Jump to content

Anime Çizmeyi Bilen Aranıyor...

HcEmre

Önerilen İletiler

Merhaba Ben Anime Yani (Digital art) Dedigimiz görseller çiziyom genelde PC veya tabletten yapıyom.

Ama Tableti sadece iş yerinde kullana biliyom Tasarım Yaptıgım icin 

Ben Anime Cizmeye karar verdim tabi 3 veya 2 dk olcak seklinde - 24 dk icin gücümuz yetmez :)

Cizim İcin Ekip Arkadası Arıyom Henüz Hikaye Karar vermedim ama Eski Çag olan bir manga hikaye düsüyom türk'lerin oldugu varsa tabi...

Eger Sizin Ciizm Yapabiliyorsanız ve bana katılmak isterseniz lütfen çekinmeyin...

Birlikler Türk Anime'si Yapalım belki tutar seslendiremeyi tabi türkce düsünüyom 

Bunlarda Yaptıgım Cizimler (Tabiki karakterler bana ait degildir)

turbokid_apple_by_melekoy_ddeuc9g-200h.jpg

anime_darling_in_the_franxx_by_melekoy_dder7q9-250t.jpg

anime_girls_love_by_melekoy_ddfd5a4-250t.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

canveriven, 3 saat önce yazdı:

kardeş ben dil bilgisi bilmeyen bir insanla çalışmam git azcık kendi dilini öğren sonra anime çizersin 

Knk bu yorumu bekliyodum tsk..
 Yazılım okuduğum'dan dolayı artık herşeyi ingilizce olarak yazıyom kusura bakma kardeş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer bilgisayardan çizmek istiyorsanız çizim padlerinden almanızı tavsiye ederim (mousela çizmek biraz zor.), bazı insanlar tabletten çizmeyi pek sevmeyebiliyor. Padlerden çizmek biraz kordinasyon istese de bir süre sonra kolayca alışılabiliyor. Bende dijital resimler yapıyorum ama genellikle tablete karşın çizim padlerini tercih ediyorum.  Biraz fiyatları yüksek olabiliyor ama iyice araştırırsanız uygun fiyata da bulabilirsiniz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
B4yLimoNs, 12.05.2020 - 11:04 tarihinde yazdı:

İlk önce novel,manga,webtoon gibi şeylerin hazırlanması hatta ana karakter,yardımcı karakter gibi her şey planlı olması lazım ama sen bilirsin.:nonono-onion-head-emoticon: 

haklısın ama şunu'bil  daha ekip'bim yok ekip le birlikte düşünmek daha mantıklıdır buna "ekip çalışması" denir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

starlockk, 11.05.2020 - 21:36 tarihinde yazdı:

Dijital ortamda (fareyle) nasıl çiziliyor ?

Ben genelde Apple'nin (Digital art)'nı kullanıyom ama eskiden hatta şimdi bile "Blender" denen uygulamadan 2D çizim yapabilirsin

Ben Blender'ı 3D Tasarımlar yapıp kullanıyodum veya satıyodum. artık iş için yapıyorum. Deneye bilirsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pampar35, 11.05.2020 - 15:47 tarihinde yazdı:

Kağıt üzerinde gayet iyi çizerim fakat hiç dijital ortamda çizim yapmayı denemedim. Seslendirmede de yardımcı olabilirim, sesimi duyarsan anlarsın zaten.

İşin aslı merak ettim yeni yaptığımız oyun için seslendirme ekibine ihtiyacımız var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.