Jump to content

Video izleme sorunu!

DarkbLu3

Önerilen İletiler

Videonun sol üst kısmında görünen “ sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz” hatası alıyorum ve bir kaç kere yazmama rağmen maalesef çözüm alamadım. İphone telden de giriyorum aynı hata veriyor. Bütün tarayıcı uygulamalarını kaldırıp yeniden yükledim farklı playerlar ve fansublar denedim yine olmadı. Başka yerlerde bu hatayı almıyorum film izleyebiliyorum başka sitelerden anime izleyebiliyorum sadece turkanime de bu sıkıntıyı yaşıyorum. Umarım yardımcı olursunuz. Teşekkürler.

34048F77-F632-4FE9-A3D8-5ED32168F914.jpeg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DarkbLu3, 11 saat önce yazdı:

Videonun sol üst kısmında görünen “ sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz” hatası alıyorum ve bir kaç kere yazmama rağmen maalesef çözüm alamadım. İphone telden de giriyorum aynı hata veriyor. Bütün tarayıcı uygulamalarını kaldırıp yeniden yükledim farklı playerlar ve fansublar denedim yine olmadı. Başka yerlerde bu hatayı almıyorum film izleyebiliyorum başka sitelerden anime izleyebiliyorum sadece turkanime de bu sıkıntıyı yaşıyorum. Umarım yardımcı olursunuz. Teşekkürler.

34048F77-F632-4FE9-A3D8-5ED32168F914.jpeg

Opera tarayıcı kullanıyorsan olur. Flash desteği olmadığı için, yani sorun genelde tarayıcıyla ilgili oluyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşında dediği gibi bu hata tarayıcı  geçmişinden kaynaklanabiliyor veya sitenin aktif korumalarından birisine bir şekilde yakalanmış olabilirsiniz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/tab-cleaner-clear-tab-cac/phejpmdghdgnapioliefemibihdpooej

Bu eklentiyi tarayıcınıza ekleyin. Tiklemeden ta dayken clear cache / data deyin. Daha sonra sayfa yenilenecek tekrar deneyin. Video açılıyor mu bakın

zhZFOIP.png

Sorun devam ediyorsa tarayıcınızı kapatıp modemini yeniden başlatıp tekrar deneyin. İP niz değişeceği için sorun düzelebilir. Bunlara rağmen düzelmiyorsa dns deneyin : Cloudflare dns 1.1.1.1 / 1.0.0.1 

Saygılarımla,

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.