaş bulabileceğini düşünüyorum. Discord daha canlı. Neticede imkanları değerlendirmek lazım. Tekrardan hoş geldin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gallardo, 1 saat önce yazdı:

Merhaba Alp Ege. Yazdıkların ''Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız?'' sözlerini hatırlattı bana. Sanırım her animeseverin yaşadığı bir durum bu. Buraya bakınca her yerdeler ama dışarıda neredeler? Buranın da eski popülerliği artık yok. Burası ile birlikte forumun ve sitenin discord sayfalarına ulaşırsan daha kolay arkadaş bulabileceğini düşünüyorum. Discord daha canlı. Neticede imkanları değerlendirmek lazım. Tekrardan hoş geldin :)

AntiNewEra, 37 dakika önce yazdı:

Hoşgeldin Alp Ege. Umarım isteklerini forum vasıtasıyla karşılayabilirsin. 

Eolo-sama, 16 dakika önce yazdı:

Hoş geldin Alp Ege :hi-onion-head-emoticon: 

Hoş bulduk :)

Discord aklımda Teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

raphtalia, 4 saat önce yazdı:

Merhaba ben Alp Ege, 18 yaşında anime sevdalısı olan normal biriyim. Animelerle tanışalı yaklaşık 6 yıl oluyor ilk izlediğim anime ise Naruto. Son 1 yıldır animelerle aram daha iyi oldu.

Favori animem Tate no Yuusha no Nariagari 2.ve 3. sezonu heyecanla bekiyorum. BestGirlüm ise RAPHTALİA <3.

Favori türüm Romantizm. Sevdiğim türler ise Okul,Büyü,İsekai,Dram,Yaşamdan Kesitler. Favori aktivitem saat 04:00-05:00 e kadar anime izleyip/manga okuyup gündüz uyumaktır.

Birbirimize Anime ve Manga önerip, konuşup ve tartışacak arkadaşlar arıyorum. Bu konuda çok eksiklerim var. Mesela okulumda 1 tane bile anime izleyen yok yada tanıdıklarım arasında. Böyle bir anime izleyip "oha bu nasıl olur" "devamında ne olabilir ki" "demek böyleymiş" gibi tepkileri kendi kendime vermekten bıktım :(

Selam ;) Forum üzerinde ilk defa kendim gibi düşünen birisini gördüm galiba, çünkü ben de etrafımda anime izleyen pek kimse olmadığından birkaç anime sever arkadaş edinmek amacındaydım. Gerçi hala amacıma ulaşamadım ama neyse :'(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Siz arkadaş arayan değerli forumdaşlarımı TAÇE'nin yeni açtığımız discord sunucusuna davet etmek isterim. Her ne kadar çevirilerimizin indirme linkleri ve paylaşımı için burayı kullanıyor olsak da genel sohbet muhabbet discordda dönüyor. Gelmek isterseniz bekleriz. TAÇE Discord için: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

raphtalia, 03.05.2020 - 19:59 yazdı:

Merhaba Alp Ege ben İdil yazdıklarını görünce dedim ki bu arkadaş duygularıma ve düşüncelerime adeta tercüman olmuş. Umarım sana yardımcı olabilirim bu işe gönüllüyüm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba ben Ahmet Doğan animelere yaklaşık 1 yıldır tanışıyorum sıradan bir anime tutkunundan daha fazla anime izliyorum şöyle söyliyeyim narutoyu 1 aya gibi bir sürede bitirdim hatta çoğuzaman anime izlemekten kafamı kaldırmadığım için birsürü işim olduğunu unutuyorum bir sen içerisinde yaklaşık 200+anime izledim yaşım 14 anime tartışmayı çok severim helaki 1 karakter başka bir karakteri karşılaştırmayı (aynı animeden olan) veled değilim Saiki Bro#1871 discord adresim budur tartışmak isteyen msg günün her saati aktifim bakmıyorsam konuşacak havamda değilimdir yada anime izliyorumdur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.