Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Yeni güncellemeden sonra foruma koyu tema gelmiş, şahsen ben beğendim eğer mümkünse Türk Anime TV'yede aynı özelliğin gelmesini isterim.

• Forum Admin

Çok istenildiği için yapılacaklar listemizde bulunan bir özellik. Siteyi yenilediğimiz zaman koyu temanın olacağından emin olabilirsiniz. :admire-onion-head-emoticon:

Dark reader uzantısını kullanmadan girebileceğim için iyi oldu. 

Forumun koyu teması bir tık fazla siyah, hafif ana site gibi gri çalsa iyi olur. Çok koyu tema göz yorucu olabiliyor.

yorumları okumak biraz zor olmuş fon siyah harflerin rengi daha açık seçilmesi iyi olurdu onun dışında çok beğendim 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Z6C21
      -Fate heavens feel 3 ve saekano adlı filmlerin ingilizce çevirisi internet üzerinde mevcut.

-Violet evergarden ise ayın 18'inde yayınlandı ama ingilizce çevirisini görmedim daha. 

-Sitede muv muv love adlı serinin ise bölümleri yok

-Mümkünse jormungard adlı seriyi yeniden çevirmenizi rica ediyorum çevirisi google çeviri üzerinden yapılmış gibi duruyor.

-Resident evil'ında yeni bir filmi yayınlanacak. (Biohazard:İnfinite Darkness)
      Animelerde netflix çevirisini beğenmiyorum.

• By Fusion_Kanao
      Daha önce böyle bir istek geldi mi bilmiyorum ama siteye bir girdi defteri(entry log) eklenirse çok güzel olur. İllah ki ana sayfada olmasına gerek yok, kenardan köşeden gidebileceğimiz bir tane olsun yeterli. Bunu istememin nedeni genel kitleyi çok ilgilendirmese de mesela biri, bir animeyi BD'si çıkınca izlerim diye bırakıyor ama BD yine aynı anime sekmesine eklendiği için ana sayfaya düşmüyor. Ya da örneğin Dedektif Conan diyelim bölümleri toplu toplu zaman aralıklarıyla atıyorlar ve ana sayfa yapısı değiştiği için sadece son atılan bölüm ana sayfaya düşüyor. Bu yüzden Türkçe çevirisinde güncelde olan bir insan zorluk yaşayabilir. Ayrıca güncel bir seri diyelim, işte fansub bir bölüm geciktirmek zorunda kaldı bu yüzden haftaya 2 bölüm attı ama izleyici fark etmeyip bir bölümü atlayabilir. Kişi bunu fark edecektir diyorsanız Concrete Revolutio gibi bölümlerde bir anda geçiş olan animeleri örnek gösterebilirim. Kısacası en azından kuytu bir köşede bile olsa entry log olması çok işe yarayacaktır. Çok nadir olsa da mesela bizim başımıza gelmişti encodelerken bir sıkıntı çıkmıştı ve o sıkıntıyla birlikte upload edildiği için insanlar izleyememişti. Ve düzeltildikten sonra bu insanların düzeltilip düzeltilmediğini öğrenmesinin tek yolu sürekli girip kontrol etmek.
       Şimdi söyleyeceğim biraz uçuk olsa da belki bildirim için basit bir mobil uygulama bile yapılabilir. Ve geliştirilmek istenirse forum uygulamaya eklenebilir.
      (Son şey biraz uçuk olmuş olsa da en azından siteye bir girdi defteri eklenirse cidden güzel olur.) 
    • By UykusuzOtaku1
      Shugo Chara! animesini izleyemiyorum, birinci sezon linkleri güncel değil animeye ulaşamıyorum bir türlü. Ek olarak sadece myvı seçeneği var ve iki yıl önce telif yemiş yeni link eklenip animeyi güncelleseniz çok iyi olur yada animeyi indirebileceğim bir kaynak varsa çok sevinirim. Şimdiden tesekkür ederim.❤
    • By Rubyyy
      Atacak yer bulamadım o yüzden bu konuya attım.

Türk animedeki gelişmiş arama kısmına MAL puanına göre listele diye bir seçenek gelmesini isterdim. Türk animede olan puanlara güvenmiyorum ve bazı animeler puanlanmamış lütfen bi admin bunu görüp cevap versin.
    • By EternalCurse
      Merhaba arkadaşlar, youtube'da gezinirken dinleyip izlediğim bu animenin sitede farklı bir versiyonu var. Bu şarkıdaki sanırım Remastered olarak geçiyor. Acaba sitede başka bir isimle yüklenmiş olabilir mi ya da bulunmuyor mu ? 
      Bütün çeviri gruplarına çevirileri için teşekkür ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=an_0IIRDlc4&t=
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.