Jump to content
  • Create New...

Owariminogatari Hakkında Bir Soru

Recommended Posts

Posted (edited)

Owarimonogatarinin Shinobu mail arcında  shinobu araraginin gölgesiyle bağlanmamıştı ama tsukimonogataride araraginin gölgesindeydi shinobu ne zaman tekrar araraginin gölgesine girdi ve kimin yardımıyla bilenler cevaplarsa sevinirim.

Edited by Amygirl
Spoiler içeren başlık
  • DarlingX changed the title to Shinobu ne zaman araraginin gölgesine geri girdi ?
  • Forum Admin

Soru başlığı spoiler içerdiği için konu düzenlendi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By UgandanKnuckle
      ben anime sayfasını açık bırakmıştım benim küçük akraba gelip ben duştayken bağış yap demiş fiyatı ne kadar yaptı fikrim yok ama kredi numarasını bilmediği için kredi numarası istemedi galiba o yüzden sorun olurmu
    • By aLiMCe
      Geçenlerde Fate/Stay Night animesini izledim. Devamının olup olmadığını bilmiyordum. Varsa ikinci sezonunu izleyeyim diye girdim siteye, baktım bir sürü serisi varmış meğer. Ben şimdi bunları hangi düzenle izlemem lazımki hikayeyi düzgünce anlayayım? Bilen varsa, yazarsa sevinirim. 
    • By SireeS
      Arkadaşlar ilk önce ben mobilden anime izliyorum. Şimdi ben anime izlerken hayliyle su almaya vs kalkıyorum Video yu(oynatıcıyı) durduruyorum sonra gelip videoyu açtığımda video alttan oynuyor zıplıyor böyle yukarı doğru sekiyor gibi yani. Birde sadece bu site değil her sitede oluyor sadece YouTube ya olmuyor bu problem. Ve bütün playerlarda oluyor. Yardımcı olursanız çooooook sevinirim.
    • By Eolo-sama
      Anime Adı : Tsukimonogatari
      Anime Türü : Komedi, Gizem, Romantik
      Bölüm Sayısı : 04 / 04
      Yapım Yılı : 2014
      Çevirmenler : Setsuna
      Düzenleme : KuramaUN
      Özet; Monogatari Serisinin son kısmının başlangıcıdır.“Lütfen!—Yap ve başa çık bununla.” Yavaş ama emin adımlarla, Koyomi Araragi, “gözlerini gerçeklikten kaçıran kişi,” bununla yüzleşmekten başka şansı olmadığını anladı. Şubat gelir ve üniversite giriş sınavları başlar. Bedeninde olan bu “gözden kaçmayan” “değişim” de nedir? “Monongatari”nin sonu başlıyor. Hikâyemiz modern dünyada geçiyor! Gençliğin dünyasında, kaçınılmayacak bir elveda yerine.Monogatari serisinin son light-novel grubunda ilk kısımdır. Hikâye; Araragi Koyomi ve bir “kukla” olan Ononogi Yotsugi’yi konu alıyor.
        Klasor Linki

Hidden Content You'll be able to see the hidden content once you reply to this topic.
    • By Skadi
      1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh)

Eski çizgi filmler, Ayrıca buraya da bak > http://eskicizgifilmlerim.blogspot.com.tr/

Evet, işe yarayacağı umuduyla bu konuyu açtım...

Önceleri izlediğiniz, şimdi aklınıza gelen, fakat adını unuttuğunuz Animeler mi var? Bu başlığa yazabilirsiniz.Hem ben, hem diğer arkadaşlar elimizden geldiği kadar yardım ederiz.

-Eğer diğer arkadaşlar uygun görürse, bulamadığınız çizgi filmleri de yazabilirsiniz.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.